Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel mislite da je neko budala?!

Stalno to vidjam na sajtu i vise mi je muka...tipa... > Trazim NOVO I MODERNO ,a nudim svoje PROSLOGODISNJE i POLOVNO< Zar stvarno mislite da je neko budala da da novo za staro??? :@ :s
2016 11 06
Proslogodisnje nije staro :) Staro je nesto od pre tri, pet, deset godina na cemu se vidi da je iznoseno I ofucano. Npr meni ovakve stvari ne smetaju, ukoliko vidim nesto polovno, a u odlicnom stanju I da meni licno odgovara, bez problema cu dati nesto svoje sa etiketom. Ne gledam to, kao sto ne gledam ni cenu u razmeni. Ne praktikujem bas ono moja stvar kosta 1500din a tvoja 150, ali generalno ako mi se nesto svidja, pa zasto da ne :) Nemam problem da dam svoju stvar koja je skuplja od te koja mi stize. Jer meni ta stvar svakako ne treba pa mi je veliki plus da je se otarasim :) Mislim da smo svi razliciti, ne treba generalizovati :)
2016 11 06
> MojaJeftinoca: > Proslogodisnje nije staro :) Staro je nesto od pre tri, pet, deset godina na cemu se vidi da je iznoseno I ofucano. Npr meni ovakve stvari ne smetaju, ukoliko vidim nesto polovno, a u odlicnom stanju I da meni licno odgovara, bez problema cu dati nesto svoje sa etiketom. Ne gledam to, kao sto ne gledam ni cenu u razmeni. Ne praktikujem bas ono moja stvar kosta 1500din a tvoja 150, ali generalno ako mi se nesto svidja, pa zasto da ne :) Nemam problem da dam svoju stvar koja je skuplja od te koja mi stize. Jer meni ta stvar svakako ne treba pa mi je veliki plus da je se otarasim :) Mislim da smo svi razliciti, ne treba generalizovati :) Slazem se :)
2016 11 06
Ni ja ne gledam cene kad radim razmene,jer ih radim...i nisu problem proslogodisnje ili polovne stvari jer nosim polovno. Ali me izuzetno iritira kada neko nudi svoje u takvom stanju a trazi iskljucivo novo,sa etiketom i moderno...znaci ja uopste ne dovodim u pitanje polovne ocuvane stvari....nego npr raspadnute zara cizme koje zaboga jos mogu da se nose jer se nisu skroz rastavile sa dusom i tome slicno...a toga ima koliko god sad vi rekle da to nije tako. ;)
2016 11 07
Ma naravno da ima puno ljudi koji bi da uvale raspadnuto sto ne moze da se nosi a zele skroz novo, to stoji, svega ima ovde, ali napisala si proslogodisnje itd pa sam se ja na to nadovezala :)
2016 11 07
Pa rekoh da neupotrebim neki bas los izraz..."proslogodisnje" mi se ucinio najbezbolniji. 😁 Mnogo vremena provodim na sajtu zato me bas pogode neke stvari...moram da smanjim malo..ali sta cu kad volim krpice. 😆
2016 11 07
> Wesna90: > Ni ja ne gledam cene kad radim razmene,jer ih radim...i nisu problem proslogodisnje ili polovne stvari jer nosim polovno. Ali me izuzetno iritira kada neko nudi svoje u takvom stanju a trazi iskljucivo novo,sa etiketom i moderno...znaci ja uopste ne dovodim u pitanje polovne ocuvane stvari....nego npr raspadnute zara cizme koje zaboga jos mogu da se nose jer se nisu skroz rastavile sa dusom i tome slicno...a toga ima koliko god sad vi rekle da to nije tako. ;) Slazem se sa tobom...A ima i onih sto kao traze,hoce kvalitet a pritom za sitnis neki...Citam neki dan hoce cizme ili jaknu a pravo krzno...Pritom za sitne pare, jel Boze moj za preko 3000 ima i u radnji...Super pa kupi u radnji,i obavesti i mene da i ja kupim. Ili radi razmenu a nadrndala cene na dronjama kao da je trzni centar... Pritom trazi doplatu od takvih me glava boli...
