Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

N dozvolite da vas prevare pozitivni utisci!!!

Toliko od mene, svako dobro GALAGERKA...
2015 12 09
Ti si meni PRVO REKLA DA CES PAKET PREUZETI,JA SAM CEKALA,NAKON TVOG ODGOVORA DA NECES JER SAM TI PISALA NA PRIVATAN BROJ JA SAM TI DALA NEGATIVNE!!!!
2015 12 09
Ti si meni PRVO REKLA DA CES PAKET PREUZETI,JA SAM CEKALA,NAKON TVOG ODGOVORA DA NECES JER SAM TI PISALA NA PRIVATAN BROJ JA SAM TI DALA NEGATIVNE!!!!
2015 12 09
Doduse kao prodavac
2015 12 09
SVAKA TI CAST!!! SVE PISE NA PRVOJ STRANI,TOLIKO O TEBI..
2015 12 09
Ti si i pre iskustva samnom IMALA NEGATIVNU OCENU....
2015 12 09
Iz ovog sto sam procitala podrzavam galagerku. Niko bre od nas nema viska para, da bi nas neka zezala sa nepodizanjem paketa.
2015 12 09
Jos taj sarkazam "svako dobro" kao bas me briga,nek joj se vrati paket.Dve nedelje traje ovo sa njom,skoro.Ja joj posaljem prosli ponedeljak da bi mi ona rekla da ce podici paket u cetvrtak ili petak,ok,ja imam strpljenja,posle vidim ne javlja se nikako CEO VIKEND NI PONEDELJAK I STA VI OCEKUJETE OD MENE ONDA?
2015 12 09
Suzana, nije u redu da se ljutite zbog tel. poruke,jer niste u odeljku "o meni" naglasili da je to za vas greh koji kaznjavate nepreuzimanjem paketa. Clanica je utrosila vreme da predmet spakuje,odnese u postu, plati jednu ptt, pa drugu + stres koji ,ocigledno, prezivljava. Mozda za vas 200,300 ne znaci nista, ali za taj novac jos uvek moze da se kupi ponesto i svasta. Cak i da se radi o 50 din. niko od nas nema pravo da se igra tudjim novcanikom. Sebi dopustate nedopustivo, a ocekujete fer plej i razumevanje.
2015 12 09
Galagerka , pre 4 dana, 13:11 AKO PREUZMETE JA BRISEM OCENE I RESEN PROBLEM Galagerka , pre 2 sata Suzana???? Galagerka , pre 46 minuta I dalje nisam dobila ODGOVOR zasto paket NIJE PREUZET « Svi razgovori
2015 12 09
Ma to da se navodno "ljuti" zbog poruke pa zato nece da preuzme paket je samo neki izgovor,mogla je nesto kreativnije da smisli.
2015 12 09
Da li bi ja bila normalna da od nekog narucim paket,ne odgovaram mu na poruke na sajtu,posalje mi na telefon da li je preuzeto i da se ja tu "naljutim"??
2015 12 09
Toliko je vec vremena proslo ,bolje da mi je odma rekla necu da preuzmem nego da me tu laze kako ce preuzeti da bi posle rekla da je bas briga,vec je mene to kostalo vremena i zivaca.
2015 12 09
Samim tim sto pominje kako je podnela prijavu protiv mene,opet ne znam na osnovu cega...sve govori.
2015 12 09
Zanimljivo... Na prethodnom svojem profilu(i sama je potvrdila da je njen) je jos i sama ostavila broj za dogovore i sms, a sada se za ime Boga teta ljuti... Smesno zaista.. Da izvinete Lina i Olga na ovom 'teta' zbog godina doticne, ali vi ste bre gospodje u odnosu na neke.. [:kezitise]
2015 12 09
1 2 3 4 5 6 7 8 9