Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Jel moguće da nekome članicama pokloniš prst a one bi da ti otmu ne šaku nego ruku?!

Kao što piše u mom opisu, radim kao stilista i kostimograf pa na snimanjima odsta garderobe dobijem na poklon. S obzirom da ne moze sve sto dobijem na poklon da mi savrseno dogovara a kada nesto ne mogu ponovo da koristim na snimanjima poklonim prijateljima ili stavim ovde da se proda. Sve je nova garderoba, vecina sa etiketama u pakovanjima i kesama i dalje i sve. Cene za cak ni ne nosenu garderobu a pritom kvalitetnu, sto preko 200 pozitivnih clanica potvrdjuje pozitivnim utiskom da su opisi verodostojni realnim izgledima, su vise nego i povoljne i pristupacne. I na sve to, ladno mi se jave clanice da traze da haljinu koja kosta minimum 5,000, kupljenu u inostranstvu i niko je u Beogradu nema, da je prodam za manje od 1000 dinara! Ja samo ne znam gde ko zivi. Znam da je kriza i da se nema para. Ali kod kineza smrdljiva torba koja smrdi naredne dve godine kosta 2000 dinara. A ja original Carpisinu npr prodajem za skoro duplo manje i neko je trazi za 500 dinara. Pa 500 dinara kosta dva para carapa a ne kvalitetna torba koja ce vas sluziti godinama!!! Nek mi neko kaze da li sam ja luda ili u cemu je problem, iskreno, molim vas... :/
2017 02 15
.
2017 02 15
> Tanjica184: > Не грешиш, ако неко нема за ваш предмет новца није ваш проблем , попуст није када неко бира цену него када му ви сами спустите колико желите. > Коме треба квалитетна крпицу коју ће носити дууго и уз коју ће бити миран и уредан и складан тај ће издвојити новац за њу. > Без бриге ,дешава се , трепнеш и кажеш ,,Н Е,, Naravno, samo ne mogu da verujem jer gledam po drugim profilima koje cene stavljaju za koje stvari i prodaju. I ne samo to, koliko negativnih utisaka, losih ocena, znaci lose garderobe i bacenih para. A kod mene je garantovano da je novo, sa etiketom, vidi se sve cisto na slikama i super snizeno. Mozda zato i ne veruju, mozda je fora da stavih visoku cenu. Mozda ipak u Srbiji rade kompleksi pa se kupuju samo skupe stvari :")
2017 02 16
Zasto se opterecujes?ta sto te to pita ne zna dalje od nosa ali jejedino naucila da bude bezobrazna i prosta...sa takvima ne radi
2017 02 17
Ne znam ni ja, valjda mi je zao, jer imam osecaj da cinim nekome uslugu jer dajem toliko popust i zao mi je jer znam da su krize i da ljudima kasne plate ili su male ili ih nemaju uopste i onda se na mene neko naljuti sto sam rekla da su stvari snizene (popust je vec uracunat) a oni racunaju popust na popust :o :o :o
2017 02 17