Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Problem sa bradavicom na prstu:(

Da li je nekoga mucila ova boljka?Da mi da savet koji je delotvoran i proveren.. Imam na palcu,blizu nokta,na ruci...isla sam vec kod dermatologa,na paljenje,toliko puta se iscimala,dok nije otpala i posle nekoliko dana ponovo se pojavila na istom mestu,a vise ne mogu da se vucaram tamo i nazad,em boli,em izgleda odvratno kad onako pocrni em nije imalo efekta...a bas je fuj [:tuzan]
2013 06 26
Imas u apoteci sredstvo za skidanje bradavica [:osmeh]
2013 06 26
imas li smokvu u blizini [:osmeh]
2013 06 26
Wartner, sredstvo za zamrzavanje bradavica, otpadne za 4 dana, imas u apoteci :)
2013 06 26
Joj hvala vam mnogo devojke [:lepota] ...Cula sam da taj smokvin list pomaze,to mleko sto curi iz njega ali nisam znala koliko je provereno...moram da se resim ove napasti jednom za sva vremena! [:besan]
2013 06 26
stavljaj to mleko iz smokve par dana i vise se nikad nece pojaviti..i ja sam imala i to mi je pomoglo [:osmeh]
2013 06 26
i malo ce da te svrbi,al nije strasno [:osmeh]
2013 06 26
Bas cu sve od ovoga da probam,redom,pa da vidim sta ce upaliti u mom slucaju..nemam smokvu u blizini ali ako treba posadicu drvo ispod prozora [:smejuljiti]
2013 06 26
hehehe posadi [:lepota] [:smejuljiti]
2013 06 26
Ovo s...vucem vec sigurno 3 meseca,mislim da ima toliko,i bas ruzno deluje a nekada osetim da sama od sebe pocinje da boli [:jezik] Sad vidim da mi je na prstu desne ruke izasla neka crna tacka u predelu zanoktice,ne znam da li je to jos jedna...nikada ranije sa tim nisam imala problema...
2013 06 26
jako brzo se prenose..sta god da dodirnes.. [:jezik]
2013 06 26
Kako su iritantne,da covek poludi!
2013 06 26
joooojjj kad mi neko spomene bradavice poludiiimmmm [:besan] i ja imam jednu na prstu i nikako da je se resim.. posto sam manikir pedikir po struci i dolazim u kontakt sa ljudima,meni neko preneo [:plakati] vec 7 godina ne mogu da je uklonim...koristila sam wartner,clavex,....i ne znam sta sve nisam i sad je jos veca [:plakati] [:plakati] [:plakati] nije ogromna ali smeta mi...
2013 06 26
Nemoj da me plasis [:sokiran] Taman sam sad dobila nadu.... E a posto se bavis manikirom mozes li mi reci ako je zanoktica pocrnela,jel to znaci da se inficirala? Imala sam zanokticu,i onda sam zalepila vestacke nokte(super lepkom)i ne znam da li to ima veze,ali od tada se stvorila ta crna tacka..
2013 06 26
pa ako te boli zanoktica moguce da je infekcija..uzmi jod i dezinfikuj je.
2013 06 26
1 2