Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Porudžbine iz e-prodavnice /

Tražim detaljno objašnjenje, molim vas!

Dakle, znam da je dosta devojaka postavljalo pitanja u vezi Ali expresa, ali ni u jednom odgovoru nisam pronašla detaljno objašnjenje nego sve nešto ofrlje napisano ili se članice koje nemaju blage veze sa pomenutim sajtom nešto prave mnogo pametne... Slobodno mi pišite onako detaljno, kao debilu, korak po korak! Zanima me: -Koju karticu koristite za kupovinu (kako se koristi, šta se radi, kako se i gde ukuca broj ili šta već); -Kad hoću nešto da naručim i kad gledam te prodavce na aliju na šta treba da obratim pažnju, DETALJNO OBJASNITE; -Koje su sve malverzacije moguće od strane sajta/prodavaca; -Ako tamo piše da je besplatna poštarina koliko se onda plaća u Srbiji (naša carina ili šta već)? Hvala unapred! [:poljubac]
2015 10 31
Moras da otvoris racun u banci i da uplatis racun na nju, tamo kad narucujes imas gde ispisujes sve svoje podatke, kao i na ovom sajtu i tamo moyes u inbox da pises prodavcu pre kupovine predmeta, moguce je i da ne posalju paket,jednoj mojoj drugarici nisu stigla kolica ya bebu, povratka novca nema, moye biti i da ti ne stigne na primer identicna haljina kao ona koju si porucila, gledaj dole komentare od tog predmeta sve moras dobro da pregledas, a postarina od carine do kuce te izadje nesto sitno :)
2015 10 31
Moras i da napravis na sajtu svoj profil :)
2015 10 31
Imam račun u banci ali koliko sam skapirala, za ovu kupovinu mi treba neka posebna kartica tj. račun? A i svakako ne bih mešala moj tekući račun sa bilo kakvom on line kupovinom. O bože svi živi kupuju preko alija, zar je moguće da je sve toliko nesigurno [:znojav]
2015 10 31
ja sam narucila 4 sakoa i nisu mi stigla, ali mi je uredno vracen novac, ovo je prvi put posle brojnih kupovina, draga LelaVogelija ti je sve objasnila, ja imam konkretno skrill karticu i vizu virtuonku, obe su devizne i njima placam. Carinu uvek platim kod nas, do sada mi nije bilo vise od 400 din [:osmeh] . Moras da budes registrovana na aliekspresu, obavezno napravi svoj nalog, jer ti stvari stizu na tu adresu koju tamo ostavis prilikom registracije, ako treba jos nesto tu sam, ali uvek vrate novac ne brini, samo se ceka malo duze .
2015 10 31
E hvala vam devojke mnogo [:lepota] Ja sam stvarno kaaaao maloumna za te stvari, a iskreno i cimam se, pa ako mi nešto OPET ne bude jasno, pitaću [:lepota]
2015 10 31