Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

BILJANAERCEVIC bezobrazluk

OVO JE NASE DOPISIVANJE. postavicu dole i pre tog, sami odlucite ko je upravu. Napala me da kupim, vredja da su mi stvari iznosene, preti da ce reci adminu, ja ovakvo ponasanje davno nisam videla!! BiljanaErcevic Ne znam da li siza kupovinu,posto pise da moze.A juce si me pitala za razmenu?Pa .? pre 4 sata BALMAIN Ne, tema je od pre nedelju I vise. Pare sam potrosila pre 3 sata BiljanaErcevic Nema ni nedelju dana tema 6 dana ima.A vi ste trebali da sacuvate novac,jer ste temu vec otvoril.Bolje je zatvorite.Pozdrav! pre 3 sata BALMAIN Ja sam kupila to stO sam trazila. Koji je tvoj problem? Sto necu da kupim od tebe? Dzemper nisam ni trazila. Ti ces da mi kazes sta cu sa svojim novcem? pre 3 sata BiljanaErcevic Oooh ta ljubaznost!Prvo mene mnogo briga sta ces da radis sa svojim parama,kao drugo ja sam imala dosta ponuda u vezi dzempera tako da nista NE gubim!,Kao trece kazes da si pronasla razmenu za dzemper,a sada mi kazes kao kupila si.Ma daj molim te! U ostalom dvolicna si osoba.Pozdrav i sve najbolje u zivotu tvome! 😄 pre 3 sata BiljanaErcevic Srecno!Trebace ti ! 😄 pre 3 sata BiljanaErcevic Hoces da se dokopas dobrih stvari za tvoje iznosene(NE VREDJAM),e pa ne moze.Kao helanke su ti rezervisane za neku razmenu koja ne postoji,a ja da se menjam za iznoseno za dobru stvar,taj film neces da gledas!Pozdrav i srecno!Trebace ti 😄 pre 3 sata BALMAIN Boze dragi. Moje iznoseNe stvarI? Hvala na uvredama! ❤️ Dzemper nisam kupila niti trazila. Helanke je htela pa odustala,jbg. Ja hocu za iznosene stvari? dobre stvari? Ili TI? Ljutis as za helankeee:)))) bravo macko Sto si htela helanke ako su iznosene? Ha hahha pre 2 sata
2016 08 15
BiljanaErcevic One nisu,rekla sam za ostale stvari 😄 Ma jeste sada hoce sada nece ahahahha,smisli malo sta ces da kazes ne lupaj kao otvoren prozor 😄 Ne mogu da se dopisujem sa dvolicnim osobama ,aj cao! 😄 umiremmm pre 2 sata BALMAIN Mnogo si odvratna osoba. Naljutila se jer necu da kupim od tebe:) mica Htela sam razmenu sa tobom, jer dzemper nije toliko potreban da kupim. Kupujem samo hitno potrebne stvari. Jako si dosadna I Ti si dvolicna! Vredjas moje stvari jer necu da kupim tvoje. Pogledaj kakve su pa razmisli sto necu:) 👏👏😂😂😂😂🙊 pre 1 sati BiljanaErcevic Pogledaj kakve su tvoje MICO ?! Moje su bar uredne i lepo slikane 😄 Ne zelim nikoga da vredjam kao sto sam i rekla.Nisam se ja naljutila zbog toga,naprotiv ima puno finih osoba i clanica koje su spremne da kupe od mene,nije to problem.Problem je u tome da lazes mnogoo devojko! 😄 Prvo kazes da su rezervisane za razmenu helanke,pa onda nisu ajde 😉 Pa zatim kazes da si nasla za razmenu,pa kazes da si kupila.Smisli prvo sta ces da kazes,a ne da lupas kao sto sam rekla kao otvoren prozor. 😃 .Dvolicna osoba si TI I TO I DOKAZUJE! POZDRAV! 😄 pre 1 sati BiljanaErcevic Jos mi kazes,vidi ako ima nesto drugo za tebe hahahaha,nisam budala da uzmem IZNOSENE STVARI ZA MOJE NOVE! Niko nije budala da to uradi,pa cak ni ja . Molim lepo,da ne duzim,molim te me ostavi na miru,ja sam tebi lepo rekla i necu da se svadjam sa tobom.Jer sam ti na fin nacin rekla,a ti si pocela odmah sa svadjom.Molim lepo,pozdrav! pre 1 sati BiljanaErcevic Verovatno te boli sto se nisam menjala sa tobom.Za dzemper a ti meni iznoseno nesto,izvini molim te nece moci to tako.Uvali nekom drugom to,meni nemoj !😄 pre 1 sati BALMAIN
2016 08 15
