Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Hitno mi treba pomoc.

Tacnije savet... a hitno je jer smo konacno nasli dobar lokal u Beogradu a dvoumimo se oko odabira posla. Sestra hoce da ovori radnju. E sad.. imamo dve opcije... Jedna je samousluzna perionica za pse, ko zeli moguce je i platiti usluzno... garderoba i hrana za pse, plus namestaj za pse, ali to bi bili preslatki krevetici kao i za ljude, francuski, sa baldahinima i kucice kao iz snova. :) Druga opcija je kafic bez alkohola koji izgleda kao candy svet... da sve bude od "cokolade" lilihipa, da devojke koje rade budu obucene kao lutke... da se sedi na "mafinima" i sve da bude tako slatko. Sluzile bi se razne vrste sejkova, sladoleda i belgijski vafli... Sta se vama cini kao bolja opcija i da li biste sedele u takvom lokalu i da nemate dete? :)) Hvala unapred. :*
2016 05 12
Candyyyyyy! <3 <3 <3 Baš mi se dopada ideja enterijera kafića. Rado bih dolazila. :")
2016 05 12
Jaooooo i jaaaa sam za candy! Hahaha kao da sam samo cekala da mi to neko potvrdi! Imam 27 godina, a vecito dete cu ostati! xD To je vec sve smisljeno do detalja, ja sam smislila... to bi bilo kao da si upao u neki nestvarni svet! :) Toga ima u Americi, treca sestra zivi tamo... samo sto oni imaju takve radnje u kojima se prodaju slatkisi... ovo bi bio kafic i toga nigde nema ovde. Moje misljenje je da bi to islo, a tata se plasi da bi samo deca sedela tu...
2016 05 12
Deca, ali i mladi ljudi. (: I ja mislim da bi dobro išlo, nemamo takav kafić. Sedenje na "mafinima", jaoooooo! :D <3
2016 05 12
Bajka! Ako budete otvorili kafić, javi nam datum. Ja ću biti jedan od prvih gostiju! :D
2016 05 12
Jaoooo dan si mi ulepsala... ovi stariji me uglavnom gledaju malo bledo hahahaha... Javicu obavezno. Nisam se lepo izrazila... sestra me podrzava... mama i tata su malo sumnjicavi, a verenik i ja bi to otvorili uz pomoc najblizih. Tako da ako bude... ja te od srca pozivam. :)) Veruj mi da ja mastam svake noci... zamislila sam svaki detalj, sveee... ali je problem sto imamo samo mesec dana za sredjivanje... a te neke gluposti i detalje bi narucili iz inostranstva pa se bojim da necemo sve stici. Ali necu zbog toga da odustanem. :*
2016 05 12
"Cilj je biti čovek, a sreća biti i ostati dete". A ne biste mogli malo da produžite rok za sređivanje? Samo neka bude i alkoholnih pića u ponudi, molim te. :D Nadam se da ćete uspeti, sve si veoma lepo zamislila, šteta bi bilo da vas nešto spreči, a ja jedva čekam otvaranje!
2016 05 12
Eeee alkohol cemo ti i ja iza sanka! xD Nekako mi uz taj enterijer ne ide alkohol... haha... Ne znam... ali ja to toliko jako zelim jer znam koliko bi prelepo bilo! Samo mi je potrebno malo podrske i razlicita misljenja jer sam inace u horoskopu vaga!:D
2016 05 12
Nema niiikoga vise? :(
2016 05 13
Podržavam candy kafić :") Ali mislim da bi ti bilo pametnije da nudiš i alkohol baš iz tog razloga da ne bi delovalo kao "dečiji kafić". U svakom slučaju javi nam kad bude otvaranje i sa srećom! <3 E da, a ako se ipak odlučiš za prvu opciju takođe javljaj, moja kuca će biti mušterija :P
2016 05 13
Candyyyyyyyyyyy :") Slazem se da bi trebao i alkohol da se sluzi ;) Cim otvoris javi da dodjem :D Vec jedva cekam :D Bas mi se svidja ideja <3
2016 05 13
Jupiiii... ali mislite da ide uz takav ambijent alkohol? :/ Inace, sta mislite o tome da sve ostane tako, ali da ima i raznih kolaca? Onda bi to vise bilo kao poslasticarnica...
2016 05 13
I da, u slucaju da se odlucimo za kuce... da li bi vise koristili samousluzno ili usluzno pranje? :) To samousluzno sluzi da ne bi usvinjile kupatilo, ili ako ste u gradu... pa zurite negde... u Novom Sadu je 500 dinara, 10 minuta koliko se secam.
2016 05 13
Što da ne, makar neka postoji osnovna ponuda alkohola. (: Ja sam za da ima i kolača, ma svega! :D Sladoledi, šejkovi, kolači, kafe, sokovi, žestoka pića; što više, to bolje, dolaziće i više ljudi i različitih godina, da ne budu samo deca. (:
2016 05 13
Bili smo danas i kaparisali, od prvog jula pocinje, samo jos da definitivno odlucimo sta! :D Mnogo me muci sad taj alkohol, jer ambijent uoooopste nije za to, ne znam da li uopste u poslasticarnicama i lokalim! tog tipa i sluze alkohol? :/ Inace mi slatko i alkohol bas i nisu neka kobminacija! :)
2016 05 13
1 2 3