Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto se ne kaznjavaju podvale???

Smatram podvalom sve sto se precuti ili kaze da je tako, a nije.... Usla sam na ovaj sajt bas iz razloga sto se o svemu polemise...i gdje se javno kaze ko je sta...i lijepo i ruzno.... Medjutim jos ne cuh i ne vidjeh ovoliko podvala i prevara negdje!!!! Ne kazem ja da se ne desava svuda, ali u ovoj mjeri...!?!? Prvo, nikad nikome necu platiti unaprijed robu...i ne trazim uplate unaprijed... U svakom poslu postoji rizik....bavila sam se privatnim poslom oduvijek... dok se plati lokal, struja, iks drzavnih dazbina....to je cifra mjesecno.... ovi sajtovi su dati kao mogucnost da imamo svoje radnje koje rade 24h....non-stop, besplatno.... zato radeci na netu...pouzecem nikad ali nikad nisam imala problem....prvi put ovdje...sto se naravno moglo desiti bilo gdje...ali eto desilo se tu... kupila sam sandale koje su kako je napisano bile na akciji 500 din....ocuvane... izabrala sam njih jer mi model odgovara...i na sliku su ok...ne neko ludilo ali ok... trazila sam da mi izmjeri gaziste...rekla je onako sva ljubazna da je broj standard 100%... Rekoh, ajd da ne budem neko zakeralo kao novajlija....postavicu cinjenice....sve je slikano... Znaci kada napisemo ...ocuvano....sta to znaci... po mome znaci....ok noseno....moze biti isprana boja sto je normalno od pranja ali ne sareno... to znaci bez fleka....da nije pocijepano....da li grijesim???? Ako ima ostecenje bilo gdje i bilo kakvo...trebamo objaviti....to je prvo za normalne moralna duznost...a trebalo bi biti veoma vazno pravilo ovog sajta....jer kad prilozimo dokaze o toj lazi...ili prevari....mislim da je realno da se dobije kazna....veca od jedne negativne....admin moze kazniti sa vise negativnih...iliti banovati....za vece prevare blok.... to je moj prijedlog...sad da li ce se uzeti u razmatranje i sta je moguce to je do sajta... sad mozda nisam sve detaljno iscitala....ali jesam dosta...vidim blokiranja...sto je ok...a ostale lazi? Sad cinjenice o mom slucaju....prvo sta je ona postavila...
2016 05 29
Strašno, na njenim slikama izgledaju stvarno ok... i ja bih se prešla... verovatno bih pitala da li imaju oštećenja i tražila da mi pošalje slike izbliza mada ni to ništa ne znači, jednom sam dobila slike izbliza a dobila izgrebane čizme :( Kupuj od proverenih članica, mada ni to nije 100% sigurno... ne znam šta bih ti rekla... u svakom slučaju, pošalji ove slike i prepisku Adminu... :(
2016 05 29
To je klasična prevara, traži joj pare nazad, a ti njoj vrati robu. Ako neće daj joj negativnu. Nema tu mnogo filozofije, ovakve stvari se dešavaju skoro svakodnevno na MK, samo većina ćuti.
2016 05 29
Sta reci...Zao mi je sto ti se to dogodilo.Svaki dinar znaci..Ovo nije ni prvi,a nazalost ne verujem da ce biti poslednji put da ova,a i vecina drugih clanica ne urade isto....Ne znam samo kako bi se doticna osecala da se i njoj to dogodilo...Valjalo bi naci nacina da se tome stane na put... :/
2016 05 29
Da, bas tako....predlazite...bar da se umanji postotak takvih... Prvo sam bila....blago receno....bijesna...odmah dala negativnu... sacekala...pisala njoj...pisala na jednu temu...tek sad sam njeno ime objavila.... sad sam smirena...ali je princip u pitanju.... napisala sam joj...kad je ona poludela...da ne trazim pare, da ne brine....kad vec nije sam ponudila... sad mi bzvz da trazim...ali je pomunut povracaj... opet mozda je neko kome su neophodne....mozda nema sta da jede....mozda je muka naterala... ako joj znace te pare, neka joj ih... bitno je sta dalje.... kako sprijeciti....kako kaznjavati???
2016 05 29
I da nema šta da jede nije u redu tako prevariti nekog :( nikom od nas nisu pare pale s neba...
