Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne raspravljajte se sa multijima

Drage dame, ne trosite svoje dragocene zivce na raspravu sa nekim ko ne sme da stane iza svojih reci i stavova. To su obicno osobe koje su i inace nebitne i jako su frustrirane zbog toga pa ih zabavlja da nerviraju i provociraju druge. Takodje, ako imate neki pproblem resite ga sa Adminkom i ne nasedajte na jeftinu retoriku. Pisem ovo jer Krpice nisu Staljinova Rusija gde se ljudi salju u gulage zbog misljenja ili napisane reci tako da NE POSTOJI nijedan validan razlog za kreiranje multija osim onog koji sam vec navela. U stvarnom zivotu se ne raspravljate sa nebitnim facama, zar ne? Nemojte ni ovde.... Voli vas loki
2016 09 06
👍
2016 09 06
Skoro sam se nesto iznervirala na poslu i jedan stariji gospodin mi je rekao: " Kada ti se to desi upitaj sebe: Da li mi ta osoba znaci nesto u zivotu?" Ako je odgovor "Ne" znaci pusti i cuvaj svoje zivce. Postoje mnogo bitnije stvari za koje se u zivotu treba sekirati. Ljudska nekultura je svuda, kako na sajtu, tako i u svim segmentima zivota.
2016 09 06
:)
2016 09 06
:") :") :") :")
2016 09 06
nikada mi nece biti jasna svrha multi naloga ja ako ne mogu da napisem sa svog naloga sta mislim kakvo mi je to zadovoljstvo da otvaram multi nalog da bi pisala doduse dosta clanica je na bloku pa me zato i ne cudi ovolika pojava multi naloga na forumu one sa svog pravog naloga i ne mogu da pisu
2016 09 06
> lidija18: > nikada mi nece biti jasna svrha multi naloga ja ako ne mogu da napisem sa svog naloga sta mislim kakvo mi je to zadovoljstvo da otvaram multi nalog da bi pisala > doduse dosta clanica je na bloku pa me zato i ne cudi ovolika pojava multi naloga na forumu one sa svog pravog naloga i ne mogu da pisu Pa poenta je da se na svom pravom nalogu praviš fin i kulturan, a sa multija da prospeš mržnju i frustraciju koja prosto mora da izbije na površinu. One članice koje su blokirane, blokirane su zbog poganog jezika, potpuno zasluženo te im treba brzopotezno blokirati svaki multi. A to što pojedine ne mrzi da otvaraju milion multije samo da bi se svađale na forumu.....eeeeee njima ne treba Admin, njima treba stručna pomoć! :') :') :')
2016 09 06
zamislite vi koliko trebate nekome da ste bitna stavka u zivotu da zbog vas otvori mullti nalog mene ovde niko ne moze da iznervira iako sam u privatnom zivotu vrlo kratkog fitilja i gadna na jeziku ali ovo nije moj zivot mogu da me iznerviraju samo osobe do kojih mi je stalo sve ostalo je za mene nebitno
2016 09 06
Ali u tome i jeste poenta-to je drugačiji mentalni sklop! Zato i kažem da se ne treba raspravljati sa takvima...
2016 09 06
Nikad ne reci nikad, ali nikada ne bih otvarala multi nalog i odapinjala strele jer sam hrabra i borbena u realno zivotu, zato mi ne predstavlja problem da u virtuelnom svetu iznesem svoje misljenje.
2016 09 06
Kad bih ja bila blokirana na forumu, a morala nesto da "kazem", naparvila bih jos jedna nalog i rekla ja sam ta sa ovog naloga. Svakog takvog multija opravdavam i razumem, a svi ovi sto ne rade tako za mene su muljatori.
2016 09 06