Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je ovo za negativnu ocenu?

Pre otprilike dve nedelje kontaktirala sam članicu u vezi mera i cene za farmerke koje mi se već duže vreme sviđaju. Poslala mi je mere i dala popust i ja sam joj rekla da ću joj se javiti čim skupim novac. Javila sam joj se pre nekih nedelju dana i zatražila njene podatke kako bih joj uplatila novac unapred, ona mi je na to rekla da su farmerke sestrine, da je ona u inostranstvu, pa mora samo da se čuje s njom pa ćemo se lako dogovoriti jer ipak misli da su farmerke ostale kod roditelja.Kasnije mi je javila podatke, rekla da će ih doneti za vikend i poslati u ponedeljak.Uplatila sam joj novac, ona ih je poslala. Sve smo se lepo dogovorile, članica je bila ljubazna, nikakvih problema nije bilo. Preuzela sam paket, farmerke su u okej stanju, mogu se i dalje nositi, spolja nemaju oštećenja, jedino što je boja siva a ne izbledelo crna kao što je bilo navedeno u opisu.Što se unutrašnje strane tiče imaju fleke koje se ne mogu skinuti, na jednom kolenu se postava skoro pa cela pocepala, dok je druga počela da se cepa. Ja sam to javila članici, poslala slike i rekla joj da je mogla barem da napomene.Možda nije videla oštećenje na kolenima iznutra ali fleke je nemoguće ne primetiti jer su odmah tu pri vrhu.Rekla sam da mi to nije problem jer je iznutra, da ću pantalone nositi samo eto, mogla je da napomene. Ona mi je na to odgovorila:'Ja nista nisam primetila, a sestra mi nista nije rekla, a verujem da bi naglasila da je videla pocepano, zaista.' Da li želi da kaže da sam ja to uradila?Ne razumem zašto bi kupac uništavao ako je baš tu stvar želeo?Fu*k logic, right? Ili ih jednostavno ni jedna ni druga nisu pregledale pre slanja? Razmišljala sam da joj ostavim ocenu jer uvek ostavljam ocene, nisam želela negativnu jer kao što sam rekla, pantalone su sa spoljašne strane u okej stanju i mogu se još nositi. Ali mislim da treba obavestiti ostale članice? Hvala unapred
2016 06 10
Mozes neutralnu da ostavis, da napises da je clanica ok i da je ispostovala dogovor, ali da ubuduce lepo ispregleda stvari pre slanja... navedi da si uocila manje ostecenje. Korektno.
2016 06 10
ja sam stvarno glupa da bi ovo ukapirala kako je moguce poflekati pantalone sa unutrasnje strane i to ovoliko da bude flekavo :/
2016 06 10
Ne znam, ne znam, ja tu ništa nisam dirala :/ Hvala Naty na savetu, razmišljala sam da joj ostavim neutralnu.
2016 06 10
Necy da te plasim Ali meni ta fleka deluje kao da je neka kiselina koja je pojela boju samim tim I tanji materijal koji vrlo brzo puca Ja bih negativnu ostavila Zasto neutralnu za tolike fleke bezobzira sto su unutra
2016 06 10
I meni izgleda kao da su pantalone bile u kontaktu sa nekim jacim sredstvom za ciscenje sanitarija...nemoguce da prodavac- clanica nije videla fleke... a ako zaista nije videla fleke, onda je mogla da vam predlozi da se novac vrati i sl...
2016 06 11
Možda ih je okretala pri pranju u mašini, pa je prašak nagrizao boju, možda ih je nekad potopila pre pranja i posula praškom... Na teži način sam naučila koliko je prašak zapravo jak, jer sam isto ovako ''isflekala'' bluzu i torbu kada sam ih potopila. Svakako, nije ni bitno kako se desilo, bitno je da se ovakve stvari prijavljuju kupcu i da ovo nije u redu. Možeš ostaviti negativnu sa linkom do ove teme. Nemoguće mi je da nije videla ovo, tako da pored toga što je ispoštovala sve ostalo u kupoprodaji, nije prijavila oštećenja, što je apsolutno nefer.
2016 06 11
Moje mišljenje je da su njih dve to videle(četvoro očiju),ali su prečutale i sada se prave lude,jer su oštećenja velika,vide se iz aviona.Pošten prodavac sve ispregleda pre slanja.Ovo je uvaljivanje na finjaka,Ja više nemam živaca za takve stvari i po meni ide čista negativna. Ti kada ih budeš oprala,pitanje je kakve će biti?
2016 06 11
Bas me zanima koliko si platila pantalone? Ovo je za negativnu i ako stvarno nije videla mogla je da ponudi da vrati novac. Ali slazem se sa dana23 ovo je cisto uvaljivanje.
2016 06 11
> Cobainfan: > Preuzela sam paket, farmerke su u okej stanju, mogu se i dalje nositi, spolja nemaju oštećenja, jedino što je boja siva a ne izbledelo crna kao što je bilo navedeno u opisu.Što se unutrašnje strane tiče imaju fleke koje se ne mogu skinuti, na jednom kolenu se postava skoro pa cela pocepala, dok je druga počela da se cepa. > Rekla sam da mi to nije problem jer je iznutra, da ću pantalone nositi samo eto, mogla je da napomene. Ne bih da zvučim grubo, ali kad si pitala da li je ovo za negativnu i rekla da ćeš ovo nositi, nadam se da si se šalila. Stvarno ne znam šta drugo da kažem sem da se nadam da ćeš povratiti svoj novac, a ako se to ne desi, onda se nadam da ćeš ovo baciti u kontejner, gde mu i jeste mesto.
2016 06 11
> Nikerym: > > Cobainfan: > > Preuzela sam paket, farmerke su u okej stanju, mogu se i dalje nositi, spolja nemaju oštećenja, jedino što je boja siva a ne izbledelo crna kao što je bilo navedeno u opisu.Što se unutrašnje strane tiče imaju fleke koje se ne mogu skinuti, na jednom kolenu se postava skoro pa cela pocepala, dok je druga počela da se cepa. > > Rekla sam da mi to nije problem jer je iznutra, da ću pantalone nositi samo eto, mogla je da napomene. > Ne bih da zvučim grubo, ali kad si pitala da li je ovo za negativnu i rekla da ćeš ovo nositi, nadam se da si se šalila. > Stvarno ne znam šta drugo da kažem sem da se nadam da ćeš povratiti svoj novac, a ako se to ne desi, onda se nadam da ćeš ovo baciti u kontejner, gde mu i jeste mesto. Da, rekla sam tako jer su mi spolja bile okej, mislila sam da mogu skinuti te bele flekice spolja, kasnije sam našla link gotovo istih, napisala sam iznad sve.
2016 06 11
Koliko ja vidim platila si ih 2000?????jos izbledele???? Vidi se i kod nje na 2 slici da ima unutrasnju fleku..Trebala si traziti jos slika.. I to kao da nije videla fleku pa vidi se iz aviona,vec nije htela da ti kaze..bezobrazluk.. Ja bih dala 2 negativne kao vrata..
2016 06 11
Trazi novac I ostavi negativnu sa linkom teme Ovo ne vredi na 700din
2016 06 11
Smatram da je ovo za negativnu. Ja ovo nikada ne bih obukla, ko zna od cega su fleke..a 2000 nije malo.
2016 06 11
Svaka cast tebi na toleranciji i kako si to smireno izlozila. Moj savet je da trazis novac nazad jer to stvarno nije mala suma za nesto osteceno. :/
2016 06 11
1 2 3