Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je u pitanju lenjost, nezainteresovanost ili nesto trece?

Drage devojke, molim za pomoc..savet.. Naime, trazila sam odredjeni predmet, pronasla kod cetiri razlicite devojke priblizno slican komad garderobe koji sam zelela da kupim.. Poslala sam prvo jednoj devojci poruku ( koja je imala najpristupacniju cenu)..kada nisam dobila odgovor poslala sam drugoj, pa trecoj..nije bilo odgovora pritom su konstantno bile tu. Pitala sam ,po meni, najnormalnije pitanje o velicini-jer nije bilo naznaceno i da li je u taj komad garderobe u dobrom stanju..Cetvrta devojka mi je ,konacno, odgovorila..rekla da ce premeriti i od tada je proslo 25 dana, slovima dvadeset pet dana a od dimenzija nista. Poslala sam da cu kupiti svakako, medjutim od odgovora nista. I svakog dana ulazim i proveravam i cekam odgovor jer mi je stvarno potreban taj cuveni komad odece a izgleda ga ne mogu ni kupiti. Pa eto, zelim samo da Vas pitam da li je do mene ili sam pitala nesto pogresno..ne znam.. Vise puta sam kupovala na ovom sajtu nego prodavala..trudim se i uvek sam korektna..kupila sam brdoo divne garderobe ovde ali polako gubim zelju. a i nadu.. :-/
2016 02 06
Ne znam, ne razumem..bas sam u cudu.. Isti slucaj. Mozda se predomislila..ali sve moze da se javi. Ljudi smo svi ali je retko ko covek izgleda. Zar treba da molim kad hocu da kupim, ne razumem? Prosto nekako sve gubi smisao, po meni..
2016 02 06
Ja mislim da je ipak nesto trece
2016 02 06
Emotivno vezane za predmet, ipak ne žele da prodaju. I ja čekam odgovor vec dva meseca. Mrzi ih . . .
2016 02 06
Bas me ubiju u pojam. :-/ Nije uteha ali vidim da nisam jedina kojoj se desila ovakva neprijatnost.. Iskrenost je retkost ,izgleda.. Lakse bi mi bilo da su mi rekle iskreno pa i ovako 'necemo da merimo,mrzi nas i cao' . Bezveze skroz..
2016 02 06
Zasto je tema "Prodavci koji ne odgovaraju" obrisana? Steta, bila je korisna.
2016 02 06
Ako je odustala od prodaje moze da kaze ali jos uvek stoji na profilu predmet bez oznake prodato...ne znam u cemu je stos
2016 02 06
Verovatno joj nije namera da proda nego ga drži da privuče pažnju.
2016 02 06
Upravo, zasto je obrisana tema koju Prakilica spominje?? pa ja imam jos tuce raznih likusa da obelodanim, sad mi vec opasno idu na zivce..
2016 02 06
Dobra tema za razmatranje. Nadala sam se da ću na forumu naći objašnjenje za neobjašnjivo "ćutanje" na postavljeno pitanje prodavcu. Pratiću temu, zaista me zanima..
2016 02 08
Mislim da pravi odgovor necemo dobiti nikada..ima od svega po malo, izgleda. Ili ih mrzi da premere, ili su odustale od prodaje..ili nikada nisu ni zelele da prodaju..Ko zna. Ali da nije u redu-nije. Ljudi smo, zasto je toliko tesko reci istinu..pa makar mislile da nam se nece svideti.. Svi smo mi ljudi, retko ko je covek...
2016 02 08
> Ceca25: > Verovatno joj nije namera da proda nego ga drži da privuče pažnju. to je GARANT
2016 02 08
E upravo sam opisala svoje iskustvo u temi ''prodavci koji odustaju''.Neznam da li je i ranije ova tema bila aktuelna pa je brisana ali jasam je pronasla.Slazem se da treba dati negativnu ocenu i to prosto uvesti kao praksu,pa ce se valjda opametiti.Mnogo me nervira cutanje,prodavca,ako ne zeli da proda predmet,dovoljno je da to i kaze,na ovaj ili onaj nacin. Nspisala sam u prethodnoj temi,kada kupac odustane nakon sto odabere da posalje zahtev ''ZELIM''ukoliko se vise ne javi odmah sledi negativan komentar,pitam se zasto bi u istoj situaciji prodavci, (koji uglavnom imaju po veci broj poz.komentara)bili zasticeni i m jednostavno ne reagujemo. S pravne strane gledano, po oglasavanju prodaje stvari pod uslovima sam koje sam prodavac navede a koji se icu cene,nacina placanja i sl.prodavc je dao ponudu za zakljucenje kupoprodaje,ukoliko kupac prihvati ponudu (u ovom slucaju prema pravilima sajta,slanjem opcije ''ZELIM''prodavac je u obavezi da mu stvar i proda.Ukolko odustane od prodaje,kupac ima pravo da tuzi prodavca... Znam da smaram ali je zaista tako.Ovo bi pre svega trebalo da bude zabava i druzenje uz naravno dobre dogovore i saradnju ali kolko vidim mnogim clanicama je bitno samo da prodaju neku stvar.
2016 02 23