Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je ovo za negativnu ocenu?

Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
Juuupii :) Dobro jeee... x-) :")
2016 06 14
izvinjavam se zakucao mi net..:)
2016 06 14
> Cobainfan: > > Tarantula777: > > Trebalo bi mi svi u inbox ovoj "devojci" poslati poruku da vrati devojci pare za pantalone koje je na prevaru prodala..Ovo ne sme proci nekaznjeno,mislim niti je fer ni posteno,pa ja bih prva da mi se tako nesto desilo prvo trazila pare,a pri tom bih spucala autom do nje licno,pa nisam valjda toliki retard da me j**e za moj novac,pa nisu male pare u pitanju..Kakav bezobrazluk :@ :@ > > Ja cu joj prva poslati poruku i traziti da joj vrati novac ako je iole covek.. > > Nadam se da ce mi se ostale clanice pridruziti jer dosta je prevara u poslednje vreme,sve vise i vise... > > STOP PREVARAMA!!!!! > Tarantula, hvala ti i hvala svim devojkama, ali nema potrebe to da radiš, devojka je uplatila novac, sutra joj vraćam farmerke. :) Epilog - Dobro je što si dobila svoj novac, ali pantalone i dalje stoje na prodaju...
2016 06 16
Meni je ovo definitivno za negativnu ocenu. Slican problem sam ja danas imala sa jednom clanicom, medjutim ja sam radila razmenu. Dzabe nekim clanicama 20 i kusur pozitivnih ocena, kad salju takve stvari.
2016 06 17
1 2 3