Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Za svaki slucaj

AleksandraKraus E bas tako [:osmeh] [:lepota] Mesecevab Sto se tice poklona, i tu treba birati..bzv je sto tako kazem ali tako je...
2015 11 19
One koje nisu ostavile utisak izgleda i ne ostavljaju nikom, a imam i one clanice koje su se registrovale samo da to kupe i vise ne ulaze na sajt, jedna je otputovala u Ameriku i sa njenom sestrom sam zavrsila zapocetu saradnju i tako nekih situacija, mada sam samo jednoj poslala pitanje za ostavljanje tj za uzvracanje utiska ali ona je iskulirala i onda sam joj poslala upit kao da sam zainteresovana za neki njen predmet posle mesec dana od saradnje ali ona se napravila luda i na to, videla sam da je dobila posle i negativne zbog nekog ruznog ponasanja prema clanici. mesesevab miris prirode, pa nista lepse [:lepota]
2015 11 19
Meni nekada jave da je stiglo, sve super i ne ostave utisak [:smejuljitise]
2015 11 19
reklamacija se kod mene podrazumeva samo na dan preuzimanja paketa, i onda samo istog dana i moze da krene nazad, mene ne zanmaju nicije obaveze u tom slucaju, jer ne rentiram predmete. PE jasno oznacava predmet kad je preuzet, obicno stizu do 15h paketi, najkasnije zapravo, do 18h, svako ima sansu da ga posalje nazad. Ali, uvek prodajem ono sto i slikam, tako da problema nema [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2015 11 20
Pa na to sam mislila, jer koliko god to bilo dobro, malo mi je opterecenje da cuvam sve prepiske i slike predmeta. Takodje, ali kao sto mnoge rekose "nikada se ne zna".
2015 11 20
Linaa Upravo se obistinilo ono nase "nikada se ne zna"... Procitala sam i ne znam sta uciniti, a i nije postavljen link te druge clanice, a ako mi budemo morali sve to da slikamo, najbolje da damo otkaze svi koji radimo jer ce nam vreme i zivci biti preko potrebni.
2015 11 20
A daaaaaaaj, nerealno..........
2015 11 20
1 2