Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta raditi u ovom slucaju?

Bila je dogovorena razmena i slanje pre 10dana, ja sam moje poslala (nova BB krema iz Avona sa sve kutijom i Aura braon mono senka) a svoje jos uvek nisam dobila. Dogovor je bio da saljemo preporuceno jer me clanica zamolila da platim obe postarine a istovremeno je tih dana non stop trazila razmene i dalje. Potom je odlagala slanje iz razloga da ne moze poslati preporucenim (u pitanju je bio polovni gornji deo trenerke...) i da nema dovoljno veliku kovertu. Pristala sam da posalje Post expressom. Kaze da nema vremena da mi se javi, slala sam dosta poruka. Kaze da je posiljku ostavila u posti kada sam je pitala za broj i da ne zna da li su je uopste poslali. Sta uraditi? Nisam navikla na ovakve situacije.... Pritom je mislila da je BB krema veca (30ml je kao i sve), molim ako neko zna ko proizvodi BB kreme i pudere u pakovanjima od po 50ml i 100ml da mi javi, ima zainteresovanih clanica x-) Recite mi molim vas
2016 09 14
O kojoj clanici se radi?
2016 09 14
Prep0rucen0 se m0ra 0dmah platiti p0 slanju, znaci da placas drugaciju uslugu ak0 ste ste d0g0v0rili da platis 0be p0starine. St0 se tice 0stal0g, pr0veri je na crnim listama. Kakvi su j0j utisci? Vrl0 je m0guce da paket neces d0biti, ali svakak0 m0zes da pr0veris da li je u0pste p0slala. Z0vi p0st expres i razg0varaj sa 0perater0m, daj p0datke sv0je i njene
2016 09 14
Mislila sam da moze preporuceno da se plati i kada stigne, jer mi niko do sada nije trazio da ja sve platim.... Tako da sam joj rekla bilo kako da posalje, samo da posalje, i da mi javi br posiljke. Koji je br ako znas mozda? Da pitam bar njih kad ona ne odgovara...
2016 09 14
Ja sam od nje htela da kupim koledzicu sto ima u stvarima..Prvo je pitala za zamenu islikala stvari I na kraju mi Jr ponudila za 500 na sta sam pristala..Insistrala je da posalje jaknicu,pa da Joj uplatim kad bude plata,nisam htela tako. Onda sam je za vikend smarala da slika to dugme sto fali,nije odgovarala dok nisam dobila poruku tipa " Ne saljem pre uplate postnetom!!! " I drago mi je sto nismo saradjivale.
2016 09 14
Mala je relativno nova na sajtu, od samog poceetka gresi i krsi pravila, kako na forumu tako i u postavljanju predmeta.. dakle pravila je SVE moguce greske (slike sa neta, komercijalna prodaja, pogresni tagovi, reklamiranje u "trazim"...) pa sada i prevara, nazovi tako. Koliko mogu da primetim nema je na forumu, sto mi govori da je blokirana. Mala ne prihvata kritike niti greske, ponasanje joj je NULA i uzdize se kao da je oslobodila Beograd. Zaobilazite je, a nadam se da ce JewerlyKv stici paket, ako ne stigne, Admin ima puno pravo da je ukloni zauvek sa sajta, posto ja imam sve dokaze pomenute gore.
2016 09 14
Imam poruke i sve tako da nece biti to problem, podatke...
2016 09 14
Eh samo da sam to znala ranije Sta mi bi kad sam i videla da ima negativnu vec...
2016 09 14
Ja sam sa njom saradjivala i proslo je ok. Nije poslala kad smo se dogovorile , ali je poslala. I mene je napala kako boja nije kao sa slike i kako haljinica nije S velicina, a niti je pitala za dimenzije ni nista, ali je na kraju sve bilo ok
2016 09 14
I ja se nadam da ce stici NatySd Hvala za utehuu BALMAIN <3
2016 09 14
Clanica se javila kada je videla temu, problem je resen Dame moje pazite sa kime saradjujete, ja cu sada jos vise :D Moze se izbrisati tema!
2016 09 15