Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

N dozvolite da vas prevare pozitivni utisci!!!

Na samom pocetku razgovora se moze videti da sa doticnom nesto nije kako treba,posle njenog pitanja: "Sta znaci kada je predmet u prodaji"
2015 12 09
a posto imam 42 god bas i ne znam kako se prebaci link za ceo razgovor pa neka mi neko objasni pa cu staviti pa da vidimo curu kome je pretila sa 6 negativnih [:poljubac]
2015 12 09
Dobicete sudskim putem jer mi je zabranjena komunikacija sa Vama posto je podneta prijava
2015 12 09
Jedva cekam da mi stigne ta prijava,SAMO NA OSNOVU CEGA VI MENE PRIJAVLJUJETE??? [:smejuljitise]
2015 12 09
JESAM "PRETILA" SAM TI SA 6 NEGATIVNIH A ZASTO TI NE PREUZIMAS PAKET?TO JE JEDINI NACIN BIO DA DOBIJEM BILO KAKAV ODGOVOR OD NJE
2015 12 09
Hahahahahahahahahahahahahahaha SMEŠNO
2015 12 09
Dovidjenja, prijatno GALAGERKA
2015 12 09
Vi ste stariji od mene 20 godina i tako se ponasate...pa da ja opet nisam dobila ODGOVOR zasto paket NIJE PREUZET!!!
2015 12 09
Ili ne mozete da mi odgovorite na to pitanje jer vam je zabranjeno da komunicirate samnom zbog podnete prijave :DD
2015 12 09
I tako....ode nam Suzana,po obicaju,samo da izbegne odgovor.
2015 12 09
Strasno... Nekim ljudima je zaista potrebna strucna pomoc [:isfrustriran] 3 paketa nije htela da preuzme... Sirota zena, ima 42 godine pa je to opravdava [:smejatise]
2015 12 09
tuzno i jadno cime se ovde clanice bave... s jedne strane ne razumem suzanu sta je lose u tome ako joj je poslata poruka na privatni broj? Ja uvek javljam na telefon i kad posaljem i kad podignem paket. S druge strane, kako si joj to pretila s' 6 negativnih? Imas lazne naloge ili je istina da ovde ima klanova? uputite me [:besan]
2015 12 09
Minabambinaa, pogledajte s kojih profila je dato tih 6 negativnih 5 minuta nakon njene pretnje te ce Vam sve biti jasno.... A GALAGERKA salji i dalje poruke molim te na mobilni...
2015 12 09
1. interesuje me gde pise da ne smemo da ,medjusobno,komuniciramo i preko moba...ostavljamo broj svojevoljno i ...?! 2.TO ne moze da bude razlog da se paket odbije i da prodavac mora da plati duplu ptt. 3. gospodji od 42god, ( ja imam malo vise ) ne mogu godine da budu razlog za ovakvo ponasanje, naprotiv ! a i nije prvi put ,sto se po utiscima da zakljuciti, da ima problem u komunikaciji i saradnjama. 4...zbog cega Galagerka ne bi imala prava da dodje po svoj novac licno ? 5. ..pretnja prijavom je krajnje nerealna i da nije tuzno bilo bi smesno 6...s kojim pravom clanica ima dva profila ?
2015 12 09
Na mom prvom profilu imam preko 30 pozitivnih utisaka,drugi sam napravila (ovaj) iz razloga sto sam imala problema sa jednim muskarcem koji je imao profil ovde,pod imenom "IvanVeliki" a jos negativnih utisaka bi joj ostavila preko naloga od drugarice,ja sam i sama rekla u koliko bi me ispostovala bar donekle do toga nece doci,a pri tom ja to ne radim bez razloga,vec i da drugi imaju u vidu s kim imaju posla niti imam nameru da bilo koga blatim ali nema druge.
2015 12 09
1 2 3 4 5 6 7 ... 9