Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Razocarenje.Vracen paket! Platila sam duplu postarinu.

Mnogo volim ovaj sajt i dosta vrenena provodim na njemu ali zaista ozbiljno razmusljam da prestanem vise . Izadjem devojci u susret da plati pouzecem a ona ne podigne paket. Jos pri tom ne odgovara na poruke jada sam je dva puta opomenula da joj je paket u posti i da ako ga ne uzme da ce se vratiti. Izbila mi je 390 dinara iz dzepa. Nisu neke pare ali opet zsista nije u redu.
2016 05 26
Žao mi je draga,daj negativnu ocenu i obrazloženje. Imale smo dve saradnje i znam da si maksimalno korektna.
2016 05 26
Ovde u nikoga ne trba imati poverenja i izlaziti u susret osim clanica sa koim ste vec saradjivali.Meni se to desilo hiljadu puta.Uz sve to kada date negativnu ocenu uzvrate vam negativnom.Zatosvi izbegavaju da daju negativne i nemamo uvid sa kim saradjujemo.
2016 05 26
Ja sam imala sa njom saradnju ali sam trazila uplatu unapred,jer nije imala ocena,za svaki slucaj,i ispostovala je,ali sam imala situacija gde poklon nece da preuzmu,pa mi se vracao paket,tako da nikad ne znas,ali ostani pri svojim nacinima poslovanja,koliko god insistirali pogotovo clanovi sa malo utisaka,i ako ti nije stalo do sadrzine paketa,nemoras preuzimati i placati duplu postarinu
2016 05 26
> MiraTinaLena: > Žao mi je draga,daj negativnu ocenu i obrazloženje. Imale smo dve saradnje i znam da si maksimalno korektna. Hvala draga moja. Zaista se trudim svakome da izadjem u susret al eto.. ne valja ni kad si dobar a bune se kada trazis uplatu unapred. Dala sam negativnu mada to nemam običaj da radim ali sam se sada bas razocarala😠😕
2016 05 26
> DanijelaSavev: > Ovde u nikoga ne trba imati poverenja i izlaziti u susret osim clanica sa koim ste vec saradjivali.Meni se to desilo hiljadu puta.Uz sve to kada date negativnu ocenu uzvrate vam negativnom.Zatosvi izbegavaju da daju negativne i nemamo uvid sa kim saradjujemo. Da , da citala sam o tome da uzvracaju negativnu ali bas zbog toga sto , kao sto kazes, svi izbegavaju da daju negativnu , zato se ovo i desava.😕
2016 05 26
Drage devojke, zasto i dalje saljete pouzecem? Svaki dan citam da se vratio paket nekoj devojci... Juce sam imala savrsenu saradnju sa devojkom bez utisaka, naravno rekla sam da mi prvo uplati novac.. Pitala je da li moze pouzecem, rekla sam ne, prvo uplata unapred... I sve je proteklo kako treba. Razumem da nemamo poverenja kad je u pitanju slanje novca unapred... Ali i strahujemo da ce nam se paket vratiti... Sve u svemu ovaj sajt mora da uvede opciju da postavimo licne podatke pri uclanjivanju, tako bi se svakako smanjile prevare... Das negativnu S RAZLOGOM i dobijes osvetnicku negativnu eto tek tako. :/ Imajte svoje uslove kao prodavac, postujte ih.. Ukoliko kupac zahteva da vi posaljete pouzecem, ne pristajte pa makar nikad ne prodale taj predmet. Naravno, drugacije poslujte sa proverenim clanicama i sa clanicama sa kojima ste vec imale saradnju... Preferirajte licno preuzimanje, isto tako ako se ne pojavi doticna s kojom je trebalo da se nadjete - lupite negativnu svakako :) Danijela, mnogo mi je zao sto Vam se to desilo, desilo se i meni... Od sad pamet u glavu <3
2016 05 26
> NatySd: > Drage devojke, zasto i dalje saljete pouzecem? Svaki dan citam da se vratio paket nekoj devojci... Juce sam imala savrsenu saradnju sa devojkom bez utisaka, naravno rekla sam da mi prvo uplati novac.. Pitala je da li moze pouzecem, rekla sam ne, prvo uplata unapred... I sve je proteklo kako treba. Razumem da nemamo poverenja kad je u pitanju slanje novca unapred... Ali i strahujemo da ce nam se paket vratiti... Sve u svemu ovaj sajt mora da uvede opciju da postavimo licne podatke pri uclanjivanju, tako bi se svakako smanjile prevare... Das negativnu S RAZLOGOM i dobijes osvetnicku negativnu eto tek tako. :/ > Imajte svoje uslove kao prodavac, postujte ih.. Ukoliko kupac zahteva da vi posaljete pouzecem, ne pristajte pa makar nikad ne prodale taj predmet. Naravno, drugacije poslujte sa proverenim clanicama i sa clanicama sa kojima ste vec imale saradnju... Preferirajte licno preuzimanje, isto tako ako se ne pojavi doticna s kojom je trebalo da se nadjete - lupite negativnu svakako :) > Danijela, mnogo mi je zao sto Vam se to desilo, desilo se i meni... Od sad pamet u glavu <3 Iskrena da budem uglavnom zahtevam upkatu unapred i ne znam zasto sam ovaj put tako neoromisljeno postupila. Majicica je kistala svega 390 din. Pri tom je nova odlucnog kvaliteta i po dosta vecoj ceni se inace prodaje u buticima. Iska sam logikom " pa valjda nece za 400 dinara da omane?! Wtf... Uvek mi je nekako bzv da za iznose ispod 1000 din zahtevam uplatu unapred. Ali izgleda da jedino tako ovde mora da se posluje.. Ne verujte nikome sem clanicama sa kojima ste ranje saradjivale. Nije to neki novac, ja cak vrlo cesto i poklanjam stvari..ali eto..jednostavno sam se iznervirala i morala da i ostale obavestim..😬
2016 05 26
Naty je sve objasnila. Čak sam mnoge saradnje i propustila (ili eventualne prevare!) time što sam insistirala uplatu unapred, ali što da razmišljam šta će biti sa parama, paketom itd. Razumem da možda i meni neko ne veruje pa neće da mi uplati novac unapred, ali to je moj princip i zaštita, kome se ne sviđa neka me zaobiđe.
2016 05 26
Nova sam i zato moram da šaljem pouzećem jer nemam dovoljno utisaka da bih zahtevala uplatu unapred na račun, ali iskreno mislim da je to najbolji i jedini način da se sačuvaš od prevara. Svaki put kada pošaljem čekam sa neizvesnošću da li će podići paket, ili će mi se vratiti. Slažem se sa NatySd, bilo bi lepo da se pokrene neka peticija, da admin uvede novinu da svi damo lične podatke i da to bude dostupno svima da proverimo sa kim sarađujemo.. Za mesec dana koliko sam ovde, ne znam broj koliko puta sam pročitala da je neko prevaren, da mu je uvaljena oštećena roba, ili da je paket vraćen. Iskreno mi je žao Danijela, ali sva sreća, bar nije velika suma novca.. Obavezno ostavi negativan i napiši sve lepo, jer svako čita utiske i vodi se time.
2016 05 26