2016 05 29
Nova si, ovo si sad opravdala"opet mozda je neko kome su neophodne....mozda nema sta da jede....mozda je muka naterala... ako joj znace te pare, neka joj ih...", ali to će ti se dešaviti sigurno još neki put,zato ti je MajaSchatz, dala dobar savet,probaj da se dogovoriš...ako neuspeš,daj joj negativan utisak, da upozoriš druge o:) o:) o:)
2016 05 29
Sandala još stoje na njenom profilu,nije napisala da su prodate. Nalle,ocenila si je kao da je ona kupac,izbriši i daj joj ocenu da je prodavac
2016 05 29
Ruzno je i bezobrazno potcenjivati neciji novac i zdrav razum. Ovde se prodaju i kupuju nove i polovne stvari, ali to sto je nesto polovno, ne znaci da treba da bude kao za kantu i ne znaci da neko treba da bude srecan sto je takvu stvar kupio za samooooo 500 dinara. Takve stvari ne treba prodavati, jer ako podjemo od sebe, da li bi mi sami voleli tako nesto da kupimo, makar kostale i 50 dinara. Zao mi je sto si naletela na osobu koja se ponela nekorektno. Ostavila si joj negativnu sto svakako zasluzuje. Trebalo je da insistiras na povratu novca, jer za tih 800dinara koliko si platila zajedno sa postarinom, mogla si da kupis nesto mnogo bolje. Pa za mnogo manje se mogu naci divne stvari na Krpicama. Svaki dinar znaci, i bezobrazno je opravdanje po principu: "Sta si ocekivala za te pare", "Budi srecna sto si prosla tako jeftino", itd..cega se sve nismo naslusale na Krpicama. Zar je tesko obracati se i ponasati se jedno prema drugome sa postovanjem i na nacin na koji sami zelimo da se drugi ophode prema nama?
2016 05 29
Imam oko da vidim na slici da li je noseno i koliko, ako je slika ostra... kad je obuca u pitannju. Sto se tice garderobe to je nemoguce jer se sitni detalji tipa guzvica malih ,iznosenosti ne vide uvek. Ovde postavljaju poguzvane stvari koje su recimo nekad bile bele a sada su sive i to modeli od pre 10 godina. Pa ja takve stvari i ako imam nosim po kuci. A sto se tice ovh sandala ne vrede ni 50 dinara a ne 500. Nemam ni ja nekada da preguram ceo mesec pa nikada nikog ne bi prevarila. Nije stvar da li neko ima da jede ili nema, vec da li je dobar covek ili los. Statistike pokazuju da losih ljudi ima daleko vise. Danas sam dobila poruku za razmenu firmiranih patika koje vrede 150e, ali posto su nosene 2 sata ja sam snizila cenu na 5000. Clanica nudi razmenu za njene stvari a kod nje cene nenormalne, a ono sto ima solidnu cenu su neke poguzvane praistrojske stvari. Zivela sam u Italiji i odlicno znam koliko sta moze da kosta jer ovde kace outlet garderobu. i da je sa etiketom kod njih svaki velici grad ima pijacni dan ,i tezgu sa outlet stvarima uglavnom po jedan komad. Kaput koji je u novoj sezoni kosta 1500 eura ja sam platila posle nekoliko sezona 50eura. Takve stvari me iritiraju a tek ove prevare za sitne pare. Da ne pricam kako uvaljuju smrdljive stvari..ne neoprane jednom nosene vec kao iz kontejnera da su izvadjene. Sve te clanice koje tako rade su otpad ovog drustva. Ima milion primera mogla bi da pisem do sutra i mnoge ovde da imenujem. Hostaplerke!
2016 05 29
Uz utisak mozes da ostavis i link do ove teme, tako da devojke mogu da vide o cemu se radi.
2016 05 29
Koliko sam uspela da vidim na njenom profilu - komercijalna prodaja, sandale u svim brojevima (ogranicene kolicine) tako da i to nije dozovljeno.. Prijavi Adminu i ovo. Kao i postavljanje jednog predmeta vise puta - Ugg cizme.
2016 05 29
CAK 10 PUTA JE POSTAVILA UGG CIZME SA RAZLICITIM CENAMA!
2016 05 29
Promijenila sam utisak na prodavca....zeznulo me na poruku....daaa moze link... njoj sam javila za forum...rekla sam prije nego sam bila sta pisala da ce izac na forum.... da se zastidi.... moja greska je sto odmah nisam trazila pare....jer jeste i da je 50....zasto to da mi uzme tako.... ali vec sam joj na pocetku napisala da ne brine...ne trazim pare....na sve ovo ona je odgovorila.... Mirjam55 Nije mi do svadje zaista. Ma ne zanima me da gledam mene to ne dotiče,prodala sam vise od 15 stvari i svi su zadovoljni,vi ste našli ovde da me nerviraate. Meni je zao sto se ovako desilo sve,jbg.
2016 05 29
Imala je vremena i te kako...da sve sredi fino u miru...sve sam je upozorila... rekla sam joj kasnije i za povracaj novca....naravno nista... link postavljen na utisku.... to o opravdanju da mozda nema itd....bilo je dvosmisleno...ako je istina onda neka....ali najvjerovatnije nije istina....e onda je ironicno... pa ako ima obraz kad sve ovo procita...a hoce...da i dalje ostane na istom...to je vec profil ljudi koje nikad necu razumjeti... kad ce neki shvatiti da je u zivotu sve bumerang...kako misao tako i postupak... Zivot mi je mnogo puta dokazao da se sve desava s razlogom...tako i ovo... ako sam ovim sprijecila da neko gore prodje od mene kod nje....i to znaci mnogo....
2016 05 29
1 2