Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta biste vi uradile?

> DaadaaNaanaa: > Nataša, ni da je 100 dinara u pitanju, nije u redu. A ovo za dnevnicu, slažem se (dve nedelje sam radila i za manje i nije mi ni isplaćeno, za sad). Ako nešto naručiš, prihvatiš da ti se pošalje (dakle, nisi odustao u poslednjem momentu) red je, valjda, da platiš. Još kad ti šalje neko pre uplate, pa pisala sam da članica bez ocena nije pristala isto da uradi (a zato sam i tražila), a ne neko drugi. Ali ako joj do sad nije uplatila niti našla za shodno da joj javi da će kasniti sa uplatom, ne verujem ni da će uplatiti.. nažalost. A pošto tu ništa ne može da uradi ili malo toga (znam da su nekad padale i pretnje pa džabe) bolje onda da se ne nervira i ne kida živce. Na greskama se uci...Ali poslati paket verovatno preporuceno, a ne primiti uplatu pre slanja je van pameti. Zasto bi tamo nekome poklonile nesto sto smo svojim novcem zaradile i kupile.
2016 06 17
Bilo je par situacija da devojke na kraju vrate "oteto" (novac ili stvari) i to pretnjama uglavnom, ako na lep nacin ne uspe. Ja bih se za svoje pare (krvavo zaradjene) borila kao lavica, 90 ili 900 dinara, koliko god ali moje je. I necu dozvoliti da me bilo ko pravi budalom! Skoro su devojci vracene pare (situacija sa farmerkama koje imaju iznutra fleke od kiseline) i to tek onda kada je ostecena otvorila temu i kada su je svi podrzali, a mnoge devojke su cak i u inbox slale poruke da doticna vrati pare ostecenoj! Tako da grizi do kraja, tvoj je novac, tvoje su stvari!!!
2016 06 17
Jedino da ostavi link ka profilu pa da svi lepo krenemo da joj se javljamo.. Nije cifra bitna koliko neodgovornost i bezobrazluk.
2016 06 18
> Natasa969: > Na greskama se uci...Ali poslati paket verovatno preporuceno, a ne primiti uplatu pre slanja je van pameti. Zasto bi tamo nekome poklonile nesto sto smo svojim novcem zaradile i kupile. Pa lepo je rekla da devojka ima gomilu pozitivnih, u takvom slucaju ne ocekujes nepostovanje dogovora. Krivo mi je sto se autorka teme razocarala i izgubila poverenje i u nas koje negativnih nemamo. A izasla u susret maksimalno, nije zasluzia.
2016 06 18
Clanice sa vise od 200 pozitivnih su umele da iznevere. Tako da, ja ne verujem nikome. Uglavnom saradjujem sa devojkama iz Beograda, i najbolja je licna kupo-prodaja. Dva puta sam dobila skart jer su fine., kulturne i slatkorecive a ja ispadoh naivna.
2016 06 18
Naravno da 900din nije mala para, znam koliko se može namučiti i za manje. Iskreno stav članice je bio toliko fin/pošten/ korektan da nisam ni pomislila da će se nešto ovako dogoditi. Postaviću i link profila i prepisku čisto da i same vidite.
2016 06 18
valeriflower Cao. Reci mi molim te cenu za salonke i belu providnu majicu. 😃 pre 14 dana, 18:24 MilaSt Za salonke mozes sama predloziti, vidi se na slikama stanje, reci sama cenu 😃 na koju belu majcicu mislis? Ovu slicnu cipkanoj? 😃 pre 14 dana, 18:30 valeriflower da, tu providnu. Iskreno , malo mi je neprijatno, ne volim da podcenjujem prodavce i njihovu robu, ali svakako zelim da platim najmanju mogucu cenu...tako da reci ti, kod tebe su, vidis im stanje. Po cenama bih rekla da si korektna 😃 pre 14 dana, 18:41 MilaSt Da, jasno mi je, i ja bih se tako osećala isto 😄 Ja sam ih namerno slikala na dnevnoj svetlosti da što više dočaram stanje. Dala bih ih za 500din, ako i njih i majčicu uzimaš može 900 zajedno 😃 pre 14 dana, 18:56 valeriflower Ti si bre sjajna 😃 kad saljes? 😃 P.s. ipak da pitam, nosive su, jel da? ne klati se stikla ili nesto? pre 14 dana, 19:25 MilaSt Haha, hvala 😄 moze u ponedeljak? Naravno, u tom smislu su netaknute, kvalitetne, i stikla je stabilna 😃 Stagod da te jos interesuje slobodno pitaj 😃 pre 14 dana, 19:30 MilaSt Ćaos, jel šaljem sutra? 😃 pre 12 dana, 18:54 valeriflower Izvini molim te, nisam imala pristup internetu. Moze, salji. adresa je ......... 😃 pre 12 dana, 21:44 MilaSt Vazi. Jel ti odgovara placanje uplatom na racun? pre 12 dana, 21:51 valeriflower Da ali onda ne mozes poslati sutra, jer ja radim pre podne ? pre 12 dana, 22:40 MilaSt Meni i jedno i drugo odgovara, samo što znam kakvi su ovi iz pošte i stalno imaju neke ispade, pa ako bi ti tako odgovaralo ja bih više volela? pre 12 dana, 23:23 ---------- onda smo se u međuvremenu čule telefonom oko broja računa i slično jer članica nije imala pristup internetu.
