Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Trik za postavljanje predmeta bez problema ;)

Hvala na nesebicnoj pomoci,bar nesto da se pomeri sa mrtve tacke....
2016 01 02
A kako okrenuti,obrnuti fotografiju? Joooooj pa nista ne radi kao pre :'-(
2016 01 02
Ne moze da se rotira fotografija i dalje, ali isprobala sam na novoj verziji sajta (hvala clanicama koje su ostavile link ka istoj) i tamo ce moci normalno da se rotira. Fora bi ti bila da pre postavljanja pojedinacnih fotografija, slike obrnes i vratis u prvobitnu poziziju i takve sacuvas, ali u nekom programu za obradu fotografija (tipa onaj acdsee, kroz njega da najpre pregledas sve fotke i uradis sto sam gore napisala, pa tek onda postavljas fotke). Ne znam kako bi islo ako postavljas fotke napravljene mobilnim, verujem da i tu postoje neke varijante da se pre izbacivanja izvede isto. Ili ako mozes, pravi kolazne fotke (imas jednostavan program za to-PhotoScape), one se pojavljuju normalno pozicionirane, nema potrebe za rotacijom.
2016 01 03
Hvala, uspelo je :)
2016 01 06
Ja na novoj verziji i dalje ne mogu da dodam, a na staroj bez problema, odmah vise slika i tagove i sve, samo ne mogu da dodam slike koje sam zaboravila i i dalje jede slike pri izmeni... :)
2016 01 07
Kako funkcionise ovaj sajt strasno danima ne mogu nista da postavim ovo je uzas..i pomoc kako poruciti neki proizvod koristim i kupuhem prodajem i lalafo a ovde je sve tako komplikovano ili ne funkcionise Pomoc?
2022 07 17
1 2