Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

citanje profila clana

Interesuje me da li pre postavljenog pitanja procitate profil clana gde pise o uslovima slanja,mogucnostima razmene i ostalo ili gledate samo utiske.Hvala na komentarima.
2017 04 14
Čitam😊 Mada mi se dešava nekad da ne mogu da vidim ceo tekst ...ne znam iz kog razloga...
2017 04 14
Obavezno procitam :) na telefonu malo teze vidim ceo tekst ali uspem nekako i to mi je bitno, postujem druge :)
2017 04 14
Da, svakako procitam, ne citam cim udjem na neki profil, ali ako zelim da kupim neku stvar te clanice svakako procitam sta pise u opisu o nacinu i uslovima slanja :)
2017 04 14
Apsolutno. Citam opis. Broj utisaka me ne zanima, gledam samo negativne (ako ih ima). Svakako ne pitam prva za razmenu niti saljem prva. Imam svoje principe, ko hoce-hoce, ko nece-ne mora. Veliki broj pozitivnih utisaka mi nista ne znaci, jer sam nedavno bila prevarena . Izgubila poverenje u sve, ne zivim od ovog sajta, iako sam duuugo ovde, niti sakupljam utiske da se njima hvalim.
2017 04 14
Prvo procitam opis i bacim pogled na ocene. Kao sto rekoh u nekoj od tema, u opisima cesto pise da rade razmenu ali ih, iz nekog razloga, ipak ne rade :") . Razumem odgovore tipa ''nisam pronasla nista'', ''ne, hvala'' ali odgovor ''ne radim razmenu, samo prodaja'' a u opisu pise da radi, e to ne razumem! Izmeni, brate, opis! To je bar lako.
2017 04 14
> NatySd: > Apsolutno. Citam opis. Broj utisaka me ne zanima, gledam samo negativne (ako ih ima). Svakako ne pitam prva za razmenu niti saljem prva. Imam svoje principe, ko hoce-hoce, ko nece-ne mora. Veliki broj pozitivnih utisaka mi nista ne znaci, jer sam nedavno bila prevarena . Izgubila poverenje u sve, ne zivim od ovog sajta, iako sam duuugo ovde, niti sakupljam utiske da se njima hvalim. Svaka ti je na mestu, a utisci nisu merilo toga dali je neko OK...
2017 04 15
Citlam opis ,naravno.....Jer sam i sama stavila da radim razmene samo za "Omiljeno" a desava mi se mnogo puta da dobijam ponude gde se vidi da ptofil nije procitan definitivno ..Medjutim,to ne osudjujem..relativno sam i nova ovde,ali sam upoznala pravila..Trudim se da ispostujem svakoga..Ono sto mi nije jasno je potez " Ja zelim " bez pitanja ikakvog ...I onda se vise ne javlja ..Greska ne moze biti jer se "ja zelim" mora dodatno potvrditi ....
2017 04 15
Uvek procitam opis profila. I ako ima negativnih utisaka procitam i njih obavezno.
2017 04 15
> NinaKg: > Prvo procitam opis i bacim pogled na ocene. > Kao sto rekoh u nekoj od tema, u opisima cesto pise da rade razmenu ali ih, iz nekog razloga, ipak ne rade :") . Razumem odgovore tipa ''nisam pronasla nista'', ''ne, hvala'' ali odgovor ''ne radim razmenu, samo prodaja'' a u opisu pise da radi, e to ne razumem! Izmeni, brate, opis! To je bar lako. Haha, apsolutno se slazem sa clanicom! :s
2017 04 16
Ne bih nekog da uvredim, samo pitam jer mi nije bas najjasnije, sta znaci to "samo za predmete u Omiljenim".. jer cak i u teoriji je nemoguce da tvrdite da ne zelite razmenu nikako sem za te omiljene, jer kako vi znate da vam se nece svideti nesto kod clanice koja pita za razmenu, a da niste ni pogledale? Toliko ima profila na ovom sajtu, pa niste do sada ni naletele na sve sto bi vas mozda zainteresovalo, pa da stavite to u omiljeno. Iskreno, malo mi je blesav taj argument. 😅
2017 04 16
To sam i ja pomislila,ali mislim da je to više kao opravdanje ako im se ništa ne svidi da kažu kako im to nije u omiljenima 😄
2017 04 16
I ja uvek citam, i volela bih da i clanice prvo procitaju moj profil pre poruke :)
2017 04 16
Apsolutno, ali onda se pise ono tipa "razmena ako nam se poklope ukusi" ili "ako nadjem nesto kod vas" (sto se opet svakako valjda podrazumeva kod razmene, ali 'ajde eto da se napomene da ne bude zabune).. ali to za omiljene mi je blesavo. x-)
2017 04 16
> ValkyriaAstarte: > Ne bih nekog da uvredim, samo pitam jer mi nije bas najjasnije, sta znaci to "samo za predmete u Omiljenim".. jer cak i u teoriji je nemoguce da tvrdite da ne zelite razmenu nikako sem za te omiljene, jer kako vi znate da vam se nece svideti nesto kod clanice koja pita za razmenu, a da niste ni pogledale? Toliko ima profila na ovom sajtu, pa niste do sada ni naletele na sve sto bi vas mozda zainteresovalo, pa da stavite to u omiljeno. Iskreno, malo mi je blesav taj argument. 😅 Daaaaa! Kad god to pricitam isto se zapitam. Mozda ja npr imam identicnu stvar kao neciji omiljeni predmet i zasto se ne bi menjale, glupost totalna ili mpzda joj se svidi neato moje... Ne znam ali ima svakakvih ljudi, nekada ostanem zatecena 😞
2017 04 16
1 2