Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Negativan utisak zbog odustajanja od razmene???

> mayamaya1: > Moze da ti ostavi neutralnu > ali negativnu naravno da ne moze > ! Ne moze ni neutralnu, koliko god bila besna, do saradnje nije doslo!!
2016 09 26
Ja jos cekam admina da mi odgovori, tu je aktivan ali ne odgovara, i ja mislim da je koze da mi da negativnu, ja sam imala par takvih slučajeva, clanice samo odustanu, bila sam i ja vesna, ali nikada nisam ni pomislila da dam negativan utisak! Ovoj clanicom sam morala da uzvratimo negativan utisak, jer je stvarno bezobrazno postupila, jos cinički mi na poruke odgovara! A ja se kao debil izvinjavam!!
2016 09 26
Natysd, cini mi se da je utvrdjeno da moze neutralna ocena ukoliko neko nesto rezervise, pa odustane, jer u tom slucaju gubimo mozda sigurne kupce. Ovde nije bila u pitanju rezervacija, ali je clanica sigurno odvojila stvari za razmenu, tako da je situacija slicna. Mozda gresim. Uz svo postovanje Damirtea, ti si stara clanica i to je sve u redu, ovo za negativnu nije, ali moras biti odgovornija. Ovo kazem jer si i sa mnom tako prosle godine ugovorila razmenu, dogovarale smo se par dana, dogovorile smo se da saljemo, samo je trebalo da utvrdimo dan slanja, a onda si samo isparila. P. S. Da ne bude da lupetam, tacno znam i sta je bilo u pitanju, jer pamtim ispale. Moje cvetne salvare za tvoju neku haljinicu crno belu, cak sam i rekla da cu ti poslati na poklon crne bagi Amisu pantalone, jer su ti bile u omiljenim.
2016 09 26
e zato ja lepo kazem da treba stajati iza svojih postupaka, ponavljam se sad ali ajd... u jednu ruku razumem clanicu sto je ostavila neg a eto i nije jedina kojoj se nisi javila da odustajes :/ bas zbog toga sto imas toliko utisaka treba da ai odgovornija . Meni je osnovna kultura npr kad me neko pita za razmene koje inace ne radim da napisem da iste ne radim, clanice odgovore npr hvala na odgovoru i ja opet odgovorim "nema na cemu" neznam smatram da je komunikacija i odgovornost nesto osnovno ......
2016 09 26
Da ja ne duzim sad posetite moj profil usput 8-)
2016 09 26
damirtea nema prava da ti ostavi negativan utisak ali da sam ja admin svim clanicama koje imaju preko 100 utiska nebi brisala negativne koje se dobijaju u slucaju kao sto je tvoj pitanje je koliko negativnih bi ti sakuplila da su ti sve clanice ostavile negativan utisak gde si ugovarala razmene pa posle dogovora zaboravila da se javis da odustajes ja licno smatram da mi stare clanice treba da budemo odgovornije od novih a ne da se ponasamo kao da je sajt nas u fazonu pa imam ja dosta utiska sta me briga moze mi se da radim sta me volja
2016 09 26
> lidija18: > pitanje je koliko negativnih bi ti sakuplila da su ti sve clanice ostavile negativan utisak gde si ugovarala razmene pa posle dogovora *zaboravila* da se javis da odustajes > ja licno smatram da mi stare clanice treba da budemo odgovornije od novih a ne da se ponasamo kao da je sajt nas u fazonu pa imam ja dosta utiska sta me briga moze mi se da radim sta me volja
2016 09 26
Iva 1991 iskreno ne secam se za nas dogovor:-) ja stojim iza svoje greške naravno, i mene su isparila mnogo puta, ali nikada nisam niti cu ni neutralnu dati a kamo li negativnu, jer svako ima svojih razloga zbog kojih odustaju kao sto sam ih vi ja imala sigurno, ali opet ponavljam ja nisam nikoga prevarila, ukrala, niti e ko na gubitku zbog mene tako da ta negativna sto mi je data nije opravdana, i mi stare clanice mozemo da napravimo greške eh Boze moj :-)
2016 09 27
Odgovornost je kljuc svega. To me uzasno nervira kod pojedinih clanica rezervisu, merim sve, slikam, dogovorite se a na kraju ispare. E kulturo.. I posle te se ne secaju, ma da.. Bar da jave da otkazu rezervaciju.
2016 09 27
Zoko svakog to nervira i to sa punim pravom... :/
2016 09 27
> Iva1991B: > > lidija18: > > pitanje je koliko negativnih bi ti sakuplila da su ti sve clanice ostavile negativan utisak gde si ugovarala razmene pa posle dogovora *zaboravila* da se javis da odustajes > > ja licno smatram da mi stare clanice treba da budemo odgovornije od novih a ne da se ponasamo kao da je sajt nas u fazonu pa imam ja dosta utiska sta me briga moze mi se da radim sta me volja tacno, pitanje je koliko tek clanica nece da se oglasi da nebi ulazile u diskusiju kojoj kao sto svi znamo nikad nema kraja
2016 09 27
Ovo mi je prvi put da zaboravim na dogovor o ali zaista zaboravila sam skroz za nas dogovor, da dešavalo se i meni dogovorimo razmenu, razmenim podatke, pa odustanem, ali ne bez razloga, ali vi opet osuđujete, kao da se vama nije dešavalo to da nekada zaboravite nesto???
2016 09 27
> damirtea: > Ovo mi je prvi put da zaboravim na dogovor o ali zaista zaboravila sam skroz za nas dogovor, da dešavalo se i meni dogovorimo razmenu, razmenim podatke, pa odustanem, ali ne bez razloga, ali vi opet osuđujete, kao da se vama nije dešavalo to da nekada zaboravite nesto??? Ne osudjuje niko, nemamo to pravo samo iznosimo svoja misljenja... a da li se desilo nekad da ne vidis gresku na predmetu koji posaljes u razmeni????? Ali iskreno??
2016 09 27
Pa????
2016 09 27
I to se dešavalo i meni su stizale svakakve stvari,a mozda je i meni promaklo nesto, ha se trudim da stvari opisem tacno, ali to sad nije tema, nego da li je pravilo kao sto clanica tvrdi, da se daje negativan utisak za odustajanje od razmene??? To ne zanima, ako je to pravilo takvo onda se necu buniti vise, niti tražiti od admina da mi izbrise utisak!
2016 09 27