Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta mislite?

Situacija je sledeca, dogovorena zamena, meni haljina stigne od druge strane, sve cool, platim postarinu, moj se paket vrati, platim duplu postarinu, ja se obratim clanici za objasnjenje, ona kaze nije joj nista stizalo, dogovorimo se da resimo tako sto ce ona platiti otkupninu kad joj opet stigne, u visini placenih postarina, danas mi se posta opet vratila, 700 din za postarinu. Jos mi napisala malopre ako mi nisi slala do sad idem na odmor, nemoj sad. Sta uraditi?
2016 07 29
idi u postu i vidi o cemu se radi.Da li su joj ispravni podaci....ne znam sta bi bilo drugo u pitanju!Bas cudno... :o
2016 07 29
a zasto ne proveris na pracenje posiljke, ukoliko joj je postar dolazio kuci pisace da je izvestaj ostavljen...
2016 07 29
Podaci su u redu, imam njene podatke kad mi je slala. sad cu da proverim za pracenje posiljke
2016 07 29
Pise da joj je izvestaj ostavljen.
2016 07 29
Znaci da joj je postar bio kuci i da nije nikog nasao, paket se vratio u postu i vracen je tebi, ali je takodje njoj trebala stici poruka da joj je paket u posti, znam da se nakon 4-5 dana nepodizanja paketa paket vrace posiljaocu, zato ja uvek clanicama posaljem broj posiljke jer je sve onda verodostojno i mogu znati de je paket tacno... ne znam sta da ti kazem
2016 07 29
Pa vec dva puta se to desava, znaci da nije do postara.
2016 07 29
Da, nije do postara :/
2016 07 29
pre bih rekla do nje.
2016 07 29
Meni se dešava da poštar ne ostavi izveštaj, ili ga mrzi da ubaci u sanduče pa ga zabaci negde (jednom sam ga našla ispred zgrade), ali opet je mogla da ode do pošte, da svoje podatke i traži paket. Dali bi joj sigurno, ali nju je verovatno mrzelo da se cima, i to dva puta, eeej...
2016 07 30
Ako ocekujes posiljku (prodavac te obavestio da je poslao) a ne dobijes izvestaj u postansko sanduce, niti SMS obavestenje, najnormalnija stvar koja posle toga sledi - otici u postu i interesovati se za posljku....ovako...dva puta da se vrati posiljka-bezobrazluk.
2016 07 30
jeftinije bi mi izaslo da sam lepo kupila haljinu,ne zamenila je. A na poruke ne odgovara.
2016 07 30
Pomislila sam da sam nesto pogresila u adresiranju pa se vratio.
2016 08 03