Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ko je po vama ovde u pravu?

Stvarno sam iznervirana Da li je bitno da li je 50, 500 ili 5000. valja ocekujem kako je opisano a ne da predmet gledam po ceni da li je dobar ili los
2016 12 28
Ja kako sam ukapirala kupila si neku obuću i đon je izgreban ili ofarban???Pritom nigde ne navodim opis predmeta...Ako su čizme bile polovne,oštećenja na đonu su logična... A ako ti je prodala kao novo onda je prevarant .Cena ne čini kvalitet obuće,ali činjenica da ako je nešto novo ovde ne možeš kupiti za sitno.Generalno ni polovni jel su cene nadrkane kao da je tržni centar.
2016 12 28
> MiciZara: > Ja kako sam ukapirala kupila si neku obuću i đon je izgreban ili ofarban???Pritom nigde ne navodim opis predmeta...Ako su čizme bile polovne,oštećenja na đonu su logična... A ako ti je prodala kao novo onda je prevarant .Cena ne čini kvalitet obuće,ali činjenica da ako je nešto novo ovde ne možeš kupiti za sitno.Generalno ni polovni jel su cene nadrkane kao da je tržni centar. Sad u jeku snizenja mogu nove stvari za manje novca da se kupe nego sto ovde prodaju nosene :)
2016 12 29
Slažem se draga ali mi svi znamo da su ta sniženja samo fora.Ono što valja to drži cenu,a snižena roba ili nema brojeva ili je to jako retko nešto čime bi pod ne bi brisala.Pričam u svoje ime.Na žalost kriza je prisutna svuda pa smo primorane da kupujemo ili prodajemo ovako...Ali doći će bolja vremena svima valjdaaaa
2016 12 29