Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da probam pa da vratim u prodaju

Desilo mi se juce nesto sto do sada nije, I bas me zanima Vase misljenje. Devojka mi se javlja u vezi senke koju prodajem (paletica je u pitanju), kaze DA PROBAM, NAMAZEM NA KAPAK, DA SE SLIKAM KAKO STOJI PA DA JOJ POSALJEM... Nema poverenje da su to te boje. Ja sam je ljubazno odbila, rekla sam joj da sam joj na raspolaganju za sve informacije, slike itd ali nesto sto jednom stavim u prodaju VISE NE DIRAM. Ne bi bilo fer da senku, za koju sam napisala da je nova, mazem I mazem I ta osoba da ne kupi, onda ja vracam polovnu stvar u prodaju I ispadnem lazov. Sta da napisem, e nova je ali koriscena je da bi se clanica uverila da je to ta boja a zatim nije kupila? Naravno, kad sam odbila ovo da uradim nije se vise oglasila. Ne znam za Vas ali kod mene sve sto je za prodaju se vise ne pipa. Bas sam se nacudila lepo ovome.
2016 11 21
Slazem se sa tobom. Kad nesto stavim u prodaju vise se to ne dira. A desilo mi se da sam htela da kupim jednu jaknu i dogovorila se i sve i da pitam devojku da li je poslala ona mi kaze...e moja sestra je obukla jaknu i otisla u Nis,vraca se za par dana,jedino tad ako hoces...ja se sokirala.
2016 11 21
Hahahahhaha... Neverovatno!! Nikad joj ne bih kupila. Stavim u prodaju, nosim dok mi se nosi pa ko zeli nek uzme.. Uzas. Ja ne bih obraz imala to da uradim. A mene ovo podseca na Alexandar cosmetics, desavalo mi se da radnice na moje oci otvaraju lakove koji me zanimaju, teraju me da probam pa to vracaju nazad na policu za prodaju, A NISU TESTERI. Desavalo mi se to I za neka rumenila I karmine, zato kupujem samo ono u celofanu. I mnogo devojaka znam kojima se isto ovo desilo.
2016 11 21
Sto se tice kozmetike zaista nikad nisam trazila da probam,msm to uzmes i ako si pogodila to je to..ne mpze biti toliko razlicito od onoga sto se vidi. Ma svasta ima.
2016 11 21
Baš zbog takvih sam naglasila da su sve stvari spakovane i ne nose se i naravno oprane,dosta garderobe dobijam i kupujem tako da sam zasićena svega.
2016 11 21
Slazem se :)
2016 11 21
Meni se u Alexandru dogodilo isto sa lakovima. Ljubazno sam odbila "probu" i ostala zatecena.
2016 11 22
Nece ni kupiti- garantujem ti. Ili h0ces mat ili sjajne senke, a b0ju vidis- nema sta vise da se pr0ba- ten nije isti, ni 0blik kapka....pa zavisi jel ima blica ili nema kad slikas u s0bi ili je na dnevn0j svetl0sti.. Kad gledam pudere na sajtu- ne m0gu da pr0cenim jel svetliji ili nije- pitam za nijansu, ak0 je nema u 0pisu
2016 11 22
> Wesna90: > Slazem se sa tobom. Kad nesto stavim u prodaju vise se to ne dira. > A desilo mi se da sam htela da kupim jednu jaknu i dogovorila se i sve i da pitam devojku da li je poslala ona mi kaze...e moja sestra je obukla jaknu i otisla u Nis,vraca se za par dana,jedino tad ako hoces...ja se sokirala. Jooooj koji cirkus :)..pa meni sve ove stvari za prodaju stoje spakovane u onom velikom najlonu sto dobijes kad kupis jastuk :) ..na jednom mestu, i ne nosim naravno ..imam na profilu neki novcanik koji prodajem, to bi izgledalo..e cekaj da izvadim dokumenta i pare heheh
2016 11 22
Ja sam skoro pri licnom preuzimanju zapazila da devojka nosi patike koje prodaje na svom profilu. Pomislila sam da mozda ima dvoje istih..ali cisto sumnjam ;)
2016 11 22
Uzasno...
2016 11 22
Hm, ima svega. Kad je kozmetika u pitanju, pogotovo je osetljivo... Naravno da ne može da se proba. Kako posle objasniti da nije upotrebljavano? Nemam kozmetiku u prodaji, ali stvari koje sam fotografisala i odredila za prodaju/razmenu/poklon sam stvarno odvojila i oprane spakovala svaku posebno u kese i odložila u poseban pretinac u ormaru. To se više ne upotrebljava. Mislim da drugačije nije fer. Nadam se da bar većina članica radi isto tako.
2016 11 22