Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Moram ovo podeliti sa vama... :D

Redovno proveravam forum trazim i ostavljam svoje linkove clanicama ako smatram da imam isto ili slicno to sto traze,i jos predlozim popust na vec postojecu cenu....jer to je i svrha foruma trazim.....sto se vise ljudi javi osobi koja nesto trazi sa svojim ponudama utoliko pre ce naci to sto trazi jer ocigledno je mrzi sama da pretrazuje sajt ili nema vremena ili je neki drugi razlog u pitanju,kako god....i tako ja poslah svoju ponudi kao odgovor na jednu temu i prosledih i u inbox jer mnoge clanice kazu kako ne proveravaju cesto teme...i dobih odgovor kako moje haljine ne odgovaraju i da ih ne nudim vise....sestro slatka zar nisi mogla prvi put reci da ti ne odgovaraju,a ne da otvaras milion tema da trazis haljine ...jer ja stvarno ne gledam korisnike kad postavljaju teme i odgovaram na svaku tj nudim...a sad jos ispadoh smaracica. :D
2016 07 25
Strasno. Ja sam upravo ponudila jednoj clanici razmenu koja je u temi Trazim napisala da trazi razmene. I ona mi je drsko odgovorila Nisam za razmenu. Poludela sam. Da nije trazila razmenu ne bih je ni nudila. Ne znam zasto rade to clanice. Gade mi se.
2016 07 25
niti gledam te teme sta ko trazi niti ista nudim te sto traze obicno mole boga da nista ne nadju tako da je to za mene cisto gubljenje vremena da nudim nekome nesto
2016 07 25
Ne znam zašto je teško biti uljudan. Ja se trudim da svakom normalno odgovorim bilo da je odgovor pozitivan ili negativan. Čitam tuđe opise ,ako ne piše rade li razmene ili ne ,pitam...ako želim nešto da pitam o predmetu ne koristim opciju želim već pošaljem poruku...ali isto tako se sećam da kad sam prvi put pristupila sajtu nisam se baš snalazila pa i za to imam razumevanja,možda neko još nije shvatio kako stvari funkcionisu. Malo mi je bezveze kad pročitam nešto tipa razmene ne radim, samo ako se meni nešto svidi pitaću ja vas...ili opis skoro nenošeno (kakva definicija) ili bez oštećenja a kad stigne ono nije ni za po kući....ali najgore mi je kad mi neko pošalje neopranu stvar. Nešto drugo je kad je predmet stajao dugo pa ima onaj ustajao miris,a sasvim druga stvar je kad neko skine sa sebe i pošalje sa sve ostacima dezodoransa,parfema,znoja..... Ja na mom profilu nemam markirane i ekstravagantne stvari...i ne bavim se ovim kao poslom već da se rešim viška koji mi nije potreban ,a nekom će dobro doći za male pare. Smatram da pošto je velika većina stvari polovna,iako jako dobro očuvana,cena mora biti niža jer ne postoji mogućnost probanja,a tu su i dodatni troskovi poput ptt-a,provizija... Mada opet svako ima pravo da stavi cenu koju želi ,a kupac odlučuje da li mu ta cena odgovara. Ako nešto tražim,a ponuda mi ne odgovara ,zahvalim i kažem da mi to ne odgovara. Isto tako i ako nisam u mogućnosti za razmenu ili ne nađem ništa što mi odgovara to lepo i kažem i ponudim korekciju cene mog predmeta ,ako to nešto kupcu znači. Ne vidim potrebu da budem drska ili vređam nekog. Sto ljudi,sto ćudi...ali ako se svi potrudimo da budemo što uljudniji verujem da bi nam svima bilo prijatnije.
2016 07 25
Ja na primer sam otvorila 2 teme gde sam trazila,neke stvari,pronasla i zatvorim te teme.. Sto se moze videti po mojim utiscima ovih dana.. Stvarno se trudim maksimalno da odgovorim svakom.. Coko sa tobom sam se cula i korektno sve.. Ali Wesna vecina otvara samo zbog reklame... Sta ces..