BALMAIN Ko se svadja? Pa ti draga:) kako su tvoje nove, a moje iznosenee lepo si slikala sa filterima, mozda I prodas nesto 😃 pises mi tu romane. DZemper nije ni lep:) prodajem slican samo markiran:) bilo mi glupo da te odbijem jer si lepo napisala:) a ti navalila da kupim pa da kupimm:) kupicu za svoje pare sta hocu pre 1 sati BiljanaErcevic Pa za tebe nije za nekoga jeste,sto si mi nudila razmenu ako ti se ne svidja? 😄 Ma daj moliim te?! 😄 pre 1 sati BiljanaErcevic A da 1 si ti pocela ne ja, izvini molim te 😅 😆 pre 1 sati BALMAIN odjebi pre 43 minuta BiljanaErcevic Nekulturo,nevaspitana,mama i tata te nisu naucili lepom ponasanju,a ja mislim da administrator hoce,kada mu budem rekal koje gadosti ti meni pricas,pozdrav! 😄 pre 18 minuta BiljanaErcevic Rekla* 😄 pre 18 minuta BiljanaErcevic Slusaj sta kaze ona meni,,odjebi''.Hhahahahahahahhaha,umirem 😄 pre 6 minuta BiljanaErcevic PA DRUGO NEMAS STA DA MI KAZES SEM TOGA,JER ZNAS DA SI TI KRIVA!AKO IMAS TAKAV DZMEPER POKAZI SLIKU,A NE SAMO DA CAPIS I DA UZMES NESTO BOLJE ZA TVOJE IZNOSENO,MILA MAJKO NAJDI NEKU BUDALU KOJA CE TO DA PRIHVATI,JA TO NECU!POZZ pre 4 minuta Tvoj odgovor
2016 08 15
Zaista ne mogu da verujem, koliko je clanica bezobrazna. Zasto sam ja potrosila svoj novac? Ponudila mi je dzemper, jer je videla da trazim neke stvari . Dzemper nisam trazila. Ja kazem moze razmena, ona kaze ok hoce helanke, ja reko za njih se dogovaram sa jednom devojkom, i onda ona kao ja sam trazila za kupovinu kako sam mogla da potrosim pare? kako sam mogla ? treba da cuvam za njen dzemper :p Htela sam razmenu jer mi dzemper nije prioritet, kupujem sta mi treba.. Da ne buude da izmisljam za helanke sam se dogovarala sa clanicom akica45, TREBALO JE DDANAS da se javi za razmenu, ali nije!
2016 08 15
ja ne mogu da pohvatam ovo vase dopisivanje imam utisak da neke poruke fale da nije ovo ceo razgovor u svakom slucaju ovolika frka oko dzempera i helanki kao da ste trebale da menjate stanove a ne stvari
2016 08 15
:')
2016 08 15
Sve sam kopirala kako je. To moze i ona da potvrdi. I doda ako fali, a ne fali. Tu frku je ona napravila I pocela da pise gluposti
2016 08 15
Ja uopste ne razumem sta sada ko tu hoce Sta koga briga od kada je tema Sta koga briga ko ce kako svoj novac I na sta potrositi Zasto ona misli da su njene stvari bolje Zasto ona misli da su tvoje stare I iznosene??! Jel videla ona tvrdi Sta koga briga da li si Ti prodala tvoje helanke ili nisi ...dakle tvoja stvar ne moja me njena I to da li hoces ili neces sa menjas Jednostavno nije za svakoga ovaj sajt definitivno > BALMAIN > Ja sam kupila to stO sam trazila. Koji je tvoj problem? Sto necu da kupim od tebe? Dzemper nisam ni trazila. Ti ces da mi kazes sta cu sa svojim novcem? > pre 3 sata > BiljanaErcevic > Oooh ta ljubaznost!Prvo mene mnogo briga sta ces da radis sa svojim parama,kao drugo ja sam imala dosta ponuda u vezi dzempera tako da nista NE gubim!,Kao trece kazes da si pronasla razmenu za dzemper,a sada mi kazes kao kupila si.Ma daj molim te! > U ostalom dvolicna si osoba.Pozdrav i sve najbolje u zivotu tvome! 😄 > pre 3 sata > BiljanaErcevic > Srecno!Trebace ti ! 😄 > pre 3 sata > BiljanaErcevic > Hoces da se dokopas dobrih stvari za tvoje iznosene(NE VREDJAM),e pa ne moze.Kao helanke su ti rezervisane za neku razmenu koja ne postoji,a ja da se menjam za iznoseno za dobru stvar,taj film neces da gledas!Pozdrav i srecno!Trebace ti 😄 > pre 3 sata > BALMAIN > Boze dragi. Moje iznoseNe stvarI? Hvala na uvredama! ❤️ Dzemper nisam kupila niti trazila. Helanke je htela pa odustala,jbg. Ja hocu za iznosene stvari? dobre stvari? Ili TI? Ljutis as za helankeee:)))) bravo macko > Sto si htela helanke ako su iznosene? Ha hahha > pre 2 sata
2016 08 15
Smesno i tuzno !
