Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Trik za postavljanje predmeta bez problema ;)

Za sve clanice koje se muce zbog redizajna sajta sa postavljanjem predmeta, evo ga recept: postavite samo jednu sliku, i samo jedan jedini tag(!), predmeti koje bezuspesno vec danima pokusavam da postavim tako su konacno aktivni. Nakon postavljanja, jednostavno udjite i napravite izmene, tj. dodajte tagove i ako uspete slike, ako nista drugo bude li neko bude zainteresovan, lako mozete ostatak slika da posaljete na viber ili mail ili kako vec. Javite da li je uspelo ;)
2016 01 02
Meni uspelo :)
2016 01 02
Suuuper ;). JA ne mogu posle toga da dodam jos slika, definitivno, ni na jednom od 3 problematicna predmeta (ostale sam lagano postavljala sa svih 5 slika), ali lako je poslati ostatak ako bude bilo zainteresovanih, makar da ljudi vide ponudu.
2016 01 02
Ja mogu samo jednu sliku ali i to je ok za pocetak :D
2016 01 02
Jeej , hvala na savetu, uspelo je ! Ne mogu da dodam fotke ni tagove, ali nema veze , bitno da sam napokon uspela da ih postavim :)
2016 01 02
Podizem rejting korisnim temama : ) <3
2016 01 02
Kakva si ti kraljica! Uspelo mi!
2016 01 02
****lepo :)****
2016 01 02
Hvala, uspelo !!!!!!
2016 01 02
Hvaaala, uspelo i meni :)
2016 01 02
Uspelo i meni. A toliko sam se mučila od sinoć, probala sam ne znam ni sama koliko puta. Hvalaaaaa ;)
2016 01 02
Uspelo je,a 9(mozda i vise) dana se mucim da postavim jedan,jedini predmet... Hvala puno
2016 01 02
uspelo i meni,isto se 9 dana (svakodnevno) muchim da ih postavim.spasila si me pisanja nadrndane teme na forumu.svaka chast :Pppp
2016 01 02
Ma, i ja tako isto, u stvari 12 predmeta sam normalno postavila pre par dana, ali 3 nikako i tako danima....To me je bukvalno frustriralo (plus ove grozne razvucene slike), jos vidim da neke devojke pisu kako ne mogu uopste da postavljaju (mogu misliti kako je njima, ni ja u pocetku nisam mogla), a niko se nesto posebno ne tangira oko toga (mislim na resenje i trajanje tog procesa), cak ima misljenja da se ne zalimo i da saljemo pozitivne vibracije (??) - kao da se ovde ne radi o ljudskom faktoru, nego da recimo cekamo kisu posle suse i da ne postoji ocekivani rok za zavrsetak radova i makar dobra volja da se korisnici upoznaju sa istim, jer nije sitnica u pitanju . I kao sto u zivotu biva, covek moze i mora jedino na sebe da se osloni. I tako cackaj, cackaj-i nadje se resenje :) No, najbitnije je da su bar malo profunkcionisale stvari i drago mi je ako sam koliko-toliko pomogla, posebno jer sudeci po iskustvima sa hrvatskih krpica gotovo mesec dana traju razni problemi kao posledica redizajna, pa pretpostavljam da ce ovde biti slicno, a toliko dugo da se ne postavljaju novi predmeti je previse i dira u samu sustinu sajta (ja sam ga zavolela i stalo mi je da zivi i dalje :))
2016 01 02
Podizem rejting teme koja je veoma korisna, i hvala, Sajberstrip na ovako korisnim savetima. Uspela sam da postavim 2 predmeta, dodatne slike nisam mogla da ubacim, izlazi mi da su pogresnog formata, tako da zasad ostajem samo na jednoj slici, slacu onima koji budu zainteresovani :)
2016 01 02
1 2