Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je i vama ovo glupo?

Na profilu nekim clanicama pise da ne rade razmene, pa cak i da na takve poruke ne odgovaraju, a posle toga otvore temu u kojoj traze razmenu za ono sto njima treba?
2016 09 02
Naravno da je glupo, ali takvih clanica je sve vise. :)
2016 09 02
> carapica13: > Na profilu nekim clanicama pise da ne rade razmene, pa cak i da na takve poruke ne odgovaraju, a posle toga otvore temu u kojoj traze razmenu za ono sto njima treba? daaaa a tebi svaka cast za pre neki dan u podforum trazim za poruku upucenu onoj curi sto je trazila razmenu a ista ih ne radi
2016 09 02
> 11Ivana11: > > carapica13: > > Na profilu nekim clanicama pise da ne rade razmene, pa cak i da na takve poruke ne odgovaraju, a posle toga otvore temu u kojoj traze razmenu za ono sto njima treba? > daaaa a tebi svaka cast za pre neki dan u podforum trazim za poruku upucenu onoj curi sto je trazila razmenu a ista ih ne radi Mnogo ih je takvih, sad sam naletela isto na jednu, pa mi se smucilo i reko da otvorim temu.. stvarno nije fer prema drugim clanicama..ne zmam koji tripuju da su nivo.
2016 09 02
Jbg ima nas svakakvih, jest da je sajt i da se svi ne znamo licno ali bi meni bilo strasno i osecala bi se grozno kad bi ja trazila nekom da se menjamo a da naglasim da ne radim razmene... neznam...
2016 09 02
Izgleda da sve više članica traži samo razmenu i nekima je to izgleda dosadilo. Valjda zato u postavkama u profilu napišu velikim slovima NE RADIM RAZMENE! pa još i uzvik. Ili malo blaže Trenutno ne radim razmene ;) E, sad, kako onda same predlože drugome razmenu - ne znam. Svakako, nije fer.
2016 09 02
> JanaMilica: > Izgleda da sve više članica traži samo razmenu i nekima je to izgleda dosadilo. Valjda zato u postavkama u profilu napišu velikim slovima NE RADIM RAZMENE! pa još i uzvik. > Ili malo blaže Trenutno ne radim razmene ;) > E, sad, kako onda same predlože drugome razmenu - ne znam. > Svakako, nije fer. > Bas nekako glupo.. ili cena dajem pr. 1400, a za.razmenu 2000
2016 09 03