Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li i vama nestaju oglasi sa profila?

Primetila sam da mi fali par oglasa, a ne vidim razlog za njihovo brisanje. Koliko znam nije zabranjeno postavljanje oglasa za vise predmeta u okviru jednog?
2016 06 13
novo pravilo adminke jeste zabranjeno postavljati vise stvari u okviru jednog oglasa zasto je zabranjeno ne znam ali objavila je adminka tu novinu na forumu
2016 06 13
Glupost... pa zar nije bolje tako, nego za svaki pojedinacno i tako se gomilaju oglasi.
2016 06 13
Ja sam skoro to pimetila. Prvo parfem, pa jedan dzemper...sasvim slucajno i tvrdim bez razloga. Prvo sam se obratila adminu, nije imao odgovor i tvrdio da postoji razlog koji nije znao navesti. Zatim sam krenula da pratim broj predmeta jer kada vam nestane tako po neki predmet ne mozete odmah da vidite niti da se setite koji. Drugi put sam se ponovo obratila adminu i rekla da ukoliko se to nastavi da cu preduzeti neke vise korake jer mi mucki nestaju predmeti. Tvrdim, bez razloga jer jako vodim racuna. I dalje nisam dobila konkretan odgovor ali moram reci da mi vise nista sa profila ne nestaje ali i dalje pratim. Tebi su eto nasli neki razlog, to nobo pravilo nosam ni ja znala, evo prvi put citam.
2016 06 13
Da li neko zna zasto nestaje mogu da ubacim sliku tj. ne mogu da dodam predmet samo ucitava a ne moze da doda. Ne vidim nijednu sliku? Hvala
2016 06 14
Ja sam primetila da se brisu stvari cija je slika kao "sa neta", nije prirodno slikano, nego kao uzeta sa neta. Ja sam vec 2 puta imala te situacije. Moze da bude druga, treca slika, ali prva ne sme.
2016 06 22