Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Evo sta mi je poslala clanica sa preko 100 pozitivnih ocena... UZAS

Ne desava mi se prvi put da me prevari clanica sa vise utisaka... Evo sta mi je doticna poslala, radile smo razmenu, ja sam njoj poslala jaknicu kao novu a ona meni dzemperic i atlet majicu a evo u kakvom stanju.... Dzemper je izbledeo i rasiven na rukavu, majica rasivena i ima neke mrlje na ledjima, rekla bih od hemijske olovke (na slici se ne vidi toliko kao uzivo). Kad god mi stigne nesto tako ofucano, najiskrenije mi bude zao, jer pretpostavim da je devojka/zena jako siromasna i treba joj para, ili odece (ako je razmena u pitanju) i samo ocutim. Sa ovom clanicom znam da to nije slucaj, jednostavno je bezobrazna, bas je briga i NIJE PRIMETILA, kako ona kaze. Evo slika: [slika:4d1b3ef7-81d8-4b21-ab88-43881ec83493] [slika:e37ebe3e-9db2-4405-8a3b-2f3a20260868] [slika:ad50aadd-6e24-4a4d-9680-b81df4a6d43f]
2015 11 21
A ko je doticna clanica?
2015 11 21
Vise puta su me prevarile clanice sa vise utisaka, cini mi se da posle odredjenog broja utisaka vise i ne obracaju paznju toliko jer i da im neko da negativnu nece im toliko kvariti prosek.... Ujedno mislim da nisam ni kod jedne od njih ja prva koju su prevarile, vec da clanice cute i ne daju negativnu da im ne bi uzvratile. Daju pozitivnu kako bi dobile istu. Razumem i zasto, desilo mi se jednom da me devojka prevarila, i kad sam joj dala negativnu ona je i meni uzvratila i izmislila sve i svasta... Ja sam tek napravila bila profil a ona je imala dosta ocena... pa smo se onda dogovorile da uklonimo utiske. Sve mi je to jako tuzno, nepravedno i utisci gube svaki smisao [:tuzan]
2015 11 21
Vidimo,ona je zadovoljna cim je ostavila pozitivan utisak
2015 11 21
Naravno da jeste, jaknica je kao nova. Sreca da smo radile razmenu a jaknica koju sam joj dala mi je ionako velika i nisam je nosila. Nije mi problem da tako nesto i poklonim. Ali kad pomislim da je neko mogao i da kupi ovo i plati..... [:uplasen] [:besan] [:sokiran]
2015 11 21
Da li si tražila da ti članica vrati tvoju jaknu a ti njoj njene predmete?
2015 11 21
Pa nek ti doplati novac za jaknu,ili neka ti vrati jaknicu o njenom trosku,i naravno utisak ne zaboravi,ne vidim drugo resenje [:sokiran]
2015 11 21
To sto je rasiveno zaista nisam videla, to je samo stajalo u ormaru. Raskolpila sam stvari i pogledala nisam zagledala svaki sav. Poslala sam 3 stvari za jednu jer su mi male, roze majica nije ni nisena, nova je. Ako zelis vraticemo stvari. I duks je uceban po pamucnom delu pa ja nisam otvorila temu da te prozivam. Znam da nije nov i ne dramim oko toga.
2015 11 21
Rekla si da sav na rukavu mozes da usijes. Znaci ja sad treba da dramim oko ucebanog duksa. Stvarno nije ok da se ovako ponasas. Nikad nikog nisam prevarila. Menjale smo se za polovne stvari, ja poslal 3 ti 1 i nisu savrsene ni moje ni tvoje. Nije pocepano nego rasiveno po savu, kad se usije nije nikakv problem. Kad sam rasklopila takav detalj nisam primetila.
2015 11 21
Sve clanice sa kojima sam saradjivala znaju da saljem novo, da sam uvek korektna i cekam i dogovaram se i dajem popuste i sta sve ne... pogledajte u komentarima. Ako se i nadje nesto polovno to ide u poklone. Posle godinu dana i puno lepih saradnji i kupovina i prodaja i razmena prvi put da neko nije zadovoljan i ok. Desilo se da nisam videla rasiven rukav ili neki rub. Inace i ne postavljam nosene stvari.
2015 11 21
I ocekivala sam da ces da izmislis nesto za duks, kao sto sam i napisala u prethodnoj poruci. Nije ni najmanje uceban, izbledeo niti bilo, bilo sta.... sto se i vidi na slikama. Nosen jeste ali samo par puta, kao i da nije, jer mi je veliki. Ne dramim ni ja, znas i sama da sam prvo videla da je dzemper izbledeo i rasiven i rekla sam da nije problem, da ce ga moja mama usiti (sto je cista slucajnost da moja mama sije, neko bi morao i da placa usluge kod snajdera). Danas pogledam majicu, nisam je zagledjivala kad mi je stigao paket, i vidim da je i ona rasivena i plus da ima fleke. I trebalo je i dalje da cutim? Roze majica je ok, ali nju si mi dala kao poklon jer si kasnila sa slanjem paketa deset dana, inace je ne bih ni dobila i razmena je dogovarana za ova dva predmeta. Sad vecim problemom od ofucanih krpica smatram to sto lazes da je moj duks uceban (a pohvalila si ga kad je stigao i bila zadovoljna, sad je i utisak uklonjen, iako ti nisam dala negativnu), i rekla da MOJE ponasanje nije ok. Dakle, ja prevarena (slike vide svi), ti dobila moj skoro novi duks, zatim lazes da je uceban, i kazes da moje ponasanje nije ok [:smejuljitise] Dalja rasprava sa takvom osobom mi je zaista ispod casti
2015 11 21
Nisam izmislila... cim je stigao rekli su mi da je k ali malo uceban po rukavima.
2015 11 21
Nije u redu tvoje ponasanje... prozivke, kazes da neko laze... Uradi kako mislis da treba.
2015 11 21
Utisak je bio tu,vidjen je tako da brisanje ne vredi
2015 11 21
Tvoja postarina je bila 150din a moja 240 ni oko toga se ne bunim. Reaguj kako mislis da treba i to je to.
2015 11 21
1 2