Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molba za sve dame

Drage devojke, ne bilo vam tesko, pliz samo u opis stavite velicinu stvarcice koju prodajete. Naime, naletela sam na bas dosta slatkih stvari, ali nigde ne stoji velicina vec samo da je devojci koja prodaje velika ili mala. To je minut posla, a mnogo bi olaksao pretragu. Hvala vam unapred :)
2016 02 07
Apsolutno se slazem sa tobom,Olja. Mnogo znaci kada u opisu predmeta stoji velicina, bilo da se radi o garderobi ili cipelama. Koliko sam samo oglasa videla bas sa obucom gde nije naznaceno koji je broj. Ne bi bilo lose ni da se devojke malo potrude i premere svoje stvari i te mere stave u oglas, npr. ako prodaju garderobu-sirinu ramena, sirinu izmedju pazuha, duzinu kao i duzinu rukava. Kada je u pitanju obuca, gaziste je obavezno i to unutrasnje, jer nije nimalo svejedno da li je gaziste 23,5 ili 24cm, nekada je i pola broja presudno za udobnost cipele. Mere daju na ozbiljnosti samog oglasa i profesionalnosti prodavca, tako da devojke, metar u ruke :)
2016 02 07
Slazem se Katja u potpunosti. Idealno bi bilo da su obavezna polja velicina i da se u opis uvedu mere. To bi bilo apsolutno savrseno, odmah da znam da li dolazi u obzir ili ne :)
2016 02 07
Meni su najjaci oni "preopsirni" opisi tipa "Majica, sve sto vas zanima pitajte." Pokusala sam to da razumem, ali nije islo. :D
2016 02 07