2016 06 18
Evo i nastavka: valeriflower Hej cao Moje veliko izvinjenje ali dogodio se problem. Telefon mi je upao u vodu i od tada se pali/gasi i seektivno otvara poruke.... Ne mogu da otvorim poruku sa brojem racuna. Pa sam htela da zamolim da mi posaljes i ovde iako dogovor nije bio da kasnim sa uplatom ja cu naravno uplatiti. Inace paket je stigao i savrsen je. Hvala i na poklonu ❤️ 😊 pre 8 dana, 09:47 MilaSt Okek, nije problem, zato sam i sacekala par dana da vidim da li cete mi se javiti, mozda imate nekih problema i eto pogodila sam 😃 evo stize i broj racun gde da mi uplatite. Drago mi je da vam se dopada svr 😃 pre 8 dana, 11:11 MilaSt 325-9300701322670-97 u OTP banci 😃 pre 8 dana, 11:13 MilaSt Izvinite za greske u kucanju, pisem sa telefona u hodu. 😃 pre 8 dana, 11:14 valeriflower Nista. bas je glupo ispalo, stvarno mi nije namera da ikoga prevarim, narocito zato sto si ti korektna sasvim. Cujemo se da razmenimo utiske kad legne uplata i nadam se i daljoj saradnji 😃 pre 8 dana, 12:33 MilaSt Ništa ne brini, objasnila si mi šta se dogodilo i razumem 😃 Važi, dogovoreno 😗 pre 7 dana, 13:57 MilaSt Draga još uvek mi nije stigla nikakva poruka o uplati 😕 možda je do servisa banke ali čisto da javim da znate.
2016 06 18
MilaSt, imaš potpuno pravo što si otvorila temu. Koliko sam ja razumela tu se uskoro bliži i mesec dana kako nisi dobila novac. Da je htela da ti se javi (ima tvoj broj telefona, za to vreme mogla je da uzme od nekoga telefon muž, momak, drugarica, mama...i da ti pošalje poruku). Nemoj da brineš što ima 55 pozitivnih, okači njen link slobodno, jer se 56 put ponela nekorektno i ako ne saznamo ko je onda će i 57 devojka da nadrlja i da misli "ako je prethodnih 56 devojaka zadovoljno, možda ipak postoji neko objašnjenje" i ćutaće i krug će da se nastavi. Pa je sam sigurna da kad se dogodilo par puta da članice sa stotinama pozitivnih odjednom postanu pravaraniti i pre toga su imale po koji slučaj nekorektnosti ali je čanicama sa manje utisaka od njih bezveze da se oglase. Samo napred imaš podršku.
2016 06 18
Možda i devojka stvarno ima problema sa telefonom, ali što ne uzme od nekog za poruku pa samo da ti se javi da znaš na čemu si?
2016 06 18
Džabe joj 55 pozitivnih kada ima 2 negativne i ozbiljnu neutralnu ocenu. Zbog toga nikako nije trebalo da joj šalješ paket pre uplate. :|
2016 06 18
Cass hvala na podršci :) slažem se, nekada utisci stvarno nisu pouzdano merilo. PrincessX kao kupac ima sve pozitivne, time sam se vodila. Sad vidim pogrešno :(
2016 06 18
Da... Nadajmo se da će ti uplatiti novac, mada imala je toliko vremena da to uradi ma šta da joj se desilo.
2016 06 18
Baš sam se zaiteresovala za ovaj slučaj pa sam našla da devojka ima kupindo/limundo nalog i tamo ima 200 pozitivnih i 4 negativne od toga 2 iz ove godine i ljudi se žale da se ne javlja na telefon, jedan je zvao čim mu čuje glas spusti slušalicu. To je izgleda onaj klasičan sindrom malo radim po pravilima pa malo ne i nadam se da ću na lepe reči i na staru slavu da se provučem. MilaSt to su tvoje stvari imaš pravo na svoj novac ili na povraćaj robe. Koliko god da je, za tu sumu možeš na sladoled sa drugaricama, da kupiš sebi nešto, uplatiš ispite, nisi joj poklonila već je kupila.
2016 06 18
Mislim da nije u redu da se pise da nekom nije stalo do tih 900 dinara jer su to tvoje pare, pa i da je 50 dinara, treba da ih dobijes! Kkao se ponasala, vidi se da laze. Ne znam sta se radi u takvim situacijama, sem da javno napises njeno ime.
2016 06 19