2016 11 08
> MiciZara: > > Wesna90: > > Ni ja ne gledam cene kad radim razmene,jer ih radim...i nisu problem proslogodisnje ili polovne stvari jer nosim polovno. Ali me izuzetno iritira kada neko nudi svoje u takvom stanju a trazi iskljucivo novo,sa etiketom i moderno...znaci ja uopste ne dovodim u pitanje polovne ocuvane stvari....nego npr raspadnute zara cizme koje zaboga jos mogu da se nose jer se nisu skroz rastavile sa dusom i tome slicno...a toga ima koliko god sad vi rekle da to nije tako. ;) > Slazem se sa tobom...A ima i onih sto kao traze,hoce kvalitet a pritom za sitnis neki...Citam neki dan hoce cizme ili jaknu a pravo krzno...Pritom za sitne pare, jel Boze moj za preko 3000 ima i u radnji...Super pa kupi u radnji,i obavesti i mene da i ja kupim. Ili radi razmenu a nadrndala cene na dronjama kao da je trzni centar... Pritom trazi doplatu od takvih me glava boli... Ooo daa, pa ta konstatacija...za te pare ima i u radnji...i mene izludjuje, kao da mi ne obilazimo radnje :)
2016 11 08
Kakve veze ima. Ja sam menjala potpuno nove patike koje sunme žuljale (jednom obuvene) za polovne odlično očuvane nekoliko puta su nošene ali se vidi, zato što u radnji za moje nisu hteli da prihvate reklamaciju a niko nije hteo da ih kupi i ako sam maksimalno spuszila cenu onda mi se javila devojka kojanje prodavala Nike iz Delta sporta ili Planete nisam sigurna meni se svidele i ja sam ih tako slatko iznosila, da nisam menjala te moje bi mi stajale bezveze a morala bih da kupim nove.
2016 11 09
> MiciZara: > > Wesna90: > > Ni ja ne gledam cene kad radim razmene,jer ih radim...i nisu problem proslogodisnje ili polovne stvari jer nosim polovno. Ali me izuzetno iritira kada neko nudi svoje u takvom stanju a trazi iskljucivo novo,sa etiketom i moderno...znaci ja uopste ne dovodim u pitanje polovne ocuvane stvari....nego npr raspadnute zara cizme koje zaboga jos mogu da se nose jer se nisu skroz rastavile sa dusom i tome slicno...a toga ima koliko god sad vi rekle da to nije tako. ;) > Slazem se sa tobom...A ima i onih sto kao traze,hoce kvalitet a pritom za sitnis neki...Citam neki dan hoce cizme ili jaknu a pravo krzno...Pritom za sitne pare, jel Boze moj za preko 3000 ima i u radnji...Super pa kupi u radnji,i obavesti i mene da i ja kupim. Ili radi razmenu a nadrndala cene na dronjama kao da je trzni centar... Pritom trazi doplatu od takvih me glava boli... Bas to....katastrofa.
2016 11 09
Ili slučaj radim razmenu ili prodajem jaknu ali nema ličnog preuzimanja...Pritom navodi da je jakna s ili m ili 38.. Kao koža itd.Šalje samo post ehpesom pritom živi u mom gradu ??? Teško guzi da lično proda jaknu
2016 11 24
> MiciZara: > Ili slučaj radim razmenu ili prodajem jaknu ali nema ličnog preuzimanja...Pritom navodi da je jakna s ili m ili 38.. Kao koža itd. Šalje samo post ehpresom pritom živi u mom gradu ??? Teško guzi da lično proda jaknu Ali pritom će prošetati do pošte i poslati mi mačku u džaku.... Haha ... U čemu je problem kod devojčice prodaje jaknu, u čemu je tajna pa je ne mogu lično preuzeti???
2016 11 24
Ja imam 7 dzakova jos svoje garderobe mene mrzi da to slikam a isto me mrzi da tako nesto pisem tj pa niko nije lud bas toliko ... Ne znam ... Svi smo razliciti... Meni licno ne treba ni svoja a kamoli tudja garderoba ...
2016 11 24