Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Iskustva sa električnom četkom za ispavljanje kose???

Jel koristila neka??? Čula nešto od nekog, videla???
2017 02 13
Ja koristim skoro godinu dana...Prezadovoljna sam prvo sto ne gori kosa kao sa peglom i fenom,jeste da opet ima razlika ali i to treba da se usavrsi...ja na pocetku dok sam je navikla nije bilo to to...sada je ne menjam nikako...malo samo vlazna kosa treba da bude pre nego sto se pocne sa cetkom,kosa je ziva i sjajna... Nadam se da sam ti od pomoci ☺️
2017 02 14
Hvala,dosta znači :)
2017 02 14
odlicna je ,ja sam je dugo koristila ,bas sam zadovoljna :")
2017 02 16
Ova cetka ume da sprzi kosu itetako, ako se ne koristi kako treba. Fen manje steti svakako, feniranje okruglom cetkom i fenom ti je najblazi oblik "spaljivanja", gledaj da ne zadrzavas mnogo tu cetku u kosi i da brze prelazis njom. :)
2017 02 16
Hvala obema :D Volela bih kad bih mogla da je isprobam jer imam baš bujnu i kovrdžavu kosu ali dobro,šta je tu je. Bar ću imati 15 dana rok vraćanja
2017 02 17
Draga za bujnu kosu nije pošto je i moja takva..Kupila sam je oduševljena reklamom.Četka za feniranje je zakon ,i ništa dok se sama ne isfeniraš. Pegla ,ali kosu koja je tanka i svilenkasta... Ja feniram bar tri drugarice i na njima sam probala isto tu četku .Veruj mi da su to bačene pare..
2017 02 18