Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

U soku sam

Blago receno u soku sam,devojka mi za razmenu torbice od 1300din.trazi novu bundu i nike torbu.Ja sam prva pristalica razmena ali ne pocenjujem nicije stvari niti trazim deset tudjih stvari za jednu moju,msm da neke clanice stvarno preteruju.Kakvo je vase misljenje o tome?
2016 02 13
Ja obicno gledam stvar za stvar i trudim se da ukoliko neko zeli nesto moje sto kosta, npr. 500rsd, ja ne trazim nesto njihovo sto kosta 3000rsd. Nekako i gledam i ne gledam cene (ako se ovo da radumeti), ali mi je vaznije da to bude stvar za stvar nego cena za cenu, posebno ukoliko mi se nesto bas bas svidi :)
2016 02 13
Slazem se sa tobom,tako i ja radim.Ali ovo jestvarno preterivanje.
2016 02 13
Pitala sam devojku za razmenu (u pitanju je bila majica od 600 din), na sta je ona odgovorila da bi se menjala za ranac (cija je cena bila 1300). Vole tako da probaju, pa gde upali :)
2016 02 13
Niti su cene realne, niti vecina razmena. Ja gledam kvalitet robe i stanje, onoliko koliko moze da se vidi, pa nudim isto ili slicno, a dajem uglavnom vise, jer su mi ormani puni, tj saljem poklone u vecini slucajeva, ako vec nisam u razmeni dala dosta vise. Ne moze se porediti kopija i original, niti prava bunda sa vestackom, negde je realno dati vise stvari, a negde nije
2016 02 13
Slazem se apsolutno. Verovatno zato nemam srece sa razmenama. Cene su ovde potpuno relativan pojam, svi ih drugacije kreiramo. Neko ce na neku vrednu stvar da stavi nisku cenu, jer eto, skuplja mu prasinu i zeli da je se resi. A neko opet, preceni svoj predmet. I da onda gledam cena za cenu? Ma, vazi... Sto se mene tice, samo realno, pa kome se svidja - svidja.
2016 02 13
U principu, ako se vec rade razmene, treba staviti neku cenu koja nije preniska, jer se clanice fokusiraju na cenu, a ne na ostale vazne detalje. Jednom se clanica naljutila, jer nisam nista nasla kod nje za razmenu (zbog visokih cena). Bile su visestruko vece nego moje, pa se nisam ni usudila da zatrazim nesto, a da sam trazila odredjenu stvar, verovatno bih morala pola profila da saljem pride i to samo da bih bila dobrodusna i izasla joj u susret. Drugi problem je sto neko stavi original i oznaci ga realno, a druga strana ima iznosenu kopiju oznacenu takodje kao original, nerealno, pa hajde se ti menjaj i gledaj cenu i opis, a iz aviona se vidi da nije to TO sto je opisano
2016 02 13
Iz tog razloga ja razmene ne praktikujem
2016 02 14