Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Negativan utisak zbog odustajanja od razmene???

> damirtea: > I to se dešavalo i meni su stizale svakakve stvari,a mozda je i meni promaklo nesto, ha se trudim da stvari opisem tacno, ali to sad nije tema, nego da li je pravilo kao sto clanica tvrdi, da se daje negativan utisak za odustajanje od razmene??? To ne zanima, ako je to pravilo takvo onda se necu buniti vise, niti tražiti od admina da mi izbrise utisak! Nije tema??? Ali eto neka se zna kakve se stvari salju ! ! I promakne ti 2x kod jedne clanice?? Cudo.... Hvala na odgovoru, meni je sve jasno napustam temu, Iva1991B bravo jos jednom
2016 09 27
Naravno da nije tema, nisam pitala za stvari kakve su stizale, nego za razmenu, sta 2x kod jedne clanice o cemu ti pricas? Ako ne mozes nista pametnije da prokomentarises ide bavi se sa tvojim 100 tema koje si otvorila! Ja ovde samo tražim da vidim ta pravila, ja stojim iza svoje greške, necu dozvoliti da mi neko daje negativan utisak ako nema pravo na to to je sve!!!
2016 09 27
> damirtea: > Naravno da nije tema, nisam pitala za stvari kakve su stizale, nego za razmenu, sta 2x kod jedne clanice o cemu ti pricas? Ako ne mozes nista pametnije da prokonentarises ide bravo se sa tvojim 100 tema koje si otvorila! Ja ovde samo tražim da vidim ta pravila, ja stojim iza svoje greške, necu dozvoliti da mi neko daje negativan utisak ako nema pravo na to to je sve!!! vidi lepa ovako, ja sam u startu rekla da nije u redu da se daje neg. ocena bez saradnje. Elem ovo je forum u kojem svako moze da iznese svoje misljenje , ako smo tu nekog da kudimo zapitajmo se prvo de mi gresimo. Ja nista ne kazem a da se ne potkujem prvo informacijama. Za mojih 100 tema ne brini, ima ih malo jace od 100 al ajd sad moze i taj broj da prodje ;)
2016 09 27
Ja ne tražim mišljenje nego odgovor, na pitanje DA LI SE DAJE NEGATIVAN UTISAK ZBOG ODUSTAJANJA OD RAZMENE????????? KOJA SU PRAVILA?????????????? to ne zanima nista vise, ni ti ni tvoje informacije, niti kako ko saljemo robu, razmenuje, prodaje, saradjuje, svako zna svoje!:-*
2016 09 27
Jos samo ovo i odpracam temu, tebi ce Admin da resi tu negativnu ne brini ali ko ce da resi posle to sto ti znas poslati flekavu stvarcicu, ili mozda ogrebanu??? Zapitaj se malo kakve su tvoje saradnje draga, i opet, ne brigaj za mene ti :| ljubac i za tebe
2016 09 27
Ti rece da napustas temu :-D
2016 09 27
Ja iako sam poslala takve stvari sigurna sam da sam resica taj problem, ali ne secam se da sam tako nesto poslala? i ti nemoj da se brines o tome vazi :-)
2016 09 27
Ljubac ii za tebe, nije mi namera da se svadjam ovde zaista!!
2016 09 27
> damirtea: > Ovo mi je prvi put da zaboravim na dogovor o ali zaista zaboravila sam skroz za nas dogovor, da dešavalo se i meni dogovorimo razmenu, razmenim podatke, pa odustanem, ali ne bez razloga, ali vi opet osuđujete, kao da se vama nije dešavalo to da nekada zaboravite nesto??? Ovo ti ocigledno nije prvi put da zaboravis na dogovor ako si vec rekla da se ni naseg ne secas. :) Drugo, dopisivale smo se vise dana, premeravala sam, slala slike po zelji, jer si se "višeumila" oko nekih stvari, samo je trebalo da se javi datum slanja. Ne zaboravlja se tek tako. Pritom smo se i cule 3-4 dana nakon dogovaranja, jer sam javila da ti saljem i crne pantalone. Nije toliki problem u odustajanju i ispaljivanju, to se redovno desava, problem je u tome sto to ne ocekujem od starih clanica. Ne ocekujem da stare clanice budu neodgovorne i da ne jave da su odustale. Za vreme dok sam shvatila da si ti ispalila ja sam mozda mogla stvar i da prodam ili razmenim sa nekim drugim, a i da nisam trebalo je da ispostujes moje vreme izdvojeno za slikanje, merenje, dopisivanje, i da javis da si odustala. Nisam tu da se raspravljam ili nesto, samo da skrenem paznju da neke stvari ne treba i ne mogu da se tolerisu samo zato sto smo stare clanice. Nije za negativnu, ali nije bas ni za iskulirati. Naravno da se greska desi, ali ne treba da se ponavlja, tako prelazi u naviku.
2016 09 27
I dale con lo mismo, sto bi rekao spanac,! Ja i dalje cekam odgovor o pravilima :-(
2016 09 27
damirtea napisala si da se svima desava da zaborave evo ja javno pisem da se meni nikada ali bas nkada nije desilo da zaboravim na rezervaciju i prosto mi je nemoguce u to da poverujem jer mi zene smo takve ako smo vec nesto planirale da uzmemo pa to nema sanse da zaboravimo dalje se nebi bavila ovom temom iako je javna ako si ocekivala odgovor samo od admina onda si trebala adminki da se javis u pp nije imalo potrebe za ovom temo jer ti vrlo dobro znas kao i svi mi kakva su pravila ovog sajta i da clanica nije imala prava da ti ostavi negativnu ako si ocekivala da sve clanice stanu na tvoju stranu zbog toga sto ti imas dosta utiska onda si definitivno pogresila
2016 09 27
Nisam uopste ocekivala biti zelis da sve stanu na moju stranu, naravno to je nemoguće, svako ima različito mišljenje, a admin??? Koji bre admin, avon sajtom niko ne upravlja, poslala sam admina 4 poruke, svaki put je bio aktivan, nije se udistojio da mi odgovori bar sramota!! I ne me poznajem sva pravila sajta, kao i dotična koja mi je dala negativan utisak, javi dalje dobijam pozitivne utiske i posle nje, koje pokazuju da sam fer u korektna!! I DA MENI SE DESILO JA SAM NA NJU ZABORAVILA!! lidija ako je to tebi nemoguce, meni je moguće :-)
2016 09 28
1 2 3