Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Promena cene artikla

U poslednje vreme nailazim na sve vise profila na kojima clanice kace isti predmet vise puta, ali je uvek razlicita cena (na prvoj strani je najjeftinija, a kako ides dalje tako je sve skuplje i skuplje). Ne znam da li je do mene, ali ja, ukoliko zelim da promenim cenu, kliknem na izmeni i tu menjam cenu, a ne kacim jednu stvar nekoliko puta samo zbog promene iste. Jedino logicno objasnjenje su mi bagovi na sajtu, ali mi je to eto zapalo za oko, pa rekoh da podelim sa vama i da vidim sta vi radite u situacijama kada se odlucite za promenu cene :)
2016 06 23
Kliknem na izmeni i promenim. I ja sam to primetila više puta.
2016 06 23
kliknem i ja kad ovaj sajt resi da radi ali mnogo puta mi se desilo da kliknem i nista ili uspem da promenim cenu ali mi sajt pojede po par slika ostane mi naslovna i ako imam srece jos jedna ostale slike nestanu da me ne mrzi i ja bi ubacivala ponovo stvari i snizila neke cene ali nemam volje zato skinem cenu na kupindu a ako me neko pita za neki predmet koji je snizen ja ima napisem da je cena niza par dana sam se samo izvinjavala prodala sam desetak stvari sajt nije hteo da mi prihvati da oznacim kao prodato a kao za baksuz ni da izbrisem predmete tako da sam se izvinjavala do besvesti kad me neko pita bas za te prodate predmete
2016 06 23
Ja menjam na artiklu, pogotovu kada stvar ima nekio ''sviđanje'', nekako mi je logično da ti zainteresovani vide da je snižena cena. :) To kada dodaju nove artikle sa novom cenom umesto da promene postojeću jeste da bi došle na prve strane pretrage, jer pokazuje od najnovijih ka starijima. S tim što bi u tom slučaju trebalo da obrišu stari predmet, jer nije dozvoljeno ponavljanje predmeta, ali to se ne poštuje, pa se bune kada im se brišu artikli...
2016 06 24
Olja upravu si,tako mi se desilo da idem na sliku gde je niža cena ili moram da pregledam ceo profil iz tog razloga. Ja takođe na izmeni,promenim sve i jedna slika,jedna cena.
2016 06 24