Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

bshsk sks,...

hsjajaajanana
2016 10 19
Hmmmmm....možda joj se nešto iznenada dogodilo. Kao što sam ja hitno morala da odem sa detetom u bolnicu....daj joj još malo vremena, ali nije isključeno naravno ni da joj je posle 26 pozitivnih ocena nešto "kvrcnulo". Ne bi na Krpicama to bio prvi put!
2016 10 19
Poslala mi je poruku da je paket poslala, nije stiglo, ali verovatno je poslala danas, pa zato. Nadam se da je sve ok, i da nije imala problema. Kad stigne paket obrisacu ovu temu. :)))
2016 10 19
NE STIZE NISTA I DALJE.....
2016 10 20
Hmmmmmm.....
2016 10 20
kaze mi da rade most kod njih, pa su malo izolovani (pancevo) i zato treba vise vremena....kaze sutra stize sigurno :D hahahah hajde poverovacu :)
2016 10 20
To uopste nije tacno , ja sam juce slala paket za Pancevo i najnormalnije je stigao jutros devojci .
2016 10 20
> BabyPink: > kaze mi da rade most kod njih, pa su malo izolovani (pancevo) i zato treba vise vremena....kaze sutra stize sigurno :D hahahah hajde poverovacu :) Kakvi crni radovi na mostu, malo pre sam presla oba mosta, Bgd-Pa za 30min... juce isto :D
2016 10 20
Pa trazi joj da ti slika adresnicu da bi proverila gde ti je paket na track&trace :)
2016 10 20
Prevarant! Rekla sam joj da cu otici licno, blizu smo....sad me moli za strpljenje (nije prevarant, nema negativne?!?!) Da mi je lepo potražila poklonila bih joj, meni stvari ne znace nista, ali da me neko pravi budalom, e to ne podnosim, jos sam joj i poklon poslala i platila postarinu! Otici cu joj na adresu, pa vam javljam njene podatke.....ee strasno kako su ljudi jeftini!!!
2016 10 21
Pa obično ljudi padnu u našim očima zbog sitnica....pih :|
2016 10 21
"Hej, bila sam do poste, razlog sto ti nije stigao paket je bio zato sto sam ga slucajno stavila a HOLD. Sutra do 12 popodne je kod tebe. Poslato je, ubacila sam ti poklon kao rekompenzaciju za ovo cimanje. Jos jednom izvini, moja je krivica, i nadam se da ce ti se dopasti i prsluk i poklon! Saljem ti sliku posiljke sad. Jos jedno izvini i veliki pozdrav!" njena poruka i slika potvrde o posiljci, na kojoj stoji DANASNJI PECAT! pozvala sam postu, rekli su da nema ni jedne posiljke pod tim brojem, i da je verovatno danas poslata.....poslala je brze bolje sutra do 12h, a Boga pitaj šta će stići..... da li da ostavljam njene podatke i dam joj minus?
2016 10 21
> lokibg: > Pa obično ljudi padnu u našim očima zbog sitnica....pih :| šteta što zbog takvih ljudi izgubiš poverenje, pa ti onda svi deluju kao potencijalni prevaranti -.-
2016 10 21
--
2016 10 21