2016 07 25
> lidija18: > niti gledam te teme sta ko trazi niti ista nudim te sto traze obicno mole boga da nista ne nadju tako da je to za mene cisto gubljenje vremena da nudim nekome nesto 👍🏼👍🏼 slazem se 100%.
2016 07 25
Slazem se sa vama....zato sam i prestala da radim razmene,jer mi za dobru stvar nude krpe a ono sto ja trazim zamenu devojke nece...i onda sam odustala i vise ne radim razmenu ako mi se nesto dopadne skupljam novac ili pitam za popust. Jedno vreme sam spustila cene po 100,200din i niko nece,misle da nesto nije u redu ili opet traze razmenu i onda sam se iznervirala i spakovala dve torbe stvari i otisla na pijac i prodala komad 50,100,150,200,300din... a ostatak povecala cene (koje su opet pristupacne i normalne,i opet korigujem na upit jer sam svesna da je to kupovina na nevidjeno) ...neke clanice ne razumeju da prosto neko ne zeli da se menja,vec mu je potreban novac pa i tih 200,300din su vredni...I da..neki zaista otvaraju teme samo radi reklame...ja brate otvorim jednu temu i posteno se izrekramiram u njoj,mada nisam do sada imala neke vajde od toga,vise prodam normalno,nego kad stavim na popust....ali dobro,makar pokusavam...bolje nego da igram igrice na kompu. :D Ima nas raznih,ali vise ima normalnih pa zato i ostajem na ovom sajtu... :") :") :")
2016 07 25
Wesna slazem se... I uglavnom ako me pitaju na tom profilu nadjem stvarcice od po 1000 i preko a zele stvar koja kosta 300 npr. Kvalitetna ali opet... Sto kazes malo po malo skupi se i znaci. Pogotovo da ti ne uzima mesto u ormanu. Mene interesuje, s obzirom da od dosta clanica procitam da su prodale na pijaci, da li nudite nekom ko otkupljuje ili? Pitala sam do sada nekoliko second hand-a u Nisu i avaj, uglavnom bih dala skoro nove ili potpuno nove stvarcice. U crveni krst ne prihvataju ukoliko nije novo i neotpakovano...
2016 07 26
> Brusnica93: > Wesna slazem se... I uglavnom ako me pitaju na tom profilu nadjem stvarcice od po 1000 i preko a zele stvar koja kosta 300 npr. Kvalitetna ali opet... Sto kazes malo po malo skupi se i znaci. Pogotovo da ti ne uzima mesto u ormanu. Mene interesuje, s obzirom da od dosta clanica procitam da su prodale na pijaci, da li nudite nekom ko otkupljuje ili? Pitala sam do sada nekoliko second hand-a u Nisu i avaj, uglavnom bih dala skoro nove ili potpuno nove stvarcice. U crveni krst ne prihvataju ukoliko nije novo i neotpakovano... Ne znam da li u Nisu ima buvljak...odes na buvljak i odneses stvari na gomilu i prodajes komad npr 300din ili 200din....ja tako radim,izadjem kad je pijacan dan i na pijaci gde je deo za polovnu robu prodajem od 50din pa do 300din po komadu,zavisi sta a i tu se ljudi maksimalno cenkaju.Naravno neke stvari prodajem samo na sajtu jer sam ih dosta platila i neisplati mi se da ih dam za 300din. Second hand mora imati deklarisanu robu oni obicno uzimaju na veliko,a i ako bi mozda uzeli,uzeli bi ti na kilo i to verovatno po nekoj smesnoj ceni jer i oni moraju da imaju zaradu.Mozda mozes pored neke prodavnice ili zelene pijace na divlje da stvis stocic npr i prodas na brzinu a da te ne uhvati komunalna policija ako ih ima tu,jer negde ne dozvoljavaju da se prodaje ako ne platis mesto...
2016 07 27
Ima buvljak. Raspitacu se. Komunalaca vala ima samo cekaju, ne bih smela tako. Hvala ti na obavestenju svakako :)
2016 07 27
> Brusnica93: > Ima buvljak. Raspitacu se. Komunalaca vala ima samo cekaju, ne bih smela tako. Hvala ti na obavestenju svakako :) Onda ti je buvljak najbolja varijanta. :) Nema na cemu. :*
2016 07 27