Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta biste vi uradile?

:/ Problem je što stvarno ništa ne mogu, ako mi ne odgovara i ne javlja se, jedino da odem u njeno mesto pa kuc-kuc na vrata, ali bi me put do tamo izašao kao i novac koji mi duguje, ako ne i više..
2016 06 19
Da javim svim članicama koje su me podržale da mi je novac danas (konačno) uplaćen : ) Stoga če tema biti obrisana. Hvala svima na podršci <3
2016 06 20
> NatySd: > Bilo je par situacija da devojke na kraju vrate "oteto" (novac ili stvari) i to pretnjama uglavnom, ako na lep nacin ne uspe. Ja bih se za svoje pare (krvavo zaradjene) borila kao lavica, 90 ili 900 dinara, koliko god ali moje je. I necu dozvoliti da me bilo ko pravi budalom! Skoro su devojci vracene pare (situacija sa farmerkama koje imaju iznutra fleke od kiseline) i to tek onda kada je ostecena otvorila temu i kada su je svi podrzali, a mnoge devojke su cak i u inbox slale poruke da doticna vrati pare ostecenoj! Tako da grizi do kraja, tvoj je novac, tvoje su stvari!!! Tacno sam znala, nije mogla vise da trpi da bude prozivana... ili je konacno shvatila svoju sramotu..... Tako i treba! Molim sve devojke koje se nadju u ovakvoj situaciji i budu ostecene (ne daj Boze) da otvore temu javno i kazu ko je i sta je, sta se izdesavalo i da prikupljaju dokaze, tj. ne brisite poruke, odmah skrinsot... Daj Boze da i Lokibg dobije svojih 500din nazad...
2016 06 20
Tako je NatySd, nikog ne treba biti sramota da otvori temu javno i ispriča svima šta se dogodilo u slučaju da su oštećeni.
2016 06 20
MilaSt, sto se tice ocene, ne znam da li ces da je menjas, ali nije za pozitivnu, ipak si je cekala i dok je nisi izreklamirala, ti novac nisi dobila. Na tvom mestu bih dala neutralnu ocenu kad si vec dobila novac, ali sa obrazlozenjem da si cekala uplatu.
2016 06 20
i ja predlažem neutralnu kao KaTjaP, SVAKAKO NIJE ZA POZITIVNU,DA JE NISI OVDE PROZVALA NE BI TI UPLATILA,DOVOLJNO JE ŠTO ĆEŠ OBRISATI TEMU I NEG.OCENU
2016 06 20
1 2 3