2016 08 15
JelenaDuletic ona hoce da mi uvali tj proda dzemper . Nece razmenu jer su mi stvari iznosene 😂😂😂👏 a pristala je da uzme helanke, one jedino nisu iznosene 😝
2016 08 15
Biljana je zena koja brzo plane, ishitrena i ume da bude itekako bezobrazna. Imala sam sa tom zenom dosta nesuglasica, kao i konverzaciju vrlo slicnu ovoj. Na kraju smo se ipak "pomirile" (moze se tako reci, ne poznajemo se, bile smo u svadji.. pff... smatram da ni to pomirenje nije bilo iskreno s njene strane jer zena se ponasa kako joj dune). U stanju je da kaze milion groznih reci, pa za minut ume da spusti loptu.... Ne znam zaista, mozda ima problem neki, mozda je hvata klimaks pa otud i ta promena raspolozenja.....
2016 08 15
Nacin komunikacije = 0, Poenta = nema je, Porazavajuca praznina!
2016 08 15
Strasna je! Ja sam imala par takvih komunikacija na ovom sajtu, ali uglavnom na kraju kad bolje razmislimo spustimo loptu, obe strane. Sa njom je nemoguce, samo napada i napada, vredja., preti.
2016 08 15
> BALMAIN: > Sve sam kopirala kako je. To moze i ona da potvrdi. I doda ako fali, a ne fali. Tu frku je ona napravila I pocela da pise gluposti Jesam jer sam pukla od kako mi je rekla odjebi jer to mene uzasno nervira kada neko kaze a plus se ne poznajemo!,jer planem tako,u pravu je NatySd,inace nisam htela takva da budem,ja se izvinjavam.Moje ponasanje je bilo bezobrazno sa moje strane,a sto se tice dzempera,nisi me shvatila dobro,ja nisam htela na silu da ti prodam dzemper,mozda sam zvucala drugacije,ali nisam to htela da kazem,nije u pitanju dzemper vec druga stvar,prvo si mi rekla za razmenu dzmeper,ajde pronasla sam helanke,ti kazes da treba da se menjas sa jednom devojkom,ok u redu posle sa joj poruku poslala posto pise da kupovina ili razmena.I ja sa poslala tu poruku o kupovini,ona je rekla da je novac potrosila,i da ja sam mozda bila bezobrazna sto sam joj to odgovorila,ali nije i ona sve u pravu!,ja sa joj lepo odgovorila bez vredjanja a onda je ona krenula:Ja sam kupila to stO sam trazila. Koji je tvoj problem? Sto necu da kupim od tebe? Dzemper nisam ni trazila. Ti ces da mi kazes sta cu sa svojim novcem? Oooh ta ljubaznost!Prvo mene mnogo briga sta ces da radis sa svojim parama,kao drugo ja sam imala dosta ponuda u vezi dzempera tako da nista NE gubim!,Kao trece kazes da si pronasla razmenu za dzemper,a sada mi kazes kao kupila si.Ma daj molim te! U ostalom dvolicna si osoba.Pozdrav i sve najbolje u zivotu tvome! 😄 Onda sam ja pukla,jer sam videla da je pocela da neljubazno prica,a to me uzasno nervira!,zatim je ona mislila da sam se ja najlutila na nju jer nije htela da kupi,NAPROTIV!,Ko se svadja? Pa ti draga:) kako su tvoje nove, a moje iznosenee lepo si slikala sa filterima, mozda I prodas nesto 😃 pises mi tu romane. DZemper nije ni lep:) prodajem slican samo markiran:) bilo mi glupo da te odbijem jer si lepo napisala:) a ti navalila da kupim pa da kupimm:) kupicu za svoje pare sta hocu pre 1 sati
2016 08 16
I pre odjebi si vredjala mene i moje stvari. To odjebi je bilo vise ono svakom po zasluzi. Vidis kako ovde lepo pises :) isto tako si mogla i meni da objasnis, a ne da govoris da su mi stvari iznosene. i da mi pominjes majku i oca, to je cist bezobrazluk. i pretis
2016 08 16
1 2