Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Vase misljenje me zanima

Kupila sam naocare od jedne clanice. U opisu je pisalo da su nove itd. cena im je bila 500din., a ja sam pitala da li bi mogla da mi ih proda po 400din., na sta je ona pristala i ja joj uplatim istog dana. Posalje meni ona, uslika potvrdu, sve super. Danas konacno stignu meni naocari, kad trt imaju ostecenja. Jedna ruckica cvrsta, druga labava, ispod oba stakla sa unutrasnje strane je oguljena farba sa rama i imaju na levom staklu rupu od nekakvog udarca ili cega ne znam. Tako da se to prilicno primeti i kada se stave, prosto vam pogled vuce na ostecenje jer na tom delu nema tog plavog vec je staklo prozirno. Opis takodje nije odgovarao jer je pisalo da su mat, sto nisu. Javim se ja danas devojci/zeni da je zamolim da joj vratim naocare, a ona meni novac, gde ona meni pod obrazlozenjenjem da su nove, da ih nije nosila, da je ona pakovala i zna i da su slike i dalje na njenom profilu, nije odgovorila da li pristaje na povracaj. Na tim se njenim slikama jasno vidi da je levo staklo u senci nekako i ne vidi se najbolje ostecenje, sem na jednoj( jer znam gde treba da gledam). Uglavnom, rekla sam joj da bude srecna sa mojih 400din.i da mi je jasno zasto ne zeli naocare nazad, na sta je opet odgovorila odnosno pitala po cemu vidim da ih ne zeli nazad. Prosto po tome jer ne govori da ih vratim i da ce mi biti vracen novac. E da bese i cuvena recenica ako su se ostetile u transportu.. Tesko bice, bile su u cvrstoj kutiji. Eto to bi bilo to, sta vi mislite da bih trebala da radim? P.S. iako joj na profilu pise da je bila logovana poslednji put 3min.posle mene, vidim da povremeno ulazi i verovatno cita poruke, ali odgovora posle mog jasnog pitanja od oko pre sat vremena za povracaj novca nema.
2017 02 27
Ja mislim da cepidlacis.
2017 02 27
Moguce da cepidlacim, jer znam sta sam dobila, a sta se pod novo podrazumeva. Da li to znaci da je ovde sasvim nebitno kako se predmet opise, vec je bitno sto bolje prodati ili da ne kazem uvaliti?
2017 02 27
Pa dobro, nije baš da cepidlači jer i ja na naočarima (staklima) primetim i najmanju moguću tačkicu i prosto smeta mi, ne mogu više da nosim takve naočare i realno odlepila bi da mi neko pošalje takve. A ta labava ručkica je samo dokaz da su naočare nošene i da definitivno nisu nove kao što je članica napisala u opisu. Ne vidim šta bi bilo toliko strašno da je napisala "labava leva/ili koja god ručkica" mene to ne bi odvratilo od kupovine, ali je ružno da se tako nešto ne naglasi. U svakom slučaju pitaj je još jednom da li želi da ti vrati novac, a ti njoj naočare ili želi negativnu.
2017 02 27
Pa ovde je to ko dobar dan. Ako zelis novo, lepo u prodavnicu, pregledaj ceo proizvod i kad se uveris da je dobar kupi. Iz tih razloga ja vise ne kupujem ovde.
2017 02 27
> Išizzzu: > Ja mislim da cepidlacis. Verujem da ni vama nebi bilo svejedno da kupite pod opisom nova majica recimo a dodje vam sa rupicom Koliko God da kostaju pa I 100 din ako pise da je novo treba biti novo U tom slucaju vi onda opravdavate neodgivarajuci opis predmeta a to je prevara A sudeci po vasem komentaru I to opravdavate Jako je ruzno sto tako pisete Pa jel I 400 din za bacanje ako je novo a Ne stigne novo
2017 02 27
Ali sta ocekuje od ovog sajta? I meni su uvaljivali, pa sta da radim? Jednostavno ne vredi ovde kupovati.. Sreca pa je samo 400din.
2017 02 27
> Išizzzu: > Pa ovde je to ko dobar dan. Ako zelis novo, lepo u prodavnicu, pregledaj ceo proizvod i kad se uveris da je dobar kupi. Iz tih razloga ja vise ne kupujem ovde. Nije poenta u tome da ako hocu novo odem u prodavnicu, vec laz u opisu da je nesto novo, a ono nije.
2017 02 27
> Išizzzu: > Ali sta ocekuje od ovog sajta? I meni su uvaljivali, pa sta da radim? Jednostavno ne vredi ovde kupovati.. Sreca pa je samo 400din. Pa da li zasto da ide u radnju da kupi novo Pa I u radnji Ima felericne robe ali to je naglaseno sa feler I vasa volja da li cete kupite to ili Ne I ovde je trebalo u opisu stajati novo sa ostecenjem a Ne Novo Ne moze se opravdavati lazin opis predmeta to je prevara Kupila je nesto sto Ne odgovara opisu Ne znamo ko je ta clanica ali sta ako Ja vi ili bilo ko drugi sutra kod te ista naleti na skuplji predmet koji se odluci da kupi pa stigne Feler umesto novog Za mene je to prevara I svakako da trebate ostaviti njen link da se zna sta covek moze da ocekuje ukoliko dodje do saradnje sa istom Ja kad kupim novo ovde to je recimo kod clanice showroom kod nje je novo Novo Nije novo sa felerom Znaci I ovde se moze kupiti novo samo ako je prodavac posten
2017 02 27
Da nisam naglasila da clanica ima preko 230 pozitivnih i jednu negativnu, gde je kupac bio obmanut isto kao i ja samo sucizme bile u pitanju.
2017 02 27
Pa jedno je prodavnica drugo je sajt gde svako svasta prodaje. Treba razgraniciti to.
2017 02 27
> Išizzzu: > Pa jedno je prodavnica drugo je sajt gde svako svasta prodaje. Treba razgraniciti to. Nije ovo drugo, ljudi su u pitanju..Ima ovde i predivnih clanica i saradnji da ne zaboravimo.
2017 02 27
Pa realno za 400 dinara si mogla da kupis i u prodavnici ili kod kineza, da sama odaberes, naocare su malo problematicne cak i nove kad se kupuju, s obzirom da vec i kod proizvodjaca mogu da budu ogrebane, pogotovo ove jeftinije kad se kupuju, sad moguce da ti je ona i uvalila, pa ako prodje prodje
2017 02 27
Ocigledno je da je uvalila ako Nije po opisu kao sto stoji Novo Svi znamo sta je ovo I sta covek moze da ocekuje pod novo Ali to I Nije bitno da li je I gde je mogla uzivo da kupi I sta da kupi za taj novac bar meni Nije bitno Meni je bitno to sto opis Ne odgovara placenom Znaci svesno nekoga prevariti Dolazimo u situaciju da ni coveku sa preko 200 saradnji vise Ne mozes da verujes da mozes da ocekujes da te za sitne pare prvari U tom slucaju pravi I mene kao kupca magarcem vredja neciju intelligenciju da mozda nece nedostatke primetiti a povrh svega je to nepostovanje
2017 02 27
Da,ovde je kljucno sto opis ne odgovara placenom, i samim tim se kupac dovodi u zabludu. Nadam se da cete resiti problem.
2017 02 27
1 2