Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Utisci, zasto Vam je tesko?

Koliko saradnji imam a ni 50 utisaka nisam skupila Apsolutno sam svesna da svaka 10a osoba koja pravi nalog na krpicama procita PRAVILNIK ali to je cinjenica i ne bi me nista cudilo da mi clan koji nema utiske i ne ostavi ali clanovi sa 10 20 utisaka? ne razumem u cemu je problem,zasto ih mrzi? koliko sam shvatila to je i obaveza po pravilu ja ako kupujem od nekoga odmah cim imam priliku ostavim ocenu a moje kupce cekam da se prvi izjasne kako su zadovoljni... da li i vi imate ovakvih problema?
2016 08 29
Često...
2016 08 29
Isti problem. Ali sam promenila taktiku.Pet dana posle mog ostavljenog utiska, ako ne uzvrati ja automatski brišem svoj. Molim lepo..🙅
2016 08 29
Isto, fali mi bar 10ak utisaka. Desavalo se da se licno nadjem s clanicama i sve super zadovoljne, a ne ostave utisak. Ne znam sta im to znaci.
2016 08 29
I ja imam bar 10 clanica koje su prezadovoljne i koje kupe malo skuplju stvar od mene. Npr za 2000 a ne ostave utisak. A ja svima ostavim. A kada vidim da su se logovale na sajt,a nisu mi ostavile onda i svoj obrisem
2016 08 30
I meni fali baš puno utisaka od članica. Slažem se da neko ko počinje sa članstvom na sajtu nije još uvek ukapirao kako idu pravila, ali devojke koje imaju već utiske ih ne ostavljaju. Nekima sam čak na fin način i skrenula pažnju na ostavljanje utiska i opet ništa. Ali dobro, što bi se reklo, ima nas raznih. :)
2016 08 30
Iiisto! :(
2016 08 30
Utisci se podrazumevaju, jedino imam opravdanje za nove clanice koje nisu upoznate kako sajt funkcionise.... Utisci su bitni jer su na neki nacin pokazatelj kakvu saradnju mozemo ocekivati...npr.zadnju saradnju sam imala sa MoliLoli koja je ucesnica u ovoj temi. Kupila je od mene tasnu i sve je teklo na nacin na koji smo se dogovorile, u pitanju je bilo licno preuzimanje. U kupo-prodaji je najbitnija tacnost i odgovornost....zato su utisci vazni :-)
2016 08 30
Istoo ! A nova sam pritom i mnogo mi znaci da mi ostave utisak jer sam svesna da necu imati vise saradnji dokle god ne budem imala vise utisaka.. A posebno mi smeta jer sam puno izlazila u susret ... I sad trazim po forumu sta ste pisale ,jer prosto ne znam vise sta da radim. :@ :(
2016 10 15
Isto....stvarno ne znam zašto je ljudima problem da ostave utisak o saradnji! Skroz nekorektno,ja sam svaku saradnju ocenila.I kao i sve članice koje su se na ovoj temi oglasile....mnogo manje utisaka imam nego ostvarenih saradnji! :|
2018 03 16
> sestreSG: > Isti problem. Ali sam promenila taktiku.Pet dana posle mog ostavljenog utiska, ako ne uzvrati ja automatski brišem svoj. Molim lepo..🙅 Bravo,isto tako i ja 😉
2018 03 17
I meni fali nekoliko utisaka, koji na mojih 20 nisu zanemarljivi jer kao sto rece clanica od njih mi zavisi saradnja ubuduce jer devojke pored ostalog gledaju i koliko utisaka imate. Najvise su me razocarale devojke koje imaju preko 100 utisaka, kupila od njih, sve super, i utisak izostao. Svoje nisam obrisala a trebala sam jer ako imaju preko 100+uredno sam kupila stvarcice+ostavila sam utisak=bezobrazno.
2018 03 17
Ali, devojkama je ovde tesko napisati i HVALA posle dodatnih pitanja i podpitanja i slika i svacega a tek ostaviti utisak... Znam da je tema utisak ali nakon sto me iskuliraju posle detaljnog raspitivanja (naravno nije obavezno kupiti ali trebalo bi biti obavezno zahvaliti se) dodje mi da im napisem-vi ste jedna tako lepo vaspitana dama. Ali za malo...
2018 03 17
Svi bi da prodaju i uvale smene, Svaka čast izuzecima a tesko je ostaviti utisak jer tesko je biti Fin
2018 03 20
Na krpicama sa od 2015-te i fali mi bar 30 utisaka ali šta ćeš. Sve super, zadovoljne kupovinom ali utisak nećeš iskamčiti. Čak i kada kažu ostavljam utisak prvom prilikom... E sad najsvežije što mi se desilo je da sam dobila utisak(pozitivan), dobijem mail da mi je ostavljen utisak, sve super ali nisam bila u mogućnosti da istog trenutka udjem preko telefona i uzvratim jer sam vozila decu na rodjendan(em vozim em se trudim da se ne pocepaju i uprljaju), sve se to završi, ulazim uveče na krpice, utiska nema. Nisam još toliko omatorila, služi me pamćenje, znam da sam dobro videla mail To mi se do sada još nije desilo, iskreno sam bila šokirana... Al sad čitam vaše odluke da povučete utisak i smatram da je to korektno ali mislim da ipak neki realan vremenski rok treba dati drugoj strani da uzvrati. Imamo i stvaran život pored krpica...
2019 06 16
1 2