Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

1 RSD ili?

Zdravo devojke! Zanima me zasto pojedine clanice stavljaju cenu 1 RSD? Kapiram da nije samo 1 dinar, a nemoguce je ni da je 1 evro. Pritom ni u opisu ne napisu pravu cenu, ni objasnjenje. Ne kapiram ni tipa 3 RSD, 9RSD. Pa napisite pravu cenu... :')
2017 04 06
To znaci uglavnom dogovor oko cene...
2017 04 06
To znači cena na upit kao da smo u nekom super ekskluzivnom butiku a ne na sajtu za prodaju polovnih stvari x-)
2017 04 06
A kada ih pitas za neku okvirnu cenu, rknu ti stotine evra.. :D
2017 04 06
Hahahahahahhaha Valkyria 😂😂😂Da to je samo okvirna cena 😂😂
2017 04 06
> Dushankitza: > To znači cena na upit kao da smo u nekom super ekskluzivnom butiku a ne na sajtu za prodaju polovnih stvari x-) Tacno tako!
2017 04 06
ja kada bih to stavila, znacilo bi predlozi cenu i nosi :)
2017 04 07
> Marylin: > Hahahahahahhaha Valkyria 😂😂😂Da to je samo okvirna cena 😂😂 Samo zaobilazim takve profile bukvalno, ionako su mi sumnjivi x-) :/
2017 04 07
Ja sam jednom stavila na patike cenu 10, racunajuci okvirno deset evra i napisala da ponude. Clanica je ponudila 500 dinara i kupila ih. Medjutim, kada sam ja par puta pitala za cene predmeta na kojima pise 'dogovor oko cene', skoro uvek su bile jako visoke u odnosu na cene slicnih predmeta, pa moguce da su takvi predmeti uglavnom precenjeni
2017 04 07
> HaljineNS: > ja kada bih to stavila, znacilo bi predlozi cenu i nosi :) Bas tako. Ali je uglavnom, u praksi ono kako ValkyriaAstarte kaze :D
2017 04 08