Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ovo nije podforum za reklamiranje!

Aman ljudi, reklamirajte se u rasprodajama! Tri poslednje teme su neka reklamiranja profila! Da li ste previdele podforum ili vas samo baš briga? Ovo NIJE podforum gde obaveštavate o popustima i sl.
2016 10 16
Domino efekat ,ocigledno.
2016 10 16
Čist marketing
2016 10 16
A to admin ne blokira, nego blokira neke pogresne osobe, koje ne pogrese podforum, nego jednostavnu kazu sta misle
2016 10 16
Najjaca mi je ona sa naslovom "Trazim kupce hitno". Da sam "na vlasti" dobila bi od mene blok da ne moze nikad vise da udje na ovaj sajt.
2016 10 16
Uhhhhh......stvarno verujem da neke devojke greše iz neznanja, zeznu se slučajno i slično, ali ove ga preteraše.....a to traženje kupaca mi je hit! :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2016 10 16
Pa mislila sam namerno pogrese podforum, znaju one gde treba, pise boze, kad vec znaju da se uloguju znaju i da citaju, a sve lepo pise
2016 10 16
Bice blokirane na forumu mesec dana.
2016 10 16
tražim razmenu u forumu tražim je nešto što konstantno vidjam,ne razumem svrhu toga.
2016 10 16
> Ceca25: > tražim razmenu u forumu tražim je nešto što konstantno vidjam,ne razumem svrhu toga. Ni ja isto, ali je ustanovljeno da je to po pravilu....zar nije logičnije napraviti poseban podforum "razmene" pa tu da se oglašavaju devojke kojima nešto treba ili su samo raspoložene za menjanje?
2016 10 16