Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ignorisanje poruka

Zdravo devojke, imam profil vec neko vreme ali tek od skoro sam postala aktivna. Moram da ispoljim svoje nezadovoljstvo. Naime, jako me iritira kad clanica ignorise poruke. Desilo mi se dva puta do sad. Smatram da je jako nekulturno. Lepo sam poslala devojci poruku i zamolila je da mi slika patike sto je ona iskulirala. Redovno ulazi na sajt. Ne znam da li je u pitanju to sto nemam puno utisaka i da li se vama to desavalo? Smatram da je jako nekulturno, bolje da mi napise nije na prodaju, rezervisano je, necu da ti prodam itd nego da ignorise... Pozdrav za sve ljubazne clanice koje izlaze u susret za sva dodatna pitanja i fotografije. :)
2016 03 11
Imala sam i ja takvih, da obeća da će mi prodati pa se ne javlja. Mislim zar nije zato na ovom sajtu? Stvarno ne razumem..
2016 03 11
Desavalo mi se mnogo puta, ali sta cu, ne mogu da ucim ljude kulturi. Mada, kada posmislim na neke bezobrazne odgovore koje sam dobila mozda je i bolje da cute nego da me nervraju...
2016 03 11
Mozda jos nije stigla da posalje slike jer ima puno obaveza, konkretno, moja sestra treba da posalje jednoj clanici slike, a nikako ne stize. :) Meni se cini da mi je najveca nekultura kad nista ne kaze, a dopisujemo se danima. Makar hvala razmislicu ili ne odgovara mi., ma bilo sta.
2016 03 11
Svi se osecaju bzv(ne volim ove skracenice ali moram), kada im kupac ili prodavac ne odgovore na poruku....na ovom sajtu sam godinu dana i odgovorila sam na svaku poruku, bas svaku. Nema opravdanja da se ne odgovori jer ako smo se registrovali na ovaj sajt, onda treba pokazati ozbiljnost i profesionalnost u radu, pa makar bio on i amaterski. Vecina clanica na ovom sajtu je zaposlena a MK im je hobi i sl.ali ako ne mogu da odgovore u toku radnog vremena, onda mogu uvece ili sledeci dan...tako da ne vidim problem da se odvoji pet minuta i fotografisu se patike-osim ako se nesto krije ili su se u medjuvremenu koristile pa su nastala ostecenja....zato..." 1 2 3 slikaj me sad ti" :) :) 8-)
2016 03 11
Cesto, nedavno sam bukvalno molila clanicu da mi odgovori koja je duzina gazista, nije me udostojila nikakvog odgovora i onda vidim da je patike prodala. Isto, jedna devojka mi je odgovorila za razmenu nakon moje poruke da je nekulturna: "ako ti ne odgovaram znaci da nisam nista nasla" onda slucaj gde isto bukvalno molim da mi prodaju predmet, i onda posle nedelju dana posle moje poslednje poruke gde sam napisala isto da je nekulturna stize odgovor:" Sta si navalila, moja drugarica to prodaje , ona nije tu..." - pa ok mogli ste to napisati... Onda slucaj gde devojka trazi razmenu i kada sam trazila sliku i pitala detalje, prestala da odgovara, stavila me na ignor i stvari prodala.... Nije ni cudo sto mi se clanice zahvaljuju kada jednostavno kulturno odgovorim.... Nesto sasvim normalno, stvar kucnog vaspittanja...
2016 03 11
Danima cekam odgovor za 3 stvarcice kojeg nema, a clanice aktivne non-stop 😀
2016 03 11
Neke zene na ovom sajtu su presmesne. Stave temu u kojima traze razmenu, odes na njihov profil, odmah u startu procitas recenicu u opisu - o meni - sadrzine "NE RADIM RAZMENE, SAMO PRODAJA!!!" :s Bitch, please. Onda razmislis, pa trazila je razmenu, hajd, poslacu poruku. Posaljem, i sta mislite, da li sam udostojena odgovora? x-) Tako da, nervoze bez, ko vam pise, vi odgovorite, ko ne odgovori, samo nastavite dalje kao da se nista nije ni desilo. Isto tako i kad vi pisete nekome, ako nema odgovora, to onda nije vredno vase energije ;)
2016 03 11
Pa ja ne znam zasto su onda na sajtu ako ih smara da odgovaraju... Necu ja crci bez tih patika ali ruzno sa njene strane.
2016 03 11