Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kupci koji ne podizu pakete

Stavimo ovde sve one koji su toliko drski i bezobrazni da poruce a da ne podignu paket! Sve one koje nije briga za tudje pare i vreme, sve one bezobraznice koje iz dosade porucuju stvari a nemaju novca. Sve one okupljene na jedno mesto... :D
2017 04 01
Devojke, moj savet je da ne saljete pouzecem.. Jer neko ko zaista zeli da kupi on ce uplatiti novac pre slanja.. Sto je i za kupca bolje jer je postarina bez otkupa manja ;) Tako cete izbeci nervozu i iscekivanje da li ce ili nece neko podici paket :")
2017 04 01
Takodje ne preporucujem uplatu pre slanja clanovima sa negativnim uticima i clanovima koji nemaju ni jedan utisak . ;)
2017 04 01
3 puta mi se desilo da mi se vrati paket i da platim duplu postarinu. Naravno clanice smisle neku pricu, i posle ispare, ne javljaju se. Tako da nemam komentar na njihovo ponasanje. Cak sta vise, to su clanice sa puno utisaka, a Adminne reaguje...
2017 04 01
Po meni je naj sigurnije placati prilikom preuzimanja paketa a ovo sto se desava, da naruce i ne podignu paket to je cist bezobrazluk !!!!!! jednostavno nemam komentar i nije mi jasno zato to rade :/
2017 04 02
zaista nefer i bezobrazno...
2017 04 07