Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Traze mi da kupe odecu, a onda misteriozno nestanu

Drage moje, ne znam da li se ovo vama desavalo, ali evo meni vec par puta se desava da mi neke clanice ovog sajta traze nesto da kupe, pitaju za tekuci racun, kaze javicu ti se, i onda ih nema da potvrde kupovinu! Cak i nakon odredjenog vremena kada ih ja pitam sta bi sa dogovorom, ne udostoje se da mi odgovore na poruku. I tako ih nema neka 2,3 meseca i onda se udostoje da mi posalju poruku za neku novu krpicu koju objavim u medjuvremenu. Pritom sam nekima od njih izasla i u susret oko cene. Imala sam i iskustva da ugovorim sa devojkom neku razmenu, ja posaljem mere, njoj odgovara, sve super. kaze mi da ce poslati i ona meni jos slika i mere, i nema je. Zar je toliko tesko napisati da se predomislila i da je nasla nesto drugo? To zaista nije uvredljivo, vise je uvredljivo nestati pa se opet javljati i praviti se blesav. Kako otkloniti ovakve probleme ili da se ubuduce sve manje desavaju?
2016 07 30
Meni ne smeta kad nestanu,prosto predomislile su se i to je to.
2016 07 30
Zar nije kulturnije da jave da ipak nece da kupe predmet nego da nestanu, jer je ipak doslo do dogovora gde su trazile br tekuceg racuna i rekle da ce uplatiti novac za koji dan?
2016 07 30
Mi smo imale situaciju da se osoba javila za suknju, kao sigurno zeli blabla.. onda kazem da uplati novac preko postneta na telefon (jer smo vecimale situaciju da doticna nije pokupila paket i da smo morale duplu postarinu da placamo itd) i da cemo poslati cim stigne obavestenje.. Op, vise ne odgovara ili kaze da se predomislila. -.-
2016 07 30
Ko zna šta ih je omelo,iskrsao im neki problem :)
2016 07 30
To se I meni desilo par puta. Razmena je bila u pitanju devojka je htela neku stvarcicu odgovorim joj u sto kracem roku da sam za razmenu I cak sam htela I da kupim od nje odmah nesto. Trazim mere ne odgovara proslo je nekih mesec dana, pitam je da li je I dalje zainteresovana ona odgovori da jeste. Ja se obradovala napokon cemo da se menjamo kazem joj da mi posalje mere ako moze I evo proslo je neka 2 meseca I nista. A jos smo iz istog mesta I mogle bismo se licno menjati bez ikakvih troskova postarine.
2016 07 30
Milion puta. Posebno su mi drage one sa kojima razmenim podatke, rezervišem stvar, odbijam druge kupce i one se više nikad ne jave.
2016 07 30
> bubabuba: > Milion puta. Posebno su mi drage one sa kojima razmenim podatke, rezervišem stvar, odbijam druge kupce i one se više nikad ne jave. To je tako cesta pojava...dodje mi da kazem"Javi se da znam da si ziva a ne zasto si odustala od kupovine" :D
2016 07 30
Da, stvarno, ja se iks puta zabrinem da nešto nije u redu, pa povremeno obiđem profil da vidim ulazi li uopšte. :D
2016 07 30
Od kada sam ponovo aktivna ovde, to mi se desilo 5-6 puta. Ispitaju me do najsitnijih detalja, posaljem dodatne slike iz svih uglova, sve ok i ... prekid komunikacije. A posecuju sajt svakodnevno. Slozila bih se da se desi da se predomisle ali mislim i da je fer i korektno da se jave. Pobogu, nije tesko izdvojiti 1-2 minuta i napisati da odustajes.
2016 07 30
Devojka rezervise farmerke do prvog (tada dobija platu) rezervacija na nedelju dana i navodno javice se tada, naravno da se nije javila i ja joj posaljem poruku da li ih uzima da znam sta da radim i ona odgovara, ipak ne jer se u medjuvremenu ugojila i bice joj male :') A naravno da sam merila iz svih uglova, slala dodatne slike od napred-nazad i sa stane, odozgo-odozdo i naravno da "sigurno" ih uzima :-)
2016 07 31