Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto ne brisu/ne oznace prodate predmete..

Vec sam 4 puta u roku od 3 dana naletela na stvari koje mi se jako dopadaju i kada sam se za njih javila, devojke su mi odgovarale da su prodate, razumem da su zaboravile mozda ili nisu stigle, ali cak ni posle toga nisu promenile to, vec je pocelo strasno da me nervira
2016 05 29
Verujem da neko ne namerno ne oznaci ali bilo je i kada sam pitala kazu prodato a nije sto me uzasno nervira bolje reci necu nego tako :/ I i dalje predmet nije prodat......
2016 05 29
Ne razumem zasto neko ne bi hteo da proda predmet, pa svakome valjda treba ili novac ili da se otarasi stvari, a i da usreci nekoga novom krpicom...,Stvarno ne znam sta im to znaci i na sta to lici :/
2016 05 29
Nzm stvarno :/ na zalost ovde ima svakakvih ljudi zato ne treba se nervirati i opterecivati sa takvima opusti se draga :") <3
2016 05 29
Inače ,često i ja naletim na artikal, sviđa mi se,kontaktiram,ona kaže prodala sam i kao zaboravila da ga obriše,a na vezi( PA OBRIŠI GA SADA).Ubacim ja njega u omiljene i pratim,još uvek joj stoji da je PRODAT???? Ili ,vrlo često se dešava,da ne znaju gde im je artikal, odn. ne mogu da ga nađu???? i dalje im stoji da je na prodaji???
2016 05 29
Lela, draga, hvala, slazem se :D <3 Ma znam, ima i toga, meni se cak desava i da kontaktiram clanicu za neki predmet a ona mi ne odgovara danima a na sajtu je.Stvarno ima svega ovde :D
2016 05 29
Ne znam za to... ali meni stoji kao Prodato sve dok devojka ne preuzme... a sad su nam se malo oduzili pregovori... Ja zapravo jedva cekam da obrisem jer sam malo OCD :D haha
2016 05 29
Mozda je i to neka uvrnuta taktika :D a mozda su i samo lenje da azuriraju profil.
2016 05 29
A možda ne žele baš tebi da prodaju, pa kažu prodato :D (Desilo mi se već to, pitam za nešto, kaže prodato, mislim da nije želela meni da proda jer sam tad imala 0 reputaciju, tek posle 2 nedelje je označila prodato i obrisala)
2016 05 29
A te sto ne zele da daju sansu novim clanicama, eh...ni to ne podrzavam, razumem s jedne strane, al ipak :) A kod mene nije slucaj jer imam 11 pozitivnih, sto znaci da je 11 clanica sa mnom poslovalo bez problema hahah Ko zna, samo ponavljam, ima ovde svega :D
2016 05 29
> Mesecevab: > > Sara131: > > A te sto ne zele da daju sansu novim clanicama, eh...ni to ne podrzavam, razumem s jedne strane, al ipak :) > To zaista ne razumem, iskreno, ja nikada problem nisam imala sa clanicama koje su nove i bez jednog utiska. > Mnoge od njih naprave profil samo da bi kupile taj neki predmet i vise i ne udju. > Problem sam imala sa clanicama koje vec imaju par pozitivnih. > Drugo, utisci vise nista ne znace, na razne nacine se sada dobijaju i imamo slucajeve, skorije, gde su lopovi upravo imali taktiku da nakupe brdo pozitivnih i zatim krenu u kradju koja tada bude znatno unosnija jer su skupile poverenje.
2016 05 29
ja nisam uspela par dana da oznacim da su neki predmeti prodati a ni da ih obrisem svaki zivac mi je pukao a kao zinat tih par dana sve su mi se javljale clanice bas za tih par prodatih stvari tako da nebi da osudim nikoga
2016 05 29