Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Devojke pomoc! :'(

Prvi put mi se desilo da mi je boja sa jedne haljine presla na drugu. Da li neka zna kako skinuti boju i da li je to uopste moguce? Svako iskustvo ili savet je dobrodosao, hvala unapred :-)
2015 10 31
mislim da ne moze nazalost nista da se uradi sa haljinom .da je fleka u putanju pa da se skine venisom.ne znam koja je boja haljine.ako je bela haljina u pitanju onda slobodno mozes izbeljivac ali za dalje ne znam nisam imala situacija....zato sam se opametila pa svecane haljine i one za koje mislim da ce im isteci boja perem na ruke..
2015 10 31
Nisam imala pojma da ce mi se to desiti, haljina je boje kajsije, obzirom da su bile i neke stvari bele boje, nije mi jasno kako je samo ona povukla boju. A bas mi je krivo haljina je nova, nema mesec dana kako sam je kupila :'( Hvala Joko :-*
2015 10 31
Sledeci put ubaci hvatac boja i nece se to desiti... probaj potopi je u vodi sa praskom i ostavi je celu noc tako i onda je par dana ubacuj u masinu kad peres ves verovatno ce se boja isprati ako nije jako uhvatila..... i da,peri je sa vesom koja ne pusta boju ili ubaci hvatac,,, srecno [:osmeh]
2015 11 01
Nije jako uhvatila, na prvi pogled se i ne vidi. To mi je nauk za drugi put, ona je malo tamnija, obicno odvajam belu, sarenu i tamnu garderobu, bez razmisljanja sam napravila propust. Hvala maya :-)
2015 11 01
Da li neko mozda zna, kako skinuti lak za nokte sa teksasa? Malo mi se prolilo na kosulju, a tanusna je pa se bojim da je ne povredim [:smejuljitise]
2015 11 16