Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Izbrisane teme o" povratku Sanje"

E prestani da me pominjes.
2015 11 20
Posto su 2 teme nekim cudom nestale, a ticu se glasanja za povratak Sanje otvorila bih novu gde cu postovati ponovo moje stavove, a pozivam i sve druge koji zele da napisu svoje misljenje, ponovo ili po prvi put. Adminka je dala zakljucak u posebnoj temi, koji je stavio tacku na inicijalni upit clanice DzoDzo odbijajuci isti. Medjutim brisanjem komunikacije su izbrisani vazni stavovi, misljenja i zapisi korisni za buducnost kada neko ponovo bude imao ovakvu ili slicnu ideju.Iz tog razloga postavljam ovu temu. Adminki sam svoj prigovor brisanju prethodnih tema i razloge navela u pp i ocekujem odgovor kojim cu se dalje rukovoditi u svojim postovima. Molim sve za pristojnu komunikaciju, za svsku nepridtojnost zamolicu admina da uradi svoj posao profesionalno i blokira clanicu koja ne postuje ostale "sagovornike". Hvala unapred svima [:osmeh]
2015 11 20
ja tebe necu da postujem jer si se busala do skoro oko clanice Djeronimo, kojoj posle kad je bila u blonici nisi ni obicnu poruku poslala. Brini svoje brige, mene PRESKOCI, niti me zanimas niti trebam da te zanimam. Ne trazi reklamu za svoje krpe preko mojih ledja, i ne otvaraj teme pozivajuci na svadju i linc, posto sa takvim temama samo ti mozes da zavrsis u offu sa foruma i sajta, jer su VAN pravila. Umes da mi nudis popuste u pp, pa nije valjda popust sa 1200din na 900din vredan da se toliko naljutis hahahahahahahah nemoj da si tuzna sto nisam htela da kupim predmet, ne zelim tvoju losu energiju u kuci i na sebi....
2015 11 20
i zavrsavam pricu sa tobom, iako je ti toliko zelis da trckaras za mnom.
2015 11 20
Meni je ova tema suvisna bas jer je Adminka iznela svoj stav. Sa tim je zavrseno i zaista ne vidim razlog da se ponovo poseze za polemikom. I jos nesto, ne krivim Dzo ni najmanje za otvaranje takve teme iako ni ja nisam bila za vracanje, devojka je htela da ucini uslugu jer joj se ova javila u pp. To je to. Dala predlog, nije prihvacen i tacka.
2015 11 20
I ova adminka bre ladi usta kako smo svi na forumu jednaki,ma jasno se videlo cim je odblokirala dzo posle par dana posle onakve uvrede i neprimerenog recnika.I da znate dzo je tada pisala sa multi naloga kristy ako se ko seca.,Nije davno bilo,dve tri nedelje..Ko njoj da zapusi usta,na dupe bi progovorila kad bi joj zabranili na forumu
2015 11 20
Petisa je prijavljena adminki zbog otvaranja teme koja je poziv na linc i omogucavanja platforme multi duhovima. Dzo nema multije niti je to zanima. A adminka to moze i da proveri.
2015 11 20
I ne smaraj vise svaka tvoja tema a i ona o sanji je bio poziv na linc i omogucavanje platforme multi duhovima
2015 11 20
a da te treba lincovati,treba
2015 11 20
dzo i te kako ima multije,posebno kada je blokiraju na forumu i to mnogi znaju
2015 11 20
cao papa idem,film,vecera i ostala sranja,poznat scenario
2015 11 20
Dzo ni jedna moja rec ne poziva na linc i to sto pretis, govoris prostakluke i gluposti je odraz tvog intelekta i verbalnih mogucnosti. Oni koji imaju i mogu da se izraze bez takvih bahatosti i nepostovanja drugih / sagovornika to i rade. Ti to svakako ne znas i zo je sve. Inace da ti ssopstim nesto neverovatno, svet se ne vrti oko tobe ni u realnom ni u virturlnom zivotu. Svakako cu ja tebe da prijavim zbog toga sto me vredjas, koristis se lazima i manipulises. Rasplet cemo videti, meni je savest mirna posto jednu ruznu rec ni uvredu ni ovde ni bilo kome van virtuelnog sveta nisam ni rekla ninapisala. Takodje to skretanje teme kod mene ne prolazi. Ti da mi budes reklama, daleko bilo, bilo bi lose posto tvoj i moj stil nemaju ni jednu dodirnu tacku. Ja volim neke sasvim druge stvari, kupujem potpuno druge robne marke, vrednujem jos drugacije ljudske vrednosti.
2015 11 20
Ako smatras da pricam gluposti, zaobidji me, ne citaj moje postove. Videli smo svi da ne postujes razlicitost, na temi vezanoj za Sanju, kao da ti je ne daj Boze devojka pobila pola familije si se ponasala. Ne ocekujem da me volis, ali moras da me postujes toliko da mi se bar ne obracas. Ne uzimam te u usta, nebitna osobo, mani me se. Nemas pravo da mi nameces svoj model ponasanja, prvo jer je nepravilan-slucaj Djeronimo je dovoljno jasan, a drugo jer nisi ovde da bi nekog prevaspitavala, moji su uradili odlican posao, ti mi ne trebas u zivotu. Ja ima prepisku sa Djeronimo da je razocarana sto kad je trebalo da se reklamira vas par po forumu preko njenih bolesnih ledja, skakala si okolo, a kad je zavrsila u bolnici, niko ni pp od svih vas. Namanji mi je problem da to posaljem adminki i da vidi i sama da li lazem, to je ipak, pisala sama Djeronimo, to su njena osecanja, a ti se zapitaj zasto si je ostavila na cedilu kad joj je makar poruka bila potrebna. I sidji mi sa kicme, NE POMINJI ME AKO KAZES DA TI REKLAMA PREKO MENE NE TREBA. Danas svaka šuša moze da dodje ovde i pominje Dzo, zapitajte se zasto ste same nemocne da stvorite da vam se nick pamti. i ne ljuti se sto nisam htela lone uz popust, zgadila si mi se nakon mog kucanja sa Djeronimo.
2015 11 20
Ti rece ides [:pospan] Iz svake reci petisinog posta izvire inteligencija,a iz tvog..sjasi sa grbace blalablala zgadila si mi se blalala.To da su tvoji odradili dobar deo posla,hmmm....misli su mi takve da ne smem ni da napisem bilo bi previse
2015 11 20
Sve koje ste prevarene,imate neki problem ili slicno,izvinjavam se u adminkino ime,nece imati vremena za vas morace da cita bajku o djeronimu.To je najbitnije
2015 11 20
1 2 3 4 5 ... 6