Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Koliko ste zadovoljne sa koleginicama sa krpica ?

Napisite utiske . Da li vam se desavalo da koleginice toliko izadju u susret da na kraju postanete drugarice i dopisujete svaki dan uz kafu ? Ja sam izuzetna zadovoljna nekim devojkama. Ima ih dosta i prepoznace se .... jako su mi puno pomogle ..... Ima toliko dobrih devojaka i veoma mi je drago sto mogu da budem deo toga, deo ovog sajta .
2016 02 02
imam njih nekoliko sa kojima mi je zaista zadovoljstvo da se dopisujem redovno .... bas bas divne devojke...jedna mi je sugradjanka koju obozavam samo mi je zao sto mi druge sve nisu blize jer bi bilo kafe svaki dan. a sa vecinom sa kojima sam saradjivala se sita ispricam dok se dogovaramo oko razmene,kupovine ili ovako jos sa nekima kroz neku temu ... sve u svemu prezadovoljna sam clanicama ...sve reci hvale za njih
2016 02 02
i mislim da gestovi nisu ni potrebni da bi se ljudi poklopil i izdruzili lepo
2016 02 02
Ja sam imala divna iskustva ovde (i nadam se da ce ih biti jos). Sve devojke koje sam upoznala ili licno ili kroz forume su sjajne. Iako se ne poznajemo sa mnogima sam se bas slatko ispricala :)
2016 02 02
Ja sam imala prilike da se upoznam licno sa par clanica i mogu reci da su sve bile veoma prijatne, pricljive i za svaku saradnju. Zadnji put kada sam radila licnu zamenu imala sam prilike da upoznam clanicinu mamu , jako lepo smo se ispricale i ostavila je veoma lep utisak, samo mi je zao sto nisam imala prilike da se upoznam sa clanicom. Ali bice vremena ....
2016 02 02
Naravno, ima predivnih clanica i drugarica ovde. Ima ih puno i imam osecaj da se znamo godinama. Upoznala sam neke clanice, neke cu upoznati nadam se uskoro. Zaista ima predivnih clanica na sajtu <3
2016 02 03
Ja sam relativno nova članica, i nedavno sam imala jako težak dan... tada sam objavila jednu temu gde su mi se neke članice, ima ih i ovde medju vama, javile i nesebično pomogle svojim savetima i podrškom! Mnogo su mi pomogle! Što se mene kao člana ovog "kolektiva" tiče, mnoge svoje stvari sam poklonila i drago mi je, ako nekome mogu da izadjem u susret. Ali o tome drugi neka sude. Loša iskustva za sada nisam imala.
2016 02 05
uzivam kad cujem da su clanice zadovoljne drugima makar caskale kroz temu ili kroz saradnju zato devojke i zene veliki poljubac za vas koje ste ovde na temi i za sve ostale koje ste ovako zadovoljne nekim drugim clanicama :* :* :*
2016 02 05