Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

N dozvolite da vas prevare pozitivni utisci!!!

Mi sad raspravljamo o tome koliko ona ima negativnih utisaka,da je fer ne bi imala NI JEDAN!
2015 12 09
Ups... Ja sam mislila da ste 3 razlicite clanice
2015 12 09
I opet mi nije objasnila zasto je narucivala jaknu koju sam mogla prodati vec 10 puta
2015 12 09
Uz duzno postovanje Galagerka, osudjujem Suzanin postupak ali osudjujem i Vas. Koliko znam nije dozvoljeno imati 2 profila, ne smeju se davati utisci s tudjih naloga niti s multija [:besan] Suzana u pravu ste za utiske, ali za nepodizanje paketa niste. Svakom bi bilo krivo da placa 2 postarine jer zivimo u vremenu u kom bas nemamo novca za bacanje, da ga imamo u toj meri otisle bi u butik
2015 12 09
Pri tom,ja njoj u SMS PORUCI nisam poslala NISTA uvredljivog sadrzaja,da bi ona imala za pravo da kaze da nece preuzme paket zbog toga sto sam joj pisala na broj.
2015 12 09
Ja sam rekla ja bih utiske obrisala ukoliko bi me ispostovala...
2015 12 09
11 sasasuzana , pre 50 minuta prijavi | ↑ AJOJ OPET NEKA IZ NS KO IMALO IMA PAMETI POGLEDACE NEGATIVNE MOJE SVE NOVI SAD I KAO PRODAVAC I KAO KUPAC, TAKOOOOOO PROVIDNO Ako sumnjate da su to bili utisci od jedne osobe, trebali ste i to resiti, ovako sa ovim postom vredjate sve clanice iz NS jer nisu merodavne za davanje misljenja, konkretno NatasuSimrak sto je rekla onako kako jeste.
2015 12 09
I da sam joj ostavila jednu negativnu,sutra bi ona mozda porucila od nekog nesto opet, i taj neko bi prosao kao ja.
2015 12 09
Postovanje Linnaa, imam sestru i brata u ns i moj komentar se odnosio na ta tri profila...Tkd...nista licno..
2015 12 09
sto mi je i rekla
2015 12 09
Olga AN pitajte mene.. To je moj profil od pre god i po ali sam zaboravila lozinku i stari mail jer sam bila u CH tkd taj nalog nije aktivan, ne brinite, nemam dva profila... Spostovanjem, Suzana..
2015 12 09
Ne znam sta je time htela da kaze,da pogledam njen stari profil,kad PAKET SVAKAKO NE PLANIRA DA PREUZME
2015 12 09
sto mi je i rekla
2015 12 09
GALAGERKA S OBZIROM DA SI DALA 6 NEGATIVNIH I DANAS NA MOB OPET PRETILA SA JOS NEGATIVNIH A PAKET TI SE JOS NIJE VRATIO, DA LI BI IKO PREUZEO PAKET AKO MU SE NAPRAVI OVO PRE 5 DANA, VIDIMO SE [:lepota]
2015 12 09
Sta me briga koliko ima profila,mene zanima da meni Suzana odgovori zasto je narucivala jaknu?
2015 12 09
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 9