Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

N dozvolite da vas prevare pozitivni utisci!!!

Prijatan dan Vam zelim GALAGERKA, ostale clanice ne poznajem ali svima zelim svako dobro jer nemaju veze s ovonastalom situacijom [:stidljiv]
2015 12 09
I OPET NISTA,NEMA ODGOVORA....NARUCUJE PAKET PA GA NE PREUZIMA,ZA TO NEMA OBJASNJENJE...
2015 12 09
Ne vidi se razgovor, jedino ako nam date svoj e-mail i šifru pa da tako vidimo preko tog linka što ste poslali [:kezitise]
2015 12 09
Link nije dobar, probajte copy - paste razgovora
2015 12 09
Namerno salje link nije ona mutava,zna da ne moze tako da se vidi
2015 12 09
Samo ću da kažem za Suzanu da sve o njoj govore negativne ocene i nadam se da će vas adminka blokirati jer varate ljude tako što ne dižete pakete. Sram vas bilo vaših godina što se spuštate toliko nisko. Ne treba da nam šaljete razgovor sa Gelagerkom, sve se vidi iz negativnih ocena. Sve što dalje napišete je kao da presipate iz šupljeg u prazno, koga interesuju vaše laži, kad je očigledno da ste prevarant.
2015 12 09
Koga zanima sve u detalje poslacu mu u inbox,ako treba i slike da ne bude da je nesto prepravljeno
2015 12 09
79 % pozitivna, tek sada videh [:smejuljitise]
2015 12 09
Ja retko izlazim na forum ali eto ja mogu da se pohvalim lepom saradnjom sa dotičnog Suzanom..i iskreno ok su mi iskustva i sa prošlog naloga i sa ovog pa sam malo iznenađena.Iskreno. da mi niko ne zameri...
2015 12 09
Jos mi Suzana preko telefona kaze,ja imam novca,meni novac nije problem,i dalje mi nije dala odgovor zasto NIJE preuzela paket,eto ja nemam toliko novca kao ona pa mi je zato to toliko bitno.
2015 12 09
Ja trenutno nisam u mogucnosti nigde da radim,imala sam dve operacije kicme ove godine,meni je svaki dinar bitan i onda naidjem na nekog takvog da nemam reci.Opet kazem koga god zanima detaljan razgovor slobodno nek mi se javi u inbox da ne bude da lazem u vezi bilo cega.
2015 12 09
AJOJ OPET NEKA IZ NS KO IMALO IMA PAMETI POGLEDACE NEGATIVNE MOJE SVE NOVI SAD I KAO PRODAVAC I KAO KUPAC, TAKOOOOOO PROVIDNO
2015 12 09
Nego Suzana,reci ti nama zasto si narucivala paket?
2015 12 09
A I MENI NEKA SE JAVI U INBOX ZA CEO RAZGOVOR GDE NISTE NISTA ISEKLI
2015 12 09
Odgovorite na pitanje moje
2015 12 09
1 2 3 4 5 6 ... 9