Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

FashionSalad

Da li neko zna zbog cega je blokiran jedan od najaktivnijih korisnika FashionSalad? Nije mi jasno, bili su skroz ok. Ma fenomenalni i stvarno mi je zao. Molim vas ako neko zna o cemu se radi neka napise.
2015 12 14
Steta ,imali su prelep nakit [:tuzan]
2015 12 14
nije dozvoljena komercijalna prodaja na ovom sajtu zato su blokirani
2015 12 14
Zabranjena je komercijalna prodaja
2015 12 14
Imas ih na fb, a i napravili su novi nalog... Jednom sam taj profil na krpicama pitala koje im je radno vreme jer sam isla u BG pa sam htela uzivo da probam nakit...da bi mi doticna rekla kako ne zna o cemu pricam, oni nemaju lokal... Ja joj posaljem link od fb stranice i kazem da se vidi da su to oni jer imaju iste slike i koriste njihove kartice prilikom slikanja...ali ona se i dalje pravila luda... Tad su me bas razocarali i nisam namerno otisla u njihovu prodavnicu tom prilikom, niti cu...
2015 12 14
Žao mi je zbog tog naloga, imali su stvarno prelepe i jeftine aksesoare i nakit, ali pravila su pravila i važe za sve. Ista sudbina ovde čeka sve njih, a i bolje je. Ipak je ovo ekološki sajt namenjen promociji reciklaže. Uvek mogu svoje stvari da prodaju na Kupindu, KP, Fejsbuku i ostalim sajtovima koji su namenjeni takvoj vrsti prodaje.
2015 12 14
Kada vaze za sve zbog cega adminka ne reaguje na moju prijavu? Po vasem iskustvu, koliko joj je potrebno da sredi stvar, da znam da li nije stigla ili jednostavno ne zeli da reaguje? Ima vec dva dana kako se zalim na onu Irenicu i nista???
2015 12 14
A ja sam bas htela da uzmem nesto od njih...dobro je da ih ima i na facebooku
2015 12 14
IrenicuShock ce verovatno blokirati zbog negativnih i zbog komercijalne prodaje.
2015 12 14
Cudi me da je devojka tako odreagovala.. Verovatno je mislila da je provokacija kada si je pitala za lokal, jer sam ja nju primetila bas kad je otvorila profil ovde, dopisivale smo se najnormalnije, rekla mi gde je lokal, dala broj telefona, cule smo se par puta i normalno sam bila kod nje.. Mada ima i pojave cudnog ponasanja, recimo jednom sam otisla, pritom nisam iz bg-a, i kada sam usla u lokal ona je bila tamo, bas spremala pakete za slanje, ali mi je rekla kao izvini na pauzi smo, ne radimo i da se vratim za tipa pola sata. Ja to vreme nisam imala jer me je prevoz vec cekao i lepo joj to objasnila, rekoh necu dugo, da pogledam malo samo sta ima, naravno i kupila bih nesto, ali ona na to nije pristala iako nisam mogla da se vratim za pola sata. Bila je bas u hladnom fazonu zao mi je ali ne moze, ne radimo, vrati se kasnije..To mi bas onako nije bilo u redu i mislim da se necu vratiti tamo vise..
2015 12 14
kada se neko blokira, da li se automatski brisu i njegovi predmeti?
2015 12 14
Da. Zato u pretrazi na google mora da se ukuca uz korisnicko ime...ili utisci ili omiljeno, da bi profil bio vidljiv.
2015 12 14
Ja sam jednom doticnu pitala gde im je radnja, jer zasto bih placala postarinu koja ne bi ispala malo za par komada nakita, da bi mi ona odgovorila kako sa clanicama sajta funkcionise samo preko poste(nesto tako je napisala) i da nema radnju. Posle nekog vremena naravno saznam gde je radnja, ali sada i da su poslednji na svetu kojo prodaju nakit, ne bih kupila. Materialgirl-pa u pocetku nije znala da je takva prodaja zabranjena na sajtu, pa kada je saznala htela je da te eskivira. [:smejuljitise]
2015 12 14
Bitno je da preprodavci šminke iz kontejnera i dalje opstaju [:plakati]
2015 12 14
Zao mi je zbog Fashion Salad, cesto sam saradjivala sa njima, divni su bili, ali pravila su pravila. Sto se Irenice tice, sa njom sam saradjivala pre vise od dve godine, bila je to korektna saradnja, a kvalitet njenih stvari zaista ne bih komentarisala, bilo je tu svega.
2015 12 14
1 2