Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je ovo za negativnu ocenu?

> Tarantula777: > Koliko ja vidim platila si ih 2000?????jos izbledele???? > Vidi se i kod nje na 2 slici da ima unutrasnju fleku..Trebala si traziti jos slika.. > I to kao da nije videla fleku pa vidi se iz aviona,vec nije htela da ti kaze..bezobrazluk.. > Ja bih dala 2 negativne kao vrata.. Spustila je cenu na 1600. Nisam znala, gledala sam pozitivne ocene, mislila sam da ću baš takve i dobiti :/ Toliko o pozitivnim ocenama...
2016 06 11
> Tarantula777: > Koliko ja vidim platila si ih 2000?????jos izbledele???? > Vidi se i kod nje na 2 slici da ima unutrasnju fleku..Trebala si traziti jos slika.. > I to kao da nije videla fleku pa vidi se iz aviona,vec nije htela da ti kaze..bezobrazluk.. > Ja bih dala 2 negativne kao vrata.. Spustila je cenu na 1600. Nisam znala, gledala sam pozitivne ocene, mislila sam da ću baš takve i dobiti :/ Toliko o pozitivnim ocenama...
2016 06 11
Hvala Vam svima još jednom! Ostavila sam joj negativnu i link teme i zatražila da mi vrati novac, ja njoj farmerke. Mada imam osećaj da se to neće desiti.
2016 06 11
ŠTA 1600??? Mene bi bilo sramota da takve pantalone stavim na opciju "poklonite"
2016 06 11
Auu Cobainfan, dok sam Vam pisala da joj ostavite neutralnu nisam videla slike koje ste postavili iznad. Ovo je definitivno za negativnu ocenu!!!!!!!!!! U Z A S !!!!!
2016 06 11
Ju, pa za 2000, čak i 1600 dinara, možeš kupiti pantalone u Zari kada bude sezonska rasprodaja :/ Ovo je baš bezobrazluk.
2016 06 11
Meni pantalone izgledaju ocajno ! A neretko je pominjanje sestre,drugarice,tetke,mame kao trecih lica ,samo unapred pravljen alibi za smece koje ce poslati kupcu.Odgovoran je uvek neko drugi ,a ne onaj ko uzme novac?!?!? Ovo je velika sramota za devojku koja Vam je prodala farmerke i od mene negativna, svakako . Vi ste ,sa druge strane jako pristojna i tolerantna dama ♡,no razmislite da li treba tolerisati prevaru. Ovo svakako to jeste!
2016 06 12
Trebalo bi mi svi u inbox ovoj "devojci" poslati poruku da vrati devojci pare za pantalone koje je na prevaru prodala..Ovo ne sme proci nekaznjeno,mislim niti je fer ni posteno,pa ja bih prva da mi se tako nesto desilo prvo trazila pare,a pri tom bih spucala autom do nje licno,pa nisam valjda toliki retard da me j**e za moj novac,pa nisu male pare u pitanju..Kakav bezobrazluk :@ :@ Ja cu joj prva poslati poruku i traziti da joj vrati novac ako je iole covek.. Nadam se da ce mi se ostale clanice pridruziti jer dosta je prevara u poslednje vreme,sve vise i vise... STOP PREVARAMA!!!!!
2016 06 13
> Tarantula777: > Trebalo bi mi svi u inbox ovoj "devojci" poslati poruku da vrati devojci pare za pantalone koje je na prevaru prodala..Ovo ne sme proci nekaznjeno,mislim niti je fer ni posteno,pa ja bih prva da mi se tako nesto desilo prvo trazila pare,a pri tom bih spucala autom do nje licno,pa nisam valjda toliki retard da me j**e za moj novac,pa nisu male pare u pitanju..Kakav bezobrazluk :@ :@ > Ja cu joj prva poslati poruku i traziti da joj vrati novac ako je iole covek.. > Nadam se da ce mi se ostale clanice pridruziti jer dosta je prevara u poslednje vreme,sve vise i vise... > STOP PREVARAMA!!!!! Tarantula, hvala ti i hvala svim devojkama, ali nema potrebe to da radiš, devojka je uplatila novac, sutra joj vraćam farmerke. :)
2016 06 13
To je jedino ispravno. Drago mi je sto ti je vracen novac jer na stranu to sto bi novcano bila ostecena da ti nije vratila, vec sto je s r a m o t a i u v r e d lj i v o tako nesto prodati clanici.
2016 06